Şimdi Ara

Spotcular Kaçak Oyun mu Satıyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Faturalı ürün satan tekno market gibi yerlerin fiyatları spotçuların fiyatlarına yakınsa faturalı satan yerlerden alıyorum. Mesela bugün indirim kodu vs.. derken D&R'dan RDR2'yi 270 tl'ye aldım (ayrıca bir de bonus karta 50 tl D&R bonus geldi), bildiğim kadarıyla spotçularda da fiyatı bu civarlarda. Ayrıca spotçulardan satın alan kişilerin çoğu oyunun kutusunun tek disc lik kutu olduğunu, ama oyunun resmi satış yerlerinde 2 disc lik kutuda satıldığı söyleniyor. Bende bu olayı anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_sparrow_82 -- 12 Şubat 2019; 23:36:48 >
  • jack_sparrow_82 J kullanıcısına yanıt
    Rdr2 2 diskli tek diskle olacak iş değil ilk disk komple yükleme yapıyor 2. Disk oynamak için cihazın içinde olmalı. 2. Disk te ilk takıldığında yükleme yapıyor. Toplam 2 disk 100gb 2. Disk i bile.verseler cihaz ilk yükleme diskini ister olacak iş değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Solufain kullanıcısına yanıt
    Ben yıllardır oyun alıyorum dürüst spotçu görmedim bugün rdr2 yi fifa 2018 le değiştirmek istesen üstüne para alır. Kafa bu. Senin elindeki oyun onlara göre 5 para etmez onların elindeki 5 yıllık oyun çok değerli olur. Bugün ps3 için spotçudan god of war 3 almaya çalışsan temiz 100tl ister. 9 yıllık oyun. Ben bıraktım artık spotçu olayını. En son sıfır fiyatına 2 el sonradan paketlenmiş oyun göndermişlerdi

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Oyun 2 disc bu konuda sorun yok. Spotçularda 2 disc veriyor ama kutuda disc koymak için tek bölme varmış. Şimdi aklıma takılan bu adamlar sadece discleri alıp, kutuya kendilerimi koyuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_sparrow_82 -- 13 Şubat 2019; 8:21:9 >
    Anladım. Evet oyunlar disk şeklinde geliyor şu mağazalarda satılan 100 lük boş cd paketleri gibi sonra kutu paketleme yapılıyor bu şekilde gümrük olayı daha kolay oluyor. Bunu yılar önce okumuştum. Orijinal kutusunda 2 diskin de takılacağı ayrı. Bölmeler var kitap sayfası gibi

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Öyleyse jelatin bandrol olayını bu adamlar kendileri yapıyor. Yani ikinci el çizik bir disc'i kutuya koyup, jelatin, bandrol derken sıfır ürünmüş gibi satarlar. Gerçi ben spotçulardan en son ne zaman oyun aldığımı bile hatırlamıyorum ama alan arkadaşlar dikkat etmeli. Senelerdir ps4 kullanıyorum, hep dijital alırdım, ancak döviz bahanesiyle store fiyatları uçunca ilk defa disc olarak oyun aldım.

Bandrol olayını yapamazlar o suç ama paketleme olayı var 2. El oyunu paketliyorlar ps4 şeridi var ince bir şerit ps4 hologramı var üzerinde o paketi yapamıyorlar eğer kutulu oyunda o şerit yoksa büyük ihtimal kendileri paketlemişlerdir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.