Şimdi Ara

MARVEL'S SPIDER-MAN [PS4 ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.757
Cevap
45
Favori
256.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    daha düne kadar xbox oyunları şöyle böyle diyendin, şimdi lafları çarpıtıyorsun. Yok bizim forzamız var, halomuz var, gow'umuz var diyip sürekli itina ile forumdakilerle kavga ortamı yaratırdın senin gibi 2-3 tane daha var nickleri aklıma değil şimdi ne oldu en sonunda ps4 güzel mi gelmeye başladı? ne oldu xbox'da oyunlar iyiydi hani?
  • Ben takım tutar gibi konsol tutmuyorum sen başkası ile karıştırdın sanırım?

Her platformda oyun oynarım yeterki güzel oyunları olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Horizonda da 1080p ile 360 p yi karşılaştırıp downgrade var diye paylaşmıştı aynı kişi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette her gördüğünü paylaşmamak gerek.
  • Oyundan aylardır herhangi bir haber paylaşılmıyor. Nasıl yetişecek bu 2017 ye anlamadım gitti.
  • PureHD kullanıcısına yanıt
    2018.

2018 de çıkacağını sen hariç tüm Dünya biliyor bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    http://www.merlininkazani.com/ps4e-ozel-hazirlanan-spider-manin-cikis-tarihi-karmasasi-haber-93752

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Insomniac_Games_SpiderMan_Oyununun_Cikis_Zamani_Hakkinda_Aciklamada_Bulundu-86556.htm

Uslübuna dikkat et paşam oyunun çıkış tarihi belli değil. Marvel yetkilileri 2017 dedi diye sordum burada. Her şeyi bu kadar iyi bilmeyin başınıza iş gelecek

Verdiğin linkteki haberler eski, Haziran ayında yapılan E3 fuarında oyunun 2018 de çıkacağı açıklandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkmasına daha çok var 2018

• 2018 sonbaharında çıkar sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok mu yeni haber hocam 2017 sonbaharı ortaladık :)

@KAKÁ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion28 -- 29 Eylül 2017; 22:10:29 >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Yeni dublaj kanalımız iki gün önce faaliyete girmiştir. Hız kesmeden god of war videosundan sonra son çıkan örümcek adam oynanış videosunu da dublajlayarak kanalımıza ekledik. Malumünüz herkes ingilizce bilmiyor. Hem bu arkadaşlarımıza faydalı olalım dedik hem de oyunların Türkçeleştirilmesi adına farkındalık oluşturmak adına böyle bir proje başlattık. Sizden ricamız beğenirseniz abone olarak destek olmanız ve etrafınızdaki gamer arkadaşları da bilgilendirmeniz.

Esenlikle kalın. Video linkine aşağıdan ulaşabilir siniz.

https://www.youtube.com/watch?v=sp0gt9xe4t0&t=13s

• GOW ve spiderman konusunda tek endişem umarım downgrade yemezler.

Şimdi son sayfada yazılanları görünce oturdum cidden baktım Horizon hakkında bilgim yoktu o da ufak downgradeler yemiş görünüyor.

Genel olarak uzak mesafe bulunan objeler, ağaçlar ve bazı detayları E3 2016'da gösterdikleri gibi değil özellikle uzak mesafede ağaçlar daha tek boyutlu geneli yaklaştıkça detay alıyor. Bazı taş çalı gibi şeyler ya kaldırılmış ya da yine siz yaklaştıkça ortaya çıkacak şekilde değiştirilmiş. Yani uzakta yeralan detaylardan feragat etmişler. Kıyafetlerin tekstil detaylarıda azalmış, gölgelerde kesinlikle aynı değil yani az biraz detaydan yemişler. Yinede çok iyi görünen bir oyun. Ubisoft'un yaptığı downgradeleri gördükten sonra böyle ufak şeylere takılmıyorum.
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Aşırı down yiyeceğini düşünmüyorum Pro bakımından ama PS4'te ufak tefek kırpmalar olabilir. (Ubi ile kıyaslanamayacak boyutta az)
    Pro haberi ilk çıktığında herkes aha babalara geldik yeni GoW gameplayi kesin Pro ile oynandı dedi. Sony açıklamada bulundu hayır PS4'te vs gibi..
    Aşırı ufak ve rahatsız etmeyecek boyutta olur olursa ki EXC oyun, üzerine düşme ihtimalleri daha yüksek.

Ubi çok değişik bir şey.
    Şu video zaten her ama her şeyi açıklıyor:https://www.youtube.com/watch?v=xNter0oEYxc
  • çıktın mı örümcek başkan
  • One day

• Türkçe altyazılı gelirse kutulu alınır
    Dublaj bile olması gerek fakat altyazıda iş görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

Türkçe altyazılı gelirse kutulu alınır
    Dublaj bile olması gerek fakat altyazıda iş görür

Türkçe çıksın koleksiyon sürümünü alacağım
  • Zenci çoşmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 30 Ekim 2017; 22:39:45 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.