Şimdi Ara

Sportsdirect.com'da Kargo Ücretsiz (Kampanya Bitti) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
7
Favori
11.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enteresan yahu. Bakalım bekleyelim bugün sonuna kadar. Belki barkod okutmuyorlardır direk gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxMESA

Enteresan yahu. Bakalım bekleyelim bugün sonuna kadar. Belki barkod okutmuyorlardır direk gelir

DHL Türkiyeyi aradım. Gönderiyi teslim etmemişler dedi. Toplandı bilgisi girilmemiş dedi.
    Ya barkot okutmuyorlar ya da sports direct konşimentoyu kesit fakat malı DHL'e teslim etmedi.
  • benim sipariş de "Awaiting Courier Pickup" olmuş. 15 parça ürün almıştım demek ki anca toplamışlar 3 günde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 17 Aralık 2015; 10:43:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stonesthrow

quote:

Orijinalden alıntı: maxMESA

Enteresan yahu. Bakalım bekleyelim bugün sonuna kadar. Belki barkod okutmuyorlardır direk gelir

DHL Türkiyeyi aradım. Gönderiyi teslim etmemişler dedi. Toplandı bilgisi girilmemiş dedi.
    Ya barkot okutmuyorlar ya da sports direct konşimentoyu kesit fakat malı DHL'e teslim etmedi.

Demekki ürünleri henüz toplayamadılar. Kargoya gelin alın dediler ama daha malları vermediler. Sportsdirect'e mail atalım bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

benim sipariş de "Awaiting Courier Pickup" olmuş. 15 parça ürün almıştım demek ki anca toplamışlar 3 günde

Yalnız bu adamların müşteri hizmetleri beni hayal kırıklığına uğrattı.
    Yazıyorum yazıyorum sürekli aynı mail geliyor. Siparişin gönderilmiştir. Takip numarası bu sekilde.
    Paypal'la alısveris yapacağım bir daha kesinlikle.
  • "Awaiting Courier Pickup" Yazıyor 3 gündür. Yarım yamalak translate ile derdimi anlatayım dedim. Verdik DHL'ye diyor. Tekrar çeviri ile mesaj attım sadece gönderi bilgisi girilmiş ürünü fiziksel olarak teslim etmemişsiniz diye, yine aynı verilmiştir karşılığı ya ben anlatamıyorum derdimi kıt ingilizce ile yada onlar da problem var. Düzgün bir ingilizce ile sorsak metin hazırlayacak arkadaş var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stonesthrow

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

benim sipariş de "Awaiting Courier Pickup" olmuş. 15 parça ürün almıştım demek ki anca toplamışlar 3 günde

Yalnız bu adamların müşteri hizmetleri beni hayal kırıklığına uğrattı.
    Yazıyorum yazıyorum sürekli aynı mail geliyor. Siparişin gönderilmiştir. Takip numarası bu sekilde.
    Paypal'la alısveris yapacağım bir daha kesinlikle.

Aynen adamlar pek sallamıyor gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

"Awaiting Courier Pickup" Yazıyor 3 gündür. Yarım yamalak translate ile derdimi anlatayım dedim. Verdik DHL'ye diyor. Tekrar çeviri ile mesaj attım sadece gönderi bilgisi girilmiş ürünü fiziksel olarak teslim etmemişsiniz diye, yine aynı verilmiştir karşılığı ya ben anlatamıyorum derdimi kıt ingilizce ile yada onlar da problem var. Düzgün bir ingilizce ile sorsak metin hazırlayacak arkadaş var mı.

Ben yazdım detaylı detaylı yine aynı otomatik mail geliyor.
    Önümüzdeki hafta da hareket olmaz ise ararım size bilgisini veiririm.
  • Memnun olurum. Göndermezlerse hiç olmazsa bankaya itiraz dilekçesi verelim.
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Benimki dağıtıma çıkacak olarak güncellenmiş.Dediğim gibi gümrüğe takılma ihtimali olan ürünler değildi zaten.

Sportsdirect.com'da Kargo Ücretsiz (Kampanya Bitti)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Benimki dağıtıma çıkacak olarak güncellenmiş.Dediğim gibi gümrüğe takılma ihtimali olan ürünler değildi zaten.

sizinkileri hızlı toplamışlar. ben kampanyanın bitmesine doğru vermiştim siparişi belki o yüzden geç geldi sıra bana
  • Ben 3 parça sipariş vermiştim farklı adreslere. Biri biraz önce geldi. Karrimor ayakkabı.
    Sabah 09.59 da almıştım son siparişimdi ...
  • demekki sipariş sırasına göre işleme almıyorlar. ben mail attım ama geri dönen olmadı.
  • Sonunda kargoda bir hareket görebildik

Processed at LEEDS - UK LEEDS - UK 13:56

Cuma günü elinde diyor bakalım.
  • nc.nc N kullanıcısına yanıt
    kac gunde geldı..
  • Ben de biraz önce teslim aldım siparişleri. Gece 4 gibi sipariş vermiştim.
  • Ürünler geldi arkadaşlar.Toplam 70 Euroluk sipariş vermiştim.Keşke 2.bir sipariş daha verseymişim.

Hepsi orjinal.Sweetshirt olanlarında üzerindeki etiketlerde 22-24 Sterlin yazıyor.Tişörtlerde 12.99 sterlin.

Beden sorunu yok.1.83 Boy 85 Kiloyum L bedenler tam oldu.

Birde şu mag ve dergiyi eklemişti 1.20 Euroya.
    http://www.sportsdirect.com/sportsdirect-fantastic-value-magazine-and-free-giant-mug-%28go-to-your-basket-to-remove%29-949999?colcode=94999999

Mug devasa bişeymiş Boyutlarını anlayabilmeniz için bir nescafe fincanı ile karşılaştırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 17 Aralık 2015; 16:58:13 >

• Risk budur dedim Everlast marka iki mont aldim. Fotograflara kandim. Urunler isporta mali kalitesinde cikti. Sokaktaki suriyeliye versem giymez. Direkt cope atacagim. Bir de karrimor mont aldim, karrimor icin bu fiyata eh iste diyebilirim. Boyle buyuk bir firma nasil isporta mali kalitesinde urunlere yer verir anlamiyorum.

Bu arada, siparisleri iki ayri hesap kullanarak ayni adres ve isime yaptim. Kargolar ayri ayri gelir de gumruge takilmaz diye. Beraber geldiler ve paketin biri icin bildirim yapmadilar, diger paketi takip ettim sadece ve digeri de onunla berabermis. Sansimiz var ki takilmamis zira fiyat siniri asiyordu. Takilsa bir de dhl depo ucreti isterdi ki montlardan da pahali...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 17 Aralık 2015; 17:03:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    Hocam lee cooper fermuarlı sweat'lerin kalitesi nasıl? Ben de aldım bir tane henüz gelmedi.
  • marxx kullanıcısına yanıt
    Aldığınız montun linkini rica edebilir miyim. Bir tane de ben aldım aynı ürünler mi acaba.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.