Şimdi Ara

Spigen A200 telefon tutacağı 59tl Amazon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Pahalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Altı üstü bir telefon tutacağı 58.90 tl benim telefonun arka kapağı kırıldı (kılıfı değil arka kapağı cam olanından) bu fiyatlara arka kapak alınıyor.

• Zaten bedava verseler almayın arkadaşlar. Bu modeller havalandırma menfezlerini bozuyor, yönü yukarıda durmaz hale geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece bunu alsak yetiyor mu, ekstradan mıknatıs falan almamız gerekiyor mu?

• Tutmuyo mıknatıs yeterli degil.en guzeli spigen s40 turbulance cok memnunum

• Mıknatıslı ürünleri sevmiyoruz, spigen de olsa çukurda tümsekte telefon düşüyor artık kocaman telefonlar malum.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00JMIS7CY/ şundan aldım memnunum, şimdi dah aşık modelleri de vardı indirimde.

• yukarıdaki yorumlara bakiyorum şaşkınım

bu aparati 4 yildir kullniyorum... halen sorun yasamadim... jetta aracin hava menfezini 4 yildir bozamadi . bir arkadas yukarda bozuyor demis
    baska biri yeterli milnatislik gucu yok demis , onunki hatali olabilir teefonu miknatisdan ayrimak icin ciddi guc uygulamak gerekiyor...
    baska bir arkadasda miknatislar yaninda geliyor mu diyor evet 2 adet yolliyorlar

bana miknatis gerekiyordu... bende alicam... 3-4 yil once sanirim 29 tl almistim bunu

• denemdiğim aparat kalmadı hiçbirinden istediğim verimi alaamdım en sonuda yine çakmaklığın oralara dayıyorum navi kullanımında Spigen A200 telefon tutacağı  59tl Amazon 

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

yukarıdaki yorumlara bakiyorum şaşkınım

bu aparati 4 yildir kullniyorum... halen sorun yasamadim... jetta aracin hava menfezini 4 yildir bozamadi . bir arkadas yukarda bozuyor demis
    baska biri yeterli milnatislik gucu yok demis , onunki hatali olabilir teefonu miknatisdan ayrimak icin ciddi guc uygulamak gerekiyor...
    baska bir arkadasda miknatislar yaninda geliyor mu diyor evet 2 adet yolliyorlar

bana miknatis gerekiyordu... bende alicam... 3-4 yil once sanirim 29 tl almistim bunu

uzun yıllar kullandım,aynen dediğin gibi sapasağlam tutuyor ve kesinlikle çok rahat.ya arkadaşlar magneti doğru düzgün ayarlayamıyor,mıknatıs ucuna kıyısına denk geliyor,yada kılıfları çok kalın,yada telefonları 500g felan Spigen A200 telefon tutacağı  59tl Amazon 

yanlız şöyle bir uyarı yapiyim;bir zaman sonra telefonun pilini bozuyor.bozuyordan kasıt,tamamen kullanılmaz hale gelmiyor ama performansı düşüyor.2 farklı telefondada aynı şey başıma gelince kullanmayı bıraktım.sanırım mıknatıs bir şekilde pil içindeki hücreleri etkiliyor.

• 2.5 yıldan fazla kullandım bu telefon tutacağını. En ufak sorun yaşamadım. Kullandığım dönem iPhone 7 Plus vardı ve sapasağlam tutuyordu telefonu. Menfezlere de hiç bir zararı olmadı.

Spigen A200 telefon tutacağı  59tl Amazon
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ben vantuzcuyum, sıcak-soğuk hava değişiminde illaki düşüyor. Ya durmadan sök-tak yapacaksınız ya da telefonu koymadan bir test edeceksiniz.

• Aylar önce piyasadan 10 liraya alıp sıkıntısız kullandığım açısı ayarlanabilir mıknatıslı tutucudan üstünlüğü varsa ben de alayım 1 tane.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 Kasım 2017 de almışım hala sorunsuz ve arabada takılı Spigen A200 telefon tutacağı  59tl Amazon 

Spigen A200 telefon tutacağı  59tl Amazon
  • 2 yıldan fazladır bim malı 10 tlye aldığım mıktanıslı tutacağı kullanıyorum gayet iyi.

• Piyasada satılan bir çok mıknatıslı model aldım 8 9 tane. Hiç birinden de memnun kalmadım. Tek memnun kaldığım ürün ise, DACIA nın eşantiyon olarak yaptırdığı üründü. Duster testlerine gitmiştim Eskişehir'de, orada bir tane tutacak hediye etmişlerdi araç sürenlere. Yanılmıyorsam 8 tane güçlü mıknatıs vardı içinde ve havalandırmayı da mis gibi tutuyordu. Telefonun bir kere bile düştüğünü hatırlamıyorum. Zamanla mazgal kısmı gevşedi ve öndeki kauçuk kısım gneş yüzünden bozulunca yeni modeller aldım ama fayda etmedi.

Uzun lafın kısası para vermeye değmez. En güzeli mıknatıslı tutacaklar ama güçlü olmadıktan sonra hiç bir anlamı yok. En son bimden aldım, onun da mıknatısları zayıf. Spigen A200 telefon tutacağı  59tl Amazon 

• bu tip mıknatısı az olan model yerine

cd yeriniz varsa

Spigen Tüm Cihazlara Uyumlu Evrensel Manyetik Araç Tutucu, A230 CD Slot

https://www.amazon.com.tr/Spigen-Manyetik-Telefon-Tutaca%C4%9F%C4%B1-Cihazlarla/dp/B01GERTHO2/ref=sr_1_6?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=spigen+ara%C3%A7&qid=1605525724&s=electronics&sr=1-6

bu model

yok ise

Spigen Kuel H12

https://www.amazon.com.tr/Spigen-Manyetik-Telefon-Tutaca%C4%9F%C4%B1-Cihazlarla/dp/B01AMGFY5M/ref=sr_1_4?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=spigen+ara%C3%A7&qid=1605525724&s=electronics&sr=1-4

cd lisi 5 yıldır kullanıyorum

son 3 aya kadar piyasada yoktu 3 yıldır. yeniden girdi stoklara

mıknatısları çok kuvevvetli

bunlardan daha sağlam tutan mıknatıslı telefon tuacağı görmedim daha

alın çok dua edersiniz

• Vantuzlu spigen kullanıyordum bayağı da pahalıya almıştım şimdi daha da pahalanmis 2 kat fiyat olmuş vantuz kısmı güneşten eridi düşmeye başladı. Direkt çöpe gidiyor vantuz bitti mi? Yedek vantuz falan satılmıyor mt ile görüştüm. Adam akıllı Vantuzlu tutacak başka varsa önerilere açığım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.