Şimdi Ara

Splash Pro Player (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
4
Favori
53.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: guvven

splash pro ex kullaniorum ama 3d altyazi dosyası gosteremedim nasil yapicaz? idx uzantili, srt ve sub uzantili 3 dosya var normalde mp classicte idx atinca oluo splash proda yapamadim..

power dvd 11 de kurdum onda da altyazı ozellikleri değişmiyor, yardımcı olabilecek var mi?

Hala sorun var3 senelik bir sorunmuş demekki hala çözememişler.
  • adamlar birakti herhalde programi güncelleme falanda cikmiyor yillar oldu.
  • merhaba arkadaşlar laptopuma ssd taktıktan sonra motion özelliğinin devre dışı kaldığını gördüm bunu düzeltmenin bi yolu varmıdır? bide bu ekran en boy oranı bi türlü düzelmiyor ekranın alt-üstündeki siyah şeritleri kaldıramıyorum bi yolu varmıdır bunun bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

merhaba arkadaşlar laptopuma ssd taktıktan sonra motion özelliğinin devre dışı kaldığını gördüm bunu düzeltmenin bi yolu varmıdır? bide bu ekran en boy oranı bi türlü düzelmiyor ekranın alt-üstündeki siyah şeritleri kaldıramıyorum bi yolu varmıdır bunun bilen varmı?
    filmler 21:9 olduğu için 16 9 da siyahlık olması gayet normal başka player lar görüntüyü ya esnetiyor yada zoom yaparak yanları görmüyorsun bu sefer bazı diziler 16:9 çekildiği için sorun yaşamadan izlene biliniyor bu player da onu düzeltemiyorsun. Bende 21 9 olmasına rağmen bazı filmlerde hem sağdan soldan siyahlık oluyor hemde altlı üstlü 4k atmos destekli filmlerde sorun yaşıyorum. uygulama eskidi artık. Daha iyi bir codec veya iyi bir player biliyor musunuz.

• MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt
    X265 codec cözemiyor splash bide bence suan en sorunsuzu mpc ve vlc. Mpc de ince ayar yapilirsa splasha en yakin o goruntu kalitesi olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

X265 codec cözemiyor splash bide bence suan en sorunsuzu mpc ve vlc. Mpc de ince ayar yapilirsa splasha en yakin o goruntu kalitesi olarak
    mpc kullanıyorum şuanda splash bazı filmlerde yapmıyor ikisi arasında gidiyorum. Netfilix widescrean de çözdüm sıkıntım kalmadı teşekkür ederim yinede
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.