Şimdi Ara

Sporcu Gıdaları Protein Tozları Amino Asitler Kilo Aldırıcılar Yağ Yakıcılar Performans Ürünleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
7
Favori
5.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secrethero89 -- 25 Mart 2014; 0:25:53 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• BSN True Mass kullananlar var mi? almayi dusunuyorum gercekten ise yariyorsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: enissan

BSN True Mass kullananlar var mi? almayi dusunuyorum gercekten ise yariyorsa

BSN True Mass en çok satan kilo aldırıcı/weight gainer üründür. 1 Serviste 50gr protein ve 70gr Karbonhidrat içerir.
     Sporcu Gıdaları Protein Tozları Amino Asitler Kilo Aldırıcılar Yağ Yakıcılar Performans Ürünleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secrethero89 -- 11 Aralık 2012; 16:20:45 >

• güncel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ürünler Orginal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By CrAzY

Ürünler Orginal mi ?

Resmi ithalatçi ürünleridir. Supplement alırken ithalatçı içerik etiketi olup olmadığına özellikle dikkat ediniz.

• güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: secrethero89

güncel

Optimum Gold Standart %100 Whey 10 lbs varmı? varsa fiyatı nedir almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknik_Psikopat

quote:

Orijinalden alıntı: secrethero89

güncel

Optimum Gold Standart %100 Whey 10 lbs varmı? varsa fiyatı nedir almayı düşünüyorum.

şuanda 10lbs stoklarımızda mevcut değil. stoğa girdiğinde en kısa sürede haber vereceğim.

• güncel

• Mesaj gönderdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: By CrAzY

Mesaj gönderdim

pm

• Kendileri ile alışverişim oldu. Çok ilgili samimiler. hiç problem yok. Gönül rahatlıyla alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patience

Kendileri ile alışverişim oldu. Çok ilgili samimiler. hiç problem yok. Gönül rahatlıyla alabilirsiniz.

teşekkürler :)

• konu canlansın

muscletech aminofx
    c4
    iso 100 isolate protein

tavsiye ederim fiyatlar güzel dh için biraz daha özel olabilir ama

bu arada stokta c4 60 servis varsa hocam düsünebilirim son zamanlarda piyasada bulunmayan bir ürün
  • Selamlar,
    2 hafta once spora basladim ve ilk bi kac ay kardiyo agirlikli programim.boy :1,83 - kilo: 100 , carnitine alacagim ama kararsizim,bu konuda yardimci olup/oneri yaparsaniz sevinirim.Tesekkur ederim simdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün listesini güncelliyorum. Yeni ürünler ve fiyatlarla listeyi güncellemeye devam edeceğim. Aynı zamanda alışveriş yapan arkadaşlara çok teşekkürler.

• Ayrica beslenmem kuvvetli,spor hocasinin verdigi diyeti uyguluyorum birebir, baska urune su an icin gereksinimim var mi? var ise nedir bu konuda da desteginizi bekliyorum,tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaplan Bey

Selamlar,
    2 hafta once spora basladim ve ilk bi kac ay kardiyo agirlikli programim.boy :1,83 - kilo: 100 , carnitine alacagim ama kararsizim,bu konuda yardimci olup/oneri yaparsaniz sevinirim.Tesekkur ederim simdiden.

Kaplan Bey selamlar öncelikle hayatınıza sporu dahil ettiğiniz için tebrik ederiz :) Spora başlamanızı takiben ilk 1,5 ay'dan sonra supplement ürünlerine başlamalarını tavsiye ediyoruz değerli müşterilerimize.

İlk 3 ay CLA veya L-Carnitin gibi daha hafif ürünlerle destekleyebilirsiniz. Sonraki süreçte ileri düzey komplex yağ yakıclar (Hydrxycut,Lipo6) ile güzel sonuçlar alabilirsiniz.

• Su an icin bana ekonomik olucak ( ekonomik derken birim basina,ornek 100 lik degilde 150 lik alirsam cok daha avantajli hale gelicek) bi ramazan kolisi gibi bi paket yazarmisiniz? :) yatmadan once kararimi verip,siparisi verip oyle uyuyayim :) tesekkur ederim,
    Not: En hizli saglikli bir sekilde gelisimimi saglayacak markalar olursa sevinirim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.