Şimdi Ara

Spotify bedava mı oldu ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Merhaba arkadaşlar bugün dizüstü pc'me windows 10 stordan spotify indirdim ve üye oldum sonra çıktım. Sonra girim bir müzik dinleyeyim dedim normalde eskisen telefondanda aynısı oluyordu şarkıyı ileri sarma yoktu ve şarkı atlama yapılamıyordu. Ama bir girdim bir deneyim dedim oldu çok sevindim istediğim şarkıyı atlayıp ileri sarabiliyorum. Yani hemde free sürümde yani yeni gelene 1 aylık premium mu verdi dedim baktım hesabım free bu nasıl oldu anlamadım ama çok iyi olmuş. Peki gerçekten böyle mi oldu ? Peki artık böyleyse premium mun artıları nedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: celotpl

PC de öyle hocam istediğin kadar şarkı değiştir ileri sar sadece belli aralıklarla reklam çıkıyor müzik dinlerken

Teşekkür ederim hocam :)) telefonda kısıtlama vardı pc de kısıtlama olmayınca şaşırdım free sürümde iyiymiş böyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
SEO
emek server
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.