Şimdi Ara

Spigen Steadiboost 27W yavaş şarj ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi, adaptör bugün elime ulaştı, heyecanla şarja taktım (orijinal iPhone kablosu ile) ancak çok yavaş şarj ediyor. iPhone 11 telefonum 5 dakikada %50'den %51e anca geldi. Bana gelen üründe mi sorun var yoksa bu adaptör böyle mi şarj ediyor?

Pil sağlığı 91.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Normal değil. Bir sorun olmalı. Ya kabloda ya da şarj aletinde. Ama keşke Spigen yerine orijinal ya da Anker alsaydınız. Spigen’in şarj aletleri pek güven vermiyor kalite olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Aynen kablodanmış. Geri verdim zaten, herkes çok iyi falan yazınca bende onlara güvendim de tam çöp malzeme kalitesi falan ucuz Çin plastiği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hypergear kablo ile kullanıyorum aynı ürünü gayet hızlı bi de şu var ister 20w alın ister 45w Apple 20w ile şarj olur cihazları

• 3 senedir dediğiniz comboyu yani spigen 27w adaptör apple kablosunu kullanıyorum. Aldığım günden beri performansı değişmedi. iphone 11 cihazımı 1 dakikada %2 şarj ediyordu. Yani 20den 80e yarım saat.

• Metropol33 kullanıcısına yanıt

Zaten sorun kablodaydi hızlı şarj ediyordu yani ama ben yine de malzeme kalitesini sevmemiştim çok dandik hissettiriyordu bana.

• Valla ısınma yapmadan en iyisi 20w gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.