Şimdi Ara

Spd pedals hakkında sorum var =)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merlincycles'dan Shimano m088 mtb ayakkabısını sipariş vericem bugün arkadaşımda da aynı ayakkabıya sahip olması gibi bir güzellik oldu ve deneme fırsatı buldum.Ayakkabı giydiğimde tırnağım uca değiyor biraz sıkıntılı gibi duruyor fakat ne zaman ki bisiketin üstüne çıkıp pedallara kilitlediğimde dert tasa kalmıyor ama çıkarttığımda biraz hissettim burnunun vurduğunu ama yanları çok iyi oturmuştu.Bahsettiğim ayakkabı 43 numara,ben de 43 giyiyorum normal ayakkabılarda.Siz ne önerirsiniz, 44 numara mı almalıyım yoksa 43 alıp ben de ayakkabı kalıbı da var 1/2 gün kalıpta bekletip ayakkabıyı biraz esnetmeli miyim?

• 44 almalısınız
  • Spd de 1 numara büyük alınır. İlk birkaç kmde hissedilmez ama uzun sürüşlerde dar ayakkabı kan akışını yavaşlattığından ayağı karıncalandırır. Spd de esneme normal ayakkabıdaki gibi olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşadığın yerde decathlon varsa orada dene hem 43 hem de 44ü, decathlonda satılıyor ayakkabı

http://www.decathlon.com.tr/m088-da-bisiklet-ayakkabs-id_8245516.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kymelria hocam, decathlon var fakat 44 numarası kalmamıştı 3/4 gün önce gittiğimde. :(

DT swiss, noktape : Bilgiler için çok teşekkür ederim, şimdi 44 numarayı siparişe geçicem. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.