Şimdi Ara

Spigen Neo Hybird'in Çerçevesi Kırıldı :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün talihsiz bir şekilde sert plastik olan dış kısmı kulaklık girişinin olduğu yerden kırıldı ve 2 ye ayrıldı bende bu kılıfın sadece çerçevesinden arıyorum acaba nereden temin edebilirim ? bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim :)

fotoğrafı birazdan atacağım !

Not : Kılıfı almak isteyenlere yinede tavsiye ederim fena kılıf değildir hatta telefonumu birkaç kez darbeden ciddi anlamda korudu yani o olmadan düşseydi s3'ümden biliyorum kesinlikle ekrana bir zarar gelirdi denilecek tarzdan hasar alırdı ama sürekli çıkart tak yaparsanız elinize alıyorsunuz yani batarya falan değiştirmek sıkıntılı ve dipnot olarak diyorum lacivertini almayın telefonu çok boğuyor !

•  Spigen Neo Hybird'in Çerçevesi Kırıldı :(

ve fotoğraf...
  • Dostum o çerçeve tek satılmıyor.Tekrardan komple almak zorundasın.Tavsiyem Spigen ' in Türkiye internet sitesinden sipariş verebilirsin tekrardan.
    Bende S4 için kullanıyorum gri rengini telefonu bambaşka yaptı.Görenler bu hangi samsung modeli diyorlar

• Errorjunior E kullanıcısına yanıt
    Grisi basit kaçar diye düşünüyordum ama cidden güzelmiş.dediğin gibi tek satılmıyormuş, Anka telekomu aradım telefonlarında bir sıkıntı vardı bende sonrasında aldığım yeri aradım telefondaki kişi büyük ihtimalle garantiye girmez dedi ama ben bir Spigen Türkiye ye mail atayım cevaba göre belki değiştirirler dedi, bende değiştirme söz konusu olursa başka bir renk olabilir mi ? Aradaki fiyat farkını veririm dedim oda tamam 2-3 güne mail geri döner siz bizi arayın, renk konusu sorun olmaz dedi. Bakalım şansımı bir deneyeyim, kılıf kırık olmasına rağmen yerinden çıkmadan duruyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcitalip

Grisi basit kaçar diye düşünüyordum ama cidden güzelmiş.dediğin gibi tek satılmıyormuş, Anka telekomu aradım telefonlarında bir sıkıntı vardı bende sonrasında aldığım yeri aradım telefondaki kişi büyük ihtimalle garantiye girmez dedi ama ben bir Spigen Türkiye ye mail atayım cevaba göre belki değiştirirler dedi, bende değiştirme söz konusu olursa başka bir renk olabilir mi ? Aradaki fiyat farkını veririm dedim oda tamam 2-3 güne mail geri döner siz bizi arayın, renk konusu sorun olmaz dedi. Bakalım şansımı bir deneyeyim, kılıf kırık olmasına rağmen yerinden çıkmadan duruyor :)

Son durum me acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • version53 kullanıcısına yanıt
    Garantiye girmediğini söylediler,sonuç ;

Şu garanti dışı bırakılan ürünlerle ilgili aslında bir yasa çıkmalı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FDCF59BE8 -- 24 Ocak 2015; 13:14:49 >
  • quote:

Garantiye girmediğini söylediler,sonuç ;

Şu garanti dışı bırakılan ürünlerle ilgili aslında bir yasa çıkmalı bence

Ekşi de birisi değiştirdiklerini söylemiş
    Mail attım bakalım ne diyecekler iphone 6 da soldaki ses tuşunun orası çatlamış alttan

Bilmiyorum,bana direkt kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamına almıyoruz o parça durduk yere kırılmaz efendim tarzında konuştular bu tip şeyler garantiye girmiyor ise ne garantiye giriyor birisi açıklayabilir mi ?
  • quote:

Bilmiyorum,bana direkt kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamına almıyoruz o parça durduk yere kırılmaz efendim tarzında konuştular bu tip şeyler garantiye girmiyor ise ne garantiye giriyor birisi açıklayabilir mi ?

Zaten bu kılıfın garantisi kırılmaya karşı olabilir başka ne olcak var bi saçmalık
    Neyse aradım başta aradığım kişi garanti dışı vs dedi biraz ısrar edince direk tekrar arayıp operatöre bağlanın dedi
    Aradım yollayın siz bakalım problem olmaz vs dedi inşallah hallederler

Bu arada garantisi yok felan dedi 2 yıl garantisi var diye aldım garantisi var deyince yollayın hallederiz dediler 😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi version53 -- 24 Ocak 2015; 13:43:20 >

Bu tip konularda ne yazık ki ülkemizde yasa olsa bile denetim yok bu yüzden icraat ta pek olmuyor,bu kılıfla alakalı bir durum da değil her hangi bir ürün de olabilir.

Adamlar görmeden kesin karar verdiler demesinler diye gönderin bakalım diyorlar ki eminim geldiği gibi sana geri dönecektir ve garanti dışı diyeceklerdir evet çok saçma.Garanti 2 yıl vermek zorundalar yasa var bu konuda ama dediğim gibi uygulattırma noktası biraz problemli
  • quote:

Bu tip konularda ne yazık ki ülkemizde yasa olsa bile denetim yok bu yüzden icraat ta pek olmuyor,bu kılıfla alakalı bir durum da değil her hangi bir ürün de olabilir.

Adamlar görmeden kesin karar verdiler demesinler diye gönderin bakalım diyorlar ki eminim geldiği gibi sana geri dönecektir ve garanti dışı diyeceklerdir evet çok saçma.Garanti 2 yıl vermek zorundalar yasa var bu konuda ama dediğim gibi uygulattırma noktası biraz problemli

Kovalamak uğraşmak lazım çok güzel bir şekilde işlemiyo ülkemizde iade ve garanti işlemleri
    Özellikle kıyafet mağazları bu şekilde iade alamayız değişim yaparız vs diyorlar ses çıkarımca biraz tıpış tıpış iade alıyolar

Ben birde karşı taraftan üstüne dava yeriz diye çekiniyorum,adalet sisteminin ne yapacağı belli olmaz diye düşünerek.Ama genel olarak kovalandığında sonuç alabiliyorsun.Aslında bu tip durumların kovalanmadan sonuca varması gerekiyor diye düşünüyorum.
  • Gercek deriden yapılma, yerli malı, el yapımı kılıf çeşitleriniwww.deriten.com da bulabilirsiniz
  • deriten D kullanıcısına yanıt
    Gerçek küfürden yapılma, yerli malı, kulak çınlatan küfürleri kulağınızda hissedebilirsiniz.

Kardeşim boş reklam atmayın ! boşuna bildirim alıyoruz ! hoş değil !
  • quote:

Gerçek küfürden yapılma, yerli malı, kulak çınlatan küfürleri kulağınızda hissedebilirsiniz.

Kardeşim boş reklam atmayın ! boşuna bildirim alıyoruz ! hoş değil !

böyle saçmalık olamz istanbulda bitande daha anka telekom varmış oraya yolladım bana geri yeni ürün geldi ama çakma
    meğer aynı isimde 2. firma varmış
    benimkini geri yollayın dedim yollayacaklar bugün olaya bak sinir oldum adamlara 80 tl lik mal yolladım adam bana çakma mal yollamış
    sağolsunlar benim ürünü buldurlarda yolluyorlar diğer firma ile iletişime geçeyim bakalım ne diyecekler
    affetirdiler kendilerini
    hediyemiz olsun o kılıf size dediler benimkinide yolluyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi version53 -- 28 Ocak 2015; 15:17:45 >

işte malesef ülkemizde satış sonrası hizmet hep böyle işliyor bazı markalar hariç
  • YOLLADILAR YENİSİNİ SAĞOLSUNLAR

SPİGEN TÜRKİYE YE TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM
    Hayırlı olsun demekten başka bir şey diyemem,dikkatli kullan
  • Benim de kırıldı. Mail attım ama yedek parça tedarik edemiyoruz dediler. Garanti kapsamına da girmiyormuş. Kılıf sadece kırılabilir yani garantisi ne ki o zaman bunun ? Başka ne olabilir ki ?
    Neyse eğer ellerine iade ürün gelirse plastiğini ücretsiz bir şekilde yollayabileceklerini belirttiler. Hiç umudum yok ama bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.