Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    isterse 0 tl olsun. Çekmeyen bir operatörün verdiği hizmette çekim gücü gibi kalitesizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHGamer

isterse 0 tl olsun. Çekmeyen bir operatörün verdiği hizmette çekim gücü gibi kalitesizdir.

Sen hangi operatörden bahsediyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeyis

quote:

türkcell
  • Çöpü çöpü bi program. O kadar abone ol dinle ele geçen sıfır.

• quote:

Yıllardır Vodafone kullanıyorum şehirler arası otobüs yolculuğu dışında İstanbul da asla sıkıntı yaşatmadı bana. Artık şu eleştirmeyide bırakın kardeşim. Adamlar 5 liraya hizmet veriyo ya hala laf etmeye çalışıyosunuz. Yahu 5 lirayı kaybetsen sokakta üzülmezsin, adam bu paraya sana premium hizmet sağlıyo sen hala adamlara laf sokmaya çalışıyosun.

Yok kardeşim yok bizim millete iyilik yapmıcaksın. Adama deseler ki 1 lira oldu hizmet neden 50 kuruş değil diye sorar adama. Zaten böyle insanlarda bi zahmet kullanmasın böyle servisleri. Gitsinler torrentten dilediklerini indirsinler

• quote:

quote:

quote:

türkcell

Peki

• BİZ VODAFONE'DAN MI BAHSEDİYORUZ
  • quote:

BİZ VODAFONE'DAN MI BAHSEDİYORUZ

Kampanyayı sadece Vodafone veriyo Turkcell ne alaka ??

• quote:

Orijinalden alıntı: MaskülistAdam

quote:

Turkcell müzikden bahsediliyor kafan nerde ? İlk sayfayı oku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD82B0187 -- 1 Mart 2015; 0:44:28 >
  • quote:

quote:

quote:

Turkcell müzikden bahsediliyor kafan nerde ? İlk sayfayı oku

Ben Vodafone için konuşuyosunuz sandım kusura bakmayın. İyi forumlar.

• Estağfurullah ne kusuru.

Bu arada paketten memnunmusunuz ? Aile paketi(avea) ile onun arasında gidip geliyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Darwin's Finches

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Onur13Darkness

Hocam nasıl 3 tl yav ben 10 veriyorum :)

Hocam ayrı ayrı paketler var 3 tlye aylık 60 saat müzik dinleyebiliyosun ve bu fazlasıyla yeterli. 5 tl verirsen sınırsız müzik dinleyebiliyosun ama bu ikisinde indiremiyosun müzikleri senin aldığın pakette dinleme + indirme var

60 saat bazı kişilere 10 gün anca yeter, onu ne yapacağız? Spotify 5 TL'ye sınırsız dinleme fırsatı sağlıyor hem de inanılmaz bir kaynağa sahip.

Kotadan yiyor diyenlere de Allah akıl fikir versin. Evdeyken Wifi'dan indirmek istediğin her şeyi indir dışarda offline modda istediğini dinle.

Telefonu 128 gb olanlar için elbette dediğin çok mantıklı ama telefonu 16 gb olanlar?

32gb telefon hafızam 64gblık da hafıza kartım var. Fakat Spotify müziklerini 32gblik hafızada tutuyorum ve bırak 32 gbyi doldurmayı yarısına anca geliyor.

Telefonu 16 gb olan da kendisine göre çözüm düşünsün o benim işim değil. Fakat 32 gb ve üstü kimse sorun yaşamaz.

• quote:

Estağfurullah ne kusuru.

Bu arada paketten memnunmusunuz ? Aile paketi(avea) ile onun arasında gidip geliyorum.

Ben ne yazık ki paketten yararlanamıyorum. Red Elite tarifesi var ve taahhütlü olduğundan deneyemiyorum da. Sabah deneyen arkadaşlar vardı konuyu açtığımda onlar cevaplarlar belki

Paketler hakkında pek bi bilgim yok ama ben yıllardır Vodafone kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Müşteri hizmetleride gayet ilgili servis sıkıntısı vs yok internet hızıda gayet yeterli (İstanbul Bakırköy) çekim problemi hiç yaşamıyorum nerdeyse. Genel olarak gayet memnunum. Avea deneyimim oldu 1 ay kadar işkence gibiydi

Edit: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.M.G -- 1 Mart 2015; 1:01:45 >

• turkeyis T kullanıcısına yanıt
    MP3 TAG yazmaktan aciz eskisi gibi promosyon yapmayan mı iyi? bence kötü ve kullanışsız...
  • Valla hiç kusura bakmayın ama ben öyle bilmem kaç bin TL para verip aldığım cep telefonu üzerinden uygulamaları nasıl beleşe getiririm diye 3 kuruş hesabı yapan birisi değilim. Kaldı ki telefonun ne olduğuda önemli değil bu noktada!

O kadar müzik dinlemeyi seven bir kişi bahsedildiği gibi yeni müzikleri dinlemek, keşfetmek kadar büyük bir ilgiye sahipse önce oturur bu tip şirketlerin bize ne sunduğunu araştırır. Resmi açıklamalarını takip eder. Ona göre bir tercih yapar ve müzik seninle mobil aygıtlarınla her yere gelir.

Bu adamların dünyadaki kaç müzik şirketine ne kadar telif hakkı ödediğininde farkında değilsiniz anlaşılan! Turkcell yarın arşivini 20 milyon parçaya çıkartsa kaç şirkete kaç milyon dolar daha verecek haberiniz yok belli. Bunu yaptığı gün "Turkcell Müzik hizmetini 3TL'den sunmaya devam eder" gibi bir beklentiniz varsa alınmayın ama tamamen boş bir düşünceniz var demektir.

Ya farkındalığınızı arttırıp mevcut sistemleri belirlenen mevcut şartlarda (program, üyelik ücretleri vs) kullanacaksınız ya da kullandığınızdan daha iyi olan sistemlere ve kullananlara çamur atmayacaksanız. Aylık 100TL'den bahsetmiyoruz, 10TL'den bahsediyoruz. Ayrıca arkadaşın anlattığı gibi Nokia 5800'a benzeyen bir sistem yok. Parça başı toplamda kb (kilobyte) değerinde downloadlardan bahsediyoruz. Smart cache özelliği sayesinde bir parçayı daha önce dinlediysen tekrar dinlemek istediğinde önbellekten çalıyor orası da işin başka bir boyutu zaten.

Kısacası hem 10TL vereceğim hem kotam dolacak gibi bir kafa yok. Önce bunu bir idrak edin. Spotify Premium'u 1 yıldan fazladır kullanıyorum. 1GB kotam varken bile diğer kullanımlarıma rağmen (sosyal medya, mail vs) kotam falan dolmadı Spotify yüzünden. Ki günde en az 1 saat vakit ayırıp beğendiğim müzik türünde parça araştırması yapıyorum. Dikkat ederseniz araştırmadan bahsediyorum yani fellik fellik şarkı yüklemesi demektir bu ki kotada hiçbir sıkıntım yok (aylık 4GB).

Dikkat ederseniz şuana kadar yazıklarım kişi eleştirisinden ziyade olayı anlatmaya yönelikti. Ama işi kalkıp herkes kullandığını savunur diğerleri hain ilan edilir noktasına taşırsanız, öncelikle şunu hatırlatalım Turkcell Müzik'in daha mantıklı olduğunu, kota harcamadığını savunan ilk sizdiniz. Bunun üzerinden Spotify kullananlara çamur atan sizdiniz. Söylediklerinizle yaptıklarınız birbini tutsun.

Müziği keşfetmek, hergün yeni şarkı dinlemek isteyen biri 20 milyonluk arşive burun kıvırıp üstüne araştırmadan kota harcıyor, 200 şarkıda kotam biter derse orada duracak! Kimin ne yaptığını eleştirmekten ziyade insanları yanlış yönlendirmek daha kötü bir şeydir. Bilmiyorsanız araştırın, sorun, öğrenin. Bilmiyorsanız kafadan atmayın ve biraz mantıklı olun! Milyonlarca Spotify kullanıcısı aylık 10TL'yi sadece kotanın sunduğu ortalama ölçülere göre 400 - 500 yeni parça ve parçaları yeniden dinleme işlemleri veriyor olamaz değil mi? Üstelik kotanın başka şeyler ile daha fazla harcandığını düşünürsek bu rakamlar 50 - 60 adetle sınırlı kalmalı sizin mantığınıza göre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 1 Mart 2015; 1:41:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Estağfurullah ne kusuru.

Ben ne yazık ki paketten yararlanamıyorum. Red Elite tarifesi var ve taahhütlü olduğundan deneyemiyorum da. Sabah deneyen arkadaşlar vardı konuyu açtığımda onlar cevaplarlar belki

Paketler hakkında pek bi bilgim yok ama ben yıllardır Vodafone kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Müşteri hizmetleride gayet ilgili servis sıkıntısı vs yok internet hızıda gayet yeterli (İstanbul Bakırköy) çekim problemi hiç yaşamıyorum nerdeyse. Genel olarak gayet memnunum. Avea deneyimim oldu 1 ay kadar işkence gibiydi

Edit: yazım hatası

Ben şehir merkezinde oturmama rağmen turkcell çekmiyor zaten pahalı çeksede geçmem herhalde

Avea kullanıyorum. Avea da 500 dk 5000 sms 2 gb internet 23 tl.

Spotify premium 10 tl

Vodafon spotifli paket 29.90
    10 tl spotify çık 19.90

19.90 a kendi paketime ek 0.5 gb internet alacam.
    Daha iyi oluyor bu paket.

En kısa sürede hattımı taşıyacam. Önceden vodafone kullanmıştım. 80 lira ödüyordum 1500 dk 1 gb. Ama 3 sene oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Kampanya devam

SPOTİFY  ★★★ANA KONU★★★

Bu mesaj bana gelmedi ama teşekkürler bilgi için.

• 5 aydır premium kullanılıyorum beleş hemde millet niye para veriyorki anlamıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birkhoff

5 aydır premium kullanılıyorum beleş hemde millet niye para veriyorki anlamıyorum :D

Her ay yeni üyelik mi?

Alt tarafı 10 tl günde 33 kuruş.

• Şebnem ablamız gelmiş daha ne istiyim ben :)

başka kimler geldi acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.