Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig - 5.Hafta : Beşiktaş - Galatasaray 22.09.2013 19:00 (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.095
Cevap
5
Favori
26.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sahaya çok fazla taraftar girdi ve bunların hepsi 1453 Kartalları olamaz.

1453 Kartalları önce girdi sonrasında da gazı alıp ÇARŞI'nın da içinde olan diğer taraftarlar girdi diye düşünüyorum. Sahaya inen tek ekip sanki 1453 Kartalları değil.

Burda yanlış düşünüyorsam beni düzeltir misiniz?

Bir de BJK'lilerin kendi arasında kavga çıktı diyorlar, bu olayın detayı nedir? Doğru mu bu?

Şike olaylarını her okuduğumda YD ve ekibine 1 düzine küfür ediyorum, YD'nin başkan olduğu yılları keşke BJK tarihinden silebilsek.

Bir de son bir şey, futbola siyaset köküne kadar bulaşmıştır. Hayırlı uğurlu olsun. Her geçen gün Türkiye'nin yönetim şeklinden daha da tiksiniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syberia-1903

quote:

Orijinalden alıntı: interior designer

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ratumix

Fernandes derbilerde neden bu kadar dökülüyor?

o kalibrede bir oyuncu olmadığı için.

Tabi sizin melo o kalibrede değilmi tamamen hakemlerin yönetimiyle kazanılmış bir maç için bir de gsliler utanmadan yorumluyor.

melo şampiyonlar liginde geçen sene ilk 8'e girmiş. şuanda da türkiyenin avrupadaki tek temsilcisinin oyuncusu.

Sizin fernandesiniz ise elazığ spor karşısında harikalar yaratan bir futbolcu.

Geçen sene 1 kere bile derbide oynayamamış... (belki 1-2)

şimdi oynadığında da nasıl döküldüğünü gördük....

Fernandes melodan 4 kat daha kaliteli ve terbiyeli bir futbolcu melo çirkefliğin resmidir.Ayrıca fernandes çok kötü değildi.Takım olarak 2. yarı kötü oynadık hakemin yardımıyla kazandınız.Hakem yardımı olmasa maç berabere biterdi bu kadar net.Hangi yüreği olan gsli bunu söyleyebilir merak ediyorum.Gerçi meloya sahip çıkan bir taraftar topluluğundan bir şey beklememek lazım çünkü ondan farkı yoktur.

Şaka mısın sen ya.Hakemle kazandık diyor hala.2 penaltımız verilmedi.Sen neyden bahsediyorsun.Bu maçı Gs hakkıyla almıştır.Siz gidinde kendi taraftarınıza bakın.Gerçi bundan sonra işiniz zor..

• interior designer kullanıcısına yanıt
    :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=Tssc_eHnYUs kısa bir video sadece izle evertonda oynadığı zamandan hani dersen şu an böyle değil veya derbilerde yok fln şuna bir göz atabilirsinhttp://www.youtube.com/watch?v=OBpaMk5lPu0 tartışmasız ligin en iyi orta sahası ^^ hele valecia'da oynadığı zamanın videolarıda var barcelona real madrid karşısında fln aynı yani üşendim aramaya şimdi hani maçları izlemiyorsunuz belli bari bir iki video izleyip öyle bok atın

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    banada öyle gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: shinji93

:Dhttp://www.youtube.com/watch?v=Tssc_eHnYUs kısa bir video sadece izle evertonda oynadığı zamandan hani dersen şu an böyle değil veya derbilerde yok fln şuna bir göz atabilirsinhttp://www.youtube.com/watch?v=OBpaMk5lPu0 tartışmasız ligin en iyi orta sahası ^^ hele valecia'da oynadığı zamanın videolarıda var barcelona real madrid karşısında fln aynı yani üşendim aramaya şimdi hani maçları izlemiyorsunuz belli bari bir iki video izleyip öyle bok atın

eski videolardan devam edeceksen; Drogba ve şınayderinde çok güzel videoları var paylaşayım istersen...

Haa bu arada drogba ve şınayderin videoları evertonda oynarken şununla, valenciada oynarken bununla oynadığı maçların görüntüleri değil,

bizzat geçen sene sarı kırmızı formayler Real madrid karşısında ve reale diz çöktürüken ki görüntüleri var.

Arkdaşım siz gidin kendi kalibreniz takımlar ile laf dalaşına girin. Lafla peynir gemisinin yürümeyeceği gibi gerçeklerde değişmez.

Beşiktaş veya fb yi üst üste koy 1 drogba eder mi?

Eski deme diye geçen senenin fb videosunu koydum özellikle :) neyse drogba ile fernandes nasıl kıyaslanır ki mevkileri çok farklı bir kere şu anki form durumları ile kıyaslarsak fernandes çok çok daha üstün şınayder aka sınaypır'dan :) sneijder in tabii ki ismi var fakat geçen sene real karşısındaki tek golunden başka bir atraksyonu olmadı fazla ki o maçta kaçırdığı golden sonra evin yansın şınayder demişsindir eminim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: shinji93

Eski deme diye geçen senenin fb videosunu koydum özellikle :) neyse drogba ile fernandes nasıl kıyaslanır ki mevkileri çok farklı bir kere şu anki form durumları ile kıyaslarsak fernandes çok çok daha üstün şınayder aka sınaypır'dan :) sneijder in tabii ki ismi var fakat geçen sene real karşısındaki tek golunden başka bir atraksyonu olmadı fazla ki o maçta kaçırdığı golden sonra evin yansın şınayder demişsindir eminim :)

Evet fernandes şınayderden daha iyi ama şınayderin takımı kazanıyor ne hikmetse. :D
    Sorsak fernandes selçuktan iyi, şınayderden iyi, başka mevkiileriniz bizim mevkidaşlarından iyi ama kazanan GS nasıl oluyorsa artık :D
    Ayrıca fernandes selçuk ve şınayder gibi adamların anlık performansları yanıltıcıdır. Bi duran topran gol atar performans falan kalmaz.
    Diğeri 90 dakika mal gibi koşar birinin önüne düşer top gelişine bi çakar al sana maçın adamı....

Drogba ile mevkilerini kıyaslamadık tabiki kıyaslanan şey kalibreleri...

Mevzu fernandesin ortasaha becerileri değil derbilerdeki performansı...

Drogbanın son derbi performansı "BJK - 2 gol"

Fernandes "0"

inatla fernandes ile drogba yı kıyaslıyacaksın sanırım :D fernandes forvet değil gol sayısıyla kıyaslıyorsun çünkü ben bütün takımdaki oyuncular galatasaraylı oyunculardan iyi demiyorum dikkat edersen kısacası drogba>ligdeki bütün forvetler fernandes >>> ligdeki bütün orta sahalar tabii drogba seneye yok zaten bide öyle bakmak lazım ayrıca maalesef bütün pozisyonlar beşiktaş alehine çalındığı için kullandığımız duran top çok azdı yoksa duran toplarda fernandes zaten bir numaradır selçuk fln demeyin sakın gülerler adama ^^ ayrıca kalibre olayına çok girme bence çünkü tamam biz değiliz sizin kalibreniz real madrid dimi geçen seneye gittin ama geçen haftayı unuttun sanırım :)
  • Ah firaatt ahhh ben senin.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=81490771

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Spor Toto Süper Lig - 5.Hafta : Beşiktaş - Galatasaray 22.09.2013 19:00
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

1453 Kartalları tribünde kaç kişiydi?

Sahaya çok fazla taraftar girdi ve bunların hepsi 1453 Kartalları olamaz.

1453 Kartalları önce girdi sonrasında da gazı alıp ÇARŞI'nın da içinde olan diğer taraftarlar girdi diye düşünüyorum. Sahaya inen tek ekip sanki 1453 Kartalları değil.

Burda yanlış düşünüyorsam beni düzeltir misiniz?

Bir de BJK'lilerin kendi arasında kavga çıktı diyorlar, bu olayın detayı nedir? Doğru mu bu?

Şike olaylarını her okuduğumda YD ve ekibine 1 düzine küfür ediyorum, YD'nin başkan olduğu yılları keşke BJK tarihinden silebilsek.

Bir de son bir şey, futbola siyaset köküne kadar bulaşmıştır. Hayırlı uğurlu olsun. Her geçen gün Türkiye'nin yönetim şeklinden daha da tiksiniyorum.

Bir çocuk yerdeki sandalyeyi fırlattı kısa boylu esmer elinde flama olan bir adamda geldi sen niye onu fırlatıyorsun lan dedi daldı ona ben o an başka bir taraftar gurubuna ait olan bir eşaya zarar verdi diye kavga cıktı seklinde duşundum gozumun onunde oldu aşağıya inmiştim olayların sonuna doğru insanları gözlemlemeye o esnada oldu olay sonra kavgaya karısan herkes merdivenlerden yukarı koşarak birbirlerini kovalayarak cıktılar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ratumix

Fernandes derbilerde neden bu kadar dökülüyor?

o kalibrede bir oyuncu olmadığı için.

Türkiyenin en iyi orta sahası hakkında bu şekilde konuşamazsın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: punkemre

bjklıler kaybettiniz die üzülmeyin juventus 2-1verona real madrid4-1getafe bunlara sevının taraftarın sahaya atlaması felan birde fotoğraf çekiliyorlar rezalet bunlar şampiyon olacağına fb olsun bir gslı olarak

Sen git kendinle dalga geç.Bu maçtan sonra İyiki Beşiktaşlıyım dedim.Bir beşiktaşlı hakem kararıyla kazanılan maçı kabullenemez ama gslilere bakıyorum da mideleri çok geniş ne kadar çabuk hazmedebiliyorsunuz böyle çirkinlikleri.

orda dur çirkinlik dedinmi siz ve sizin taraftarlar gelir şikeciler birde yüzsüz yüzsüz konuşuyorlar hakem kararıymış birde arenada oynayacaklardı az kalsın sizin taraftara olimpiyat bile fazla adamlar şikeci hala sağa sola sallıyorlar 3 maç kazandılar havaya girdiler

• kimse farkın 9 olmasına izin vermezdi,

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=81510752

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galle -- 23 Eylül 2013; 8:52:12 >
  • nerde olağanüstü güvenlik önlemleri ? binlerce polis görev yapmış_sözde giriş turnikeleri kırılıp görevlileri etkisiz hale getirip 5 6 bin kişi biletsiz girmiş_bu kadar kolay mı
  • [size=5]Derbide gözaltına alınan 67 kişi serbest bırakıldı

Çarşı olsa affederlermiydi sizce ?
    http://skorer.milliyet.com.tr/derbide-gozaltina-alinan-67-kisi/besiktas-galatasaray/detay/1767219/default.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

[size=5]Derbide gözaltına alınan 67 kişi serbest bırakıldı

Çarşı olsa affederlermiydi sizce ?
    http://skorer.milliyet.com.tr/derbide-gozaltina-alinan-67-kisi/besiktas-galatasaray/detay/1767219/default.htm

Sen ortalığı karıştırmak için para mı alıyorsun? Geziciler de serbest bırakılıyordu. Bu dava açılmayacağı anlamına mı geliyor? Olayları başlatanın çarşı olduğu açıkça belli. Sosyal medya gezi tayfası suçu başkalarının üzerine yıkmaya çalışıyor.

• Biri özet gecebilirmi melo kırmızı kart sonra ne oldu?

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.