Şimdi Ara

SPB Mobile Shell 'a critical error occured' sorunu (Nokia 5800XM'de)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

5800XM telefonumu SPB Mobile Shell ile kullanıyorum. 2 aydır her şey iyi gidiyordu, fazlasıyla alışmış durumdayım. Öyle ki SPB'siz telefon çok yavan geliyor Fakat, 4 gün önce bir sorun yaşadım:
    Daha önce 3.7 598 sürümü yüklüydü. Birdenbire (konuşma yaparken başka bir arama geldiğinde, yani çok sıradan bir durumda) telefonum kilitlendi, ekran dondu kaldı! Epey bekledikten sonra mecburen pilini çıkarttım. Telefonu açtığımda SPB yüklenirken birden ekran beyaz oldu ve üstte kırmızı renkli "A critical error occured" yazısı çıktı. Çok telaşlandım. Neyse ki orta tuşu telefonun orijinal menüsüne geçiş için ayarlamıştım (normalde ilk kurunca SPB ekranındayken orta tuşun bu görevi çalışmıyor, sonradan aktifleştirmiştim.) İstemeyerek de olsa şüphelendiğim SPB mobile shell'i kaldırdım, haklıymışım ki telefon düzeldi.

Ama alışkanlık işte, gerçekten çok benimsediğim bir program olduğu için tekrar yükledim, daha yeni sürümünü: SPB MobileShell v3.7.2.673 Umarım tekrar aynı sorun olmaz.

Bu sorunu başka yaşayan var mı?
    Sebebi hakkında fikriniz var mı?

(Samsung Omnia forumunda da biri böyle bir sorun yaşamış. Programı kaldırıp kurmuş fakat birkaç gün sonra aynı sorun tekrar oluşmuş.)

Teşekkürler ve selamlar...

• ben böyle bir sorun yaşamadım sende bekleyip göreceksin...
    bu arada son versiyonu nerden indirdin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan
    ben böyle bir sorun yaşamadım sende bekleyip göreceksin...
    bu arada son versiyonu nerden indirdin...

m a x i c - p sitesinden indirdim. mobile9 da da kesin vardır
  • Şimdilik SPB yeni sürümle bir sorun yok, umarım hiç olmaz...

Bu sorunla başka karşılaşan da olmadı herhalde ???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.