Şimdi Ara

sponsor hosting firması arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar forum sitem var bunun ıcınde sponsor hosting firması arıyorum..

istediklerim

1oo mb alan 3 gb trafik..

umarım hosting veren arkadaslar cıkcaktır..

• forum sitesi için sponsor olucak pek sanmıyorum.. ama gene de yardımcı olabillecek çıkabilir..

Edit: yazı düzeltme.

Saygılarımla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PW -- 23 Kasım 2007; 20:17:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Script-coder

merhaba arkadaslar forum sitem var bunun ıcınde sponsor hosting firması arıyorum..

istediklerim

www.hemenhost.com

iletişimden bana ulaşabilirsiniz.Görüşelim.
  • Ekledim=)
  • quote:

Ekledim=)

• 0 ytl deniyor fakat paralı
  • quote:

Orjinalden alıntı: zErOs

0 ytl deniyor fakat paralı

nasıl bakıyorsunuz anlamadım gitti.Komik...
  • quote:

Orjinalden alıntı: efsanereis

quote:

0 ytl deniyor fakat paralı

nasıl bakıyorsunuz anlamadım gitti.Komik...

sitenizde ücretsiz dediğiniz hizmetler sipariş edilmek istendiğinde ücret isteniyor

ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım...

• quote:

sitenizde ücretsiz dediğiniz hizmetler sipariş edilmek istendiğinde ücret isteniyor

Ya siz yanlış siteye bakıyorsunuz yada ben öle bişey yazdımda hatırlamıyorum.Sitemde ücretsiz dediğim hangi hizmetlerden ücret istiyorum bende anlamadım,kendimden şüphe eder oldum.
    RESİM İÇİN TIKLA
    bundan bahsediyorsanız zaten okuması yazması olan herkes farkederki aylık fiyatta ücret yazmıyor oradakier hepsi senelik fiyat zaten,paketin içine girilince ücret yazıyor.

Ben hala neyden bahsettiğinizi bilmiyorum.Üyeleri bence yanlış yönlendirmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsanereis -- 24 Kasım 2007; 22:25:09 >

• quote:

quote:

Ya siz yanlış siteye bakıyorsunuz yada ben öle bişey yazdımda hatırlamıyorum.Sitemde ücretsiz dediğim hangi hizmetlerden ücret istiyorum bende anlamadım,kendimden şüphe eder oldum.
    RESİM İÇİN TIKLA
    bundan bahsediyorsanız zaten okuması yazması olan herkes farkederki aylık fiyatta ücret yazmıyor oradakier hepsi senelik fiyat zaten,paketin içine girilince ücret yazıyor.

Ben hala neyden bahsettiğinizi bilmiyorum.Üyeleri bence yanlış yönlendirmeyin.

bence hatayı kendinizde arayın tmm siz aylık olarka satılmadığını yazmışsınız ama gördüğüz üzere oraya 0ytl yazıncı yanlış anlaşılıyor 0 ytl değilde bence oraya bir --- koymalısınız daha anlaşılır olur ;)

• quote:

quote:

merhaba arkadaslar forum sitem var bunun ıcınde sponsor hosting firması arıyorum..

istediklerim

www.hemenhost.com

iletişimden bana ulaşabilirsiniz.Görüşelim.

budan almayın kullandığı script warezdir. sağlam biri değil belliki oğul uşak

• 0 YTL olan bir paketi satın al dedim bende karşıma 20 YTL ödemeniz lazım gibi bir ifade çıktı

bkn :http://www.hemenhost.com/siparis.php?paket=12&rh=1

Bence sitenizde sorun var en kısa zamanda düzeltmeniz dileğiyle

Bilginize,
  • ya arkadaslar konuyu daqıtmayalım benim Host Hala yok
  • destek@sas-center.com ekleyin ben yardımcı olurum
  • Buraya yazı yazabildiğinize göre herkesin okuması yazması war sanırım.Ben pek öyle düşünmesemde.

Arkadaşım okuman var galiba,sitede parasız diyor ama içine girince para istiyor diyen arkadaş lafım sana.Aylık bölümde fiyat yok.anlayışınız nekdar kıt sizlerin yaw.Aylık ücret yok hepsi senelik.Hey allahım yaw sizler sırf yazı yazmak için burdasınız galiba,rütbem yükselsinde kendimi kanıtlayayım fln die.

Site warez diyen arkadaş lafım sana.ewt olabilir.Ana sayfam belki scripti birinden almışımdır yada kendimde tasarlamış olabilirim.Bu neyi değiştirir.Ben çok çalıntı scripte birbinini clonu olan site gördüm.Hergün millet cayır cayır şu script warmı yokmu die yakınıo birbirinden istiyor.Ben scripti beğendim koydum,itirazın warmı ötesi berisi yok bu işin.Ortalığı bulandırmaktan başka işiniz yok sizin.

Yok ücretsizmişde para istiyormuşuz sonradan,yok warezmişde benden al daha sağlammış vs vs....

Sizin gibiler yüzünden,ortalık hep karışır zaten.Bizler neyi tartışıyoruz siz maydonoz olup ortalığa dalıyorsunuz.

• quote:

Buraya yazı yazabildiğinize göre herkesin okuması yazması war sanırım.Ben pek öyle düşünmesemde.

Arkadaşım okuman var galiba,sitede parasız diyor ama içine girince para istiyor diyen arkadaş lafım sana.Aylık bölümde fiyat yok.anlayışınız nekdar kıt sizlerin yaw.Aylık ücret yok hepsi senelik.Hey allahım yaw sizler sırf yazı yazmak için burdasınız galiba,rütbem yükselsinde kendimi kanıtlayayım fln die.

Site warez diyen arkadaş lafım sana.ewt olabilir.Ana sayfam belki scripti birinden almışımdır yada kendimde tasarlamış olabilirim.Bu neyi değiştirir.Ben çok çalıntı scripte birbinini clonu olan site gördüm.Hergün millet cayır cayır şu script warmı yokmu die yakınıo birbirinden istiyor.Ben scripti beğendim koydum,itirazın warmı ötesi berisi yok bu işin.Ortalığı bulandırmaktan başka işiniz yok sizin.

Yok ücretsizmişde para istiyormuşuz sonradan,yok warezmişde benden al daha sağlammış vs vs....

Sizin gibiler yüzünden,ortalık hep karışır zaten.Bizler neyi tartışıyoruz siz maydonoz olup ortalığa dalıyorsunuz.

Senin kullandığın script warezse , sen yarın öbürgün müşterilerinin scriptlerinide wareze düşürürsün. Ama senden host alan biri çıkacağını sanmam. Önüne gelen hostçu olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $ -- 25 Kasım 2007; 20:44:29 >

• Aynen öle adama söledim dunkü yedeqimi wer adam engelledi beni

güsellik yapardım ama nese..
  • Bende warez e vermem :D Kişel site icin 100 öb alan 1gb band 1 kişiye mahsuz verebilirim domain olana tabe:D ful destek hatımdanyararlanabilir ama sisteminde reklam bannerımızı koyman sartı ile 1 yıllık maliyetini karsılayabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.