Şimdi Ara

Speed ART Çalışmalarım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Buradan göz atabilirsiniz. Yapılacak işleriniz varsa forum donanımhaber ailesine yardım edebilirim.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pençe_ -- 9 Ağustos 2017; 23:40:24 >
  • Başarılı buldum tebrik ederim,Instagram kullanmıyorum ama takip edeceğim çalışmalarını.ben de yeni merak saldım digital art alanına kendime uygun fiyatlı bir tablet arıyorum belki beceremem diyerek uçmak istemiyorum biraz ışık görsem kendimde cintiq alma hayalim var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Tablet konusunda benim de pek bilgim yok. Okulu bitirince ben de tablet alacağım. İyice araştırmak lazım. Yaptığım tüm videoları buraya ekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pençe_

Teşekkürler. Tablet konusunda benim de pek bilgim yok. Okulu bitirince ben de tablet alacağım. İyice araştırmak lazım. Yaptığım tüm videoları buraya ekleyeceğim.

Eklerseniz iyi olur bana da bildirim geldikçe izleme imkanım olur malum sosyal medya kullanmıyorum oradan anca aklıma geldikçe takip edebilirim.

Size eğitim hayatınızda ve çalışmalarınızda başarılar ben kendim araştırıyorum bakalım çok uçmadan bir başlangıç yapmaya niyetim var bir tablet alıp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.