Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig 22. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş | 22.02.2014 | 19:00 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
801
Cevap
5
Favori
15.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maça 2 gün kalmış bu konuya kimse birşey yazmıyor,canlanalım biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beşiktaş vurur gecer
  • Tek korkum stoperler yoksa ciddi anlamda korkmuyorum Galatasaray'dan.Ama Pedro-Dany çok uyumsuz izlenimi yarattı bende Antep maçında.Özellikle Gs önde basarsa top şişirmekten kendi oyunumuzu oynayamayız.Ersan cezalı olmasaydı Pedro-Ersan oynayabilseydik şu maç harika olurdu hatta Sivok sakatlanmasaydı..

Yapılacak bi başka olumlu harekette Atiba'yı 2 stoperin hemen önüne koyup orta sahanın ortasını Veli-Oğuzhan'la kurmak olur.Eğer diğer maçlardaki gibi Oğuzhan ileride arkasında Atiba-Veli olursa top tutmakta çok zorlanırız.Oğuzhan'ı Melo'nun ve 2 Gs stoperinin kucağına atmak aldığın verimi %50 düşürür.Geriden geldiğinde daha etkili bi oyuncu zaten Oğuzhan.Basketbolda "trailer olarak gelmek" diye bi terim var heh o rolü üstlenmeli Oğuzhan.Töre kanattan yardırıyorsa ona doğru Olcay yardırıyorsa Olcay'a doğru gitmeli.

Maçın anahtarıda Gs savunmasının arkasına atılan toplar olur.Özellikle Olcay ile Töre beklerini parçalamalı.Fb maçında attığımız ilk gol benzeri pozisyonlar buluruz bol bol.Aksi taktirde sete set hücumda tıkanır oyun Mancini ile çok iyi saha yerleşimi yapıyor Gs.Bizim yerleşimimiz de keza öyle çok iyi bizde tehlike kişisel hatalar ve beklerinin bindirmeleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Tek korkum stoperler yoksa ciddi anlamda korkmuyorum Galatasaray'dan.Ama Pedro-Dany çok uyumsuz izlenimi yarattı bende Antep maçında.Özellikle Gs önde basarsa top şişirmekten kendi oyunumuzu oynayamayız.Ersan cezalı olmasaydı Pedro-Ersan oynayabilseydik şu maç harika olurdu hatta Sivok sakatlanmasaydı..

Yapılacak bi başka olumlu harekette Atiba'yı 2 stoperin hemen önüne koyup orta sahanın ortasını Veli-Oğuzhan'la kurmak olur.Eğer diğer maçlardaki gibi Oğuzhan ileride arkasında Atiba-Veli olursa top tutmakta çok zorlanırız.Oğuzhan'ı Melo'nun ve 2 Gs stoperinin kucağına atmak aldığın verimi %50 düşürür.Geriden geldiğinde daha etkili bi oyuncu zaten Oğuzhan.Basketbolda "trailer olarak gelmek" diye bi terim var heh o rolü üstlenmeli Oğuzhan.Töre kanattan yardırıyorsa ona doğru Olcay yardırıyorsa Olcay'a doğru gitmeli.

Maçın anahtarıda Gs savunmasının arkasına atılan toplar olur.Özellikle Olcay ile Töre beklerini parçalamalı.Fb maçında attığımız ilk gol benzeri pozisyonlar buluruz bol bol.Aksi taktirde sete set hücumda tıkanır oyun Mancini ile çok iyi saha yerleşimi yapıyor Gs.Bizim yerleşimimiz de keza öyle çok iyi bizde tehlike kişisel hatalar ve beklerinin bindirmeleri.

Stoperlerimiz kısa boylu Drogba ilk maçta bütün hava toplarını almıştı hep diyorum bize +190 stoper şart.

• Bizim taraftar ilk maçta büyük konuştu pişman oldu. Şimdi gsli taraflar büyük konuşuyor.bakalım sonuç ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: tnevel92

Bizim taraftar ilk maçta büyük konuştu pişman oldu. Şimdi gsli taraflar büyük konuşuyor.bakalım sonuç ne olacak

Beşiktaş 3 Galatasaray 1. Goller Almeida RamonMotta Gökhan Töre-Drogba.Eboue kırmızı kart.
  • galatasaraylılar çok havalara girdi, umarım polemiğe girmedem koyar geçeriz.
  • Daha maç oynanmadan başlamışlar yine hakem falan
  • quote:

Tek korkum stoperler yoksa ciddi anlamda korkmuyorum Galatasaray'dan.Ama Pedro-Dany çok uyumsuz izlenimi yarattı bende Antep maçında.Özellikle Gs önde basarsa top şişirmekten kendi oyunumuzu oynayamayız.Ersan cezalı olmasaydı Pedro-Ersan oynayabilseydik şu maç harika olurdu hatta Sivok sakatlanmasaydı..

Hocam hava toplarında etkili bir stoperimizin olmaması bu maç hakkında beni en çok korkutan detay açıkçası.ersan-sivok'tan birisi olsa içim rahat olabilirdi ama pedro'yu her ne kadar beğensemde drogba'yı karşılayacak fiziğe sahip değil dany'yi yazmıyorum bile.çok büyük bir sıkıntı olacak gibi duruyor bizim için

• galatasaray evinde çok baskılı başlıyor özellikle ilk 20 daikayı atlatabilirsek çok rahatlarız sonrası inşallah galibiyet

• Heyecanlandım ulan! Bu maç bizim.
  • Tolga
    Necip Franco Dany Motta
    Atiba Veli
    Töre Oğuzhan Olcay
    Almeida

Cenk,Serdar,Fernandes,Muhammed,Ömer,Uğur,x
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Daha maç oynanmadan başlamışlar yine hakem falan

Hakem falan
  • quote:

Tolga
    Necip Franco Dany Motta
    Atiba Veli
    Töre Oğuzhan Olcay
    Almeida

Necip Sağ bek
  • quote:

Orijinalden alıntı: MozillaFirefox

quote:

Tolga
    Necip Franco Dany Motta
    Atiba Veli
    Töre Oğuzhan Olcay
    Almeida

Necip Sağ bek

Stoper oynadı başarılı oldu,hızlı ve güçlü.Serdar'dan iyi kıvırır.Ayrıca yarında böyle gülersin umarım Necip sağ bek çıkınca

• quote:

quote:

quote:

Tolga
    Necip Franco Dany Motta
    Atiba Veli
    Töre Oğuzhan Olcay
    Almeida

Necip Sağ bek

Stoper oynadı başarılı oldu,hızlı ve güçlü.Serdar'dan iyi kıvırır.Ayrıca yarında böyle gülersin umarım Necip sağ bek çıkınca

Bek oynamak o kadar kolay iş değil. Evvela pozisyon bilgisinin olması lazım yoksa ofsaytları bozup gol yedirir. Hilbert bizdeki ilk sezonunda kaç tane gol yedirmişti bu yüzden üstelik daha önce bek olarak görev almış bir isimdi.

Onu da geçtim Necip orta yapmayı dahi bilmiyor muhtemelen. Pozisyon bilgisi olmayan ve orta açamayan adamı sağbek oynatmak bence çok saçma.

• Maci ozynin oyunu ve 2 stoperin uyumu oynarsa serdarin durumu belirler. ozy cok iyi oynadi .stoperler müthiş .serdar hata yapmadi vb yorumlar yapilirsa kesin puan ve puanlar çıkar

• dostça bi karşılaşma olsun ve galatasaray kazansın

beşiktaş maçlarında yenilsek fazla üzülemiyorum

iki kardeş camiayı düşman ettircekler

inşallah dostluk kazanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

quote:

quote:

quote:

Tolga
    Necip Franco Dany Motta
    Atiba Veli
    Töre Oğuzhan Olcay
    Almeida

Necip Sağ bek

Bek oynamak o kadar kolay iş değil. Evvela pozisyon bilgisinin olması lazım yoksa ofsaytları bozup gol yedirir. Hilbert bizdeki ilk sezonunda kaç tane gol yedirmişti bu yüzden üstelik daha önce bek olarak görev almış bir isimdi.

Onu da geçtim Necip orta yapmayı dahi bilmiyor muhtemelen. Pozisyon bilgisi olmayan ve orta açamayan adamı sağbek oynatmak bence çok saçma.

Ben de çok mutlu olmam Necip'i bek izlemekten ama Dany bek oynayıp Necip stoper oynayacağına yada Serdar yerine tercih ederim.Atiba'yı saymıyorum bile o çünkü orta sahada lazım bize

• gs ne yapıp eder bu maçı kazanır bence. beşiktaş gsye karşı son yıllarda çok ezik oynuyor malesef
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.