Şimdi Ara

Spartacus (2010 - 2013) (591. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.602
Cevap
62
Favori
674.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Bu hafta sonu yeni bölüm yok değil mi?

Yoktu galiba, ben de öyle hatırlıyorum.

6' sında yeni bölüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

quote:

6' sında yeni bölüm.

Eyvallah hocam, sağol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

quote:

6' sında yeni bölüm.

Eyvallah hocam, sağol.

Rica ederim.
  • Su Tiberius u biri oldursun artik. Ben boyle sumsuk herif gormedim. Lan 1.50 boyunla artist artist hareketler. Ceaser ida seviyordum son bolumu izleyince bu tiberius dingiline zaten ayardim iyice ayar oldum. Ulan velede bak daha kilic kullanmasini bilmiyor adam gibi yaptigi hareketlere bak. Su Tiberius veledini bir dograsinlar artik. Gercek hayatta gorsem agzini yuzunu kirarim o kadar ayarim Bu kadarda sumsuk olunmaz. Ana avrat sovucemde ban yemek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Az once bilmem kac yuzuncu defa gods of arenayi bitirdim . Batiatus resmen dokturuyor . Bu arada filmi izledim ve Ashura biraz hak verdim cok asagiliyorlar adami onlar zorluyorlar .

Bence gos of arena serinin en iyi sezonudur

Bu arada bin gannicus yuzbin sparty'i yok eder

Blood and sand 9. ( 10. da olabilir cok emin degilim ) ve gods of arena 5 ve 6 . bolumler bu filmin bastaclaridir .

Baştan sona hak verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castamere -- 27 Mart 2013; 7:37:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrozenFist

quote:

Orijinalden alıntı: Whitfield

Kendi yapmış olduğum Crixus'un anısına saygı videosu ve bu işlerden pek anlamam sadece kes yapıştır yaptım, kaç günlerdir kimse yapmamış bari ben yapayım dedim.

Buyrun link: http://www.youtube.com/watch?v=744QwGqmUG0

Videoyu kaldırmışlar.

2 gün uğraşmıştım amatör olduğum için sadece kesip yapıştırmıştım 932 mb.lık video, 3 kez yüklemeyi denedim 15 dakikadan uzun video yükleyemezsin dedi youtube,sınırı arttırıp koydum bu seferde silmişler.

• bir joffrey(GoT) bir tiberius nedir bu ergenlerden çektiğimiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gsga

Sona 2 kala tahminlerim.
    1.sezonun ilk bolumunu izledim az once Glaber, koyde Trakyalilardan yardim isteyince Spartacus "to what end?" diyor Glaber de "victory" diyor.(final bolumunun adi da victory) Ve yine ilk bolumde savasa gitmek icin Sura'dan ayrilmadan once, Sura Spartacus'e ruyamda gordum bu savasin sonu kotu seytana boyun egmistin falan diyor. Bu dediklerim zaten ilk 8-9 dakikada oluyor, dizimagden tekrar izleyiverin :) Baglantisi olabilir finalle.
    Benim tahminimce tarih kaynaklarindaki gibi Spartacus'un cesedi bulunamadi olayina girerek ucu acik bi son yapmamislardir. Final stand sonunda ya Spartacus'un olumunu gorecegiz ya da bi yerlere gidisini.
    Ucu acik son yapmamislardir dedim ya kesin fragmandaki Spartacus'un Crassus'a atladigi sahnede bitirmislerdir.
    We'll make final stand against Rome. Many of us will fall so that ALL MAY LIVE FREE.

Mantikli geldi teorin ama umarim yaniliyorsundur hele hele spartacus Crassus'a atladiginda ilerisini gostermeyecekleri konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Gsga

Sona 2 kala tahminlerim.
    1.sezonun ilk bolumunu izledim az once Glaber, koyde Trakyalilardan yardim isteyince Spartacus "to what end?" diyor Glaber de "victory" diyor.(final bolumunun adi da victory) Ve yine ilk bolumde savasa gitmek icin Sura'dan ayrilmadan once, Sura Spartacus'e ruyamda gordum bu savasin sonu kotu seytana boyun egmistin falan diyor. Bu dediklerim zaten ilk 8-9 dakikada oluyor, dizimagden tekrar izleyiverin :) Baglantisi olabilir finalle.
    Benim tahminimce tarih kaynaklarindaki gibi Spartacus'un cesedi bulunamadi olayina girerek ucu acik bi son yapmamislardir. Final stand sonunda ya Spartacus'un olumunu gorecegiz ya da bi yerlere gidisini.
    Ucu acik son yapmamislardir dedim ya kesin fragmandaki Spartacus'un Crassus'a atladigi sahnede bitirmislerdir.
    We'll make final stand against Rome. Many of us will fall so that ALL MAY LIVE FREE.

Hocam teorin cok mantikli ama umarim yaniliyorsundur hele hele sparty crassusa atladiginda ilerisini gostermedikleri konusunda

• Bu sezarı sevenleride anlamıyorum nesini seviyorsunuz çakma bred pit çakma Akhilleus Başına gelenide haketti ganicus reise el kaldırdı peze...venk.
  • Bu nedir ya.

3. sezon 8. bölüm spoiler

Spartacus (2010 - 2013)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: san lorenzo

Ceasar karakteri tutarsa, Spartacus'ten sonra yeni bir seri gelecek falan deniliyordu. Ama adamın karizmasını bayağı çizdiler. Önce çakma Akhilleus'a çevirdiler elemanı, şimdi de karizmasını delik deşik ettiler.

Bu gidişle Spartacus'ten sonra olası, Ceasar projesi doğmadan ölecek gibi.

EK: Birde aklıma gelmişken bu Tiberius Bieber'in sonunu merak ediyorum. Tarihte Crassus'un öyle bir evladı yok. Publius ve Marcus adında iki oğlu vardı ama Tiberius hiç hatırlamıyorum. Acaba babası ile aynı adı taşımasın diye mi Tiberius ismini seçti senaristler? Gerçi bu isim tercihide enteresan çünkü, Tiberius Augustus'un evlatlık oğlunun biyolojik babasının ismi. Onunda Crassus ile bir akrabalığı yok.

Marcus Tiberius Olmasın ? Roma'Da böyle isimler meşhur.
  • Buyrun
  • quote:

Orijinalden alıntı: isk0rpit

Bu sezarı sevenleride anlamıyorum nesini seviyorsunuz çakma bred pit çakma Akhilleus Başına gelenide haketti ganicus reise el kaldırdı peze...venk.

• ben hala şu sezonda mantık karmaşası içindeyim

spartacus ve crixus, crassus birliklerinin 2 gün kadar önündeyken ayrıldılar.spartacus o noktadan sonra alplerin ötesine sınır dışına çıkabilir.cirixus da roma'ya girebilir çünkü o da öndeydi.crassus nasıl crixus'a yetişti ve ardından nasıl geri dönüp spartacus'a yetişebilecek?
    spartacus'un crassus'la karşılaşma riski varsa zaten kuvvetleri bölmektense crixus'la birlikte hareket ederdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 27 Mart 2013; 13:12:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

ben hala şu sezonda mantık karmaşası içindeyim

spartacus ve crixus, crassus birliklerinin 2 gün kadar önündeyken ayrıldılar.spartacus o noktadan sonra alplerin ötesine sınır dışına çıkabilir.cirixus da roma'ya girebilir çünkü o da öndeydi.crassus nasıl crixus'a yetişti ve ardından nasıl geri dönüp spartacus'a yetişebilecek?
    spartacus'un crassus'la karşılaşma riski varsa zaten kuvvetleri bölmektense crixus'la birlikte hareket ederdi.

sanırım spartacus crixus ölünce intikam için geri geliyor ve şerefine romalıları arenada dövüştürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenijerry

Bu crıxusu biri gebertsin artık çok sorun çıkarıyo :D

Gözün aydın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hydrogena

quote:

Ceasar karakteri tutarsa, Spartacus'ten sonra yeni bir seri gelecek falan deniliyordu. Ama adamın karizmasını bayağı çizdiler. Önce çakma Akhilleus'a çevirdiler elemanı, şimdi de karizmasını delik deşik ettiler.

EK: Birde aklıma gelmişken bu Tiberius Bieber'in sonunu merak ediyorum. Tarihte Crassus'un öyle bir evladı yok. Publius ve Marcus adında iki oğlu vardı ama Tiberius hiç hatırlamıyorum. Acaba babası ile aynı adı taşımasın diye mi Tiberius ismini seçti senaristler? Gerçi bu isim tercihide enteresan çünkü, Tiberius Augustus'un evlatlık oğlunun biyolojik babasının ismi. Onunda Crassus ile bir akrabalığı yok.

yok hocam dizinin ingilizce sitesine de baktım. Bende düşündüm belki dedim farklı isim koymuşlardır ama tamamen kurgusal oluşturulmuş bir karakter. Zaten Crassus'un oğlu Marcus Crassus Spartacus isyanı sırasında 12 yaşlarında falan olabilir maksimum.

Bundan sonraso Tarihi bilgi içerir isteyen okumasın

Ayrıca Crassus'un büyük oğlu olan Marcus Licinius Crassus, Ceasar'ın ordusunda görev alıyor ileri ki dönemlerde. Ceasar buna teğmen rütbesi veriyor ve Ceasar'ın altında savaşıyor. Daha sonra Ceasar bunu Galya'nın fethi ile birlikte onurlandırıyor.

Dizide yaşananlara bakılınca Tiberius'un, Marcus Crassus'un büyük oğlu M.L.Crassus olarak düşünmedikleri belli oluyor. Heralde elemanı Ceasar'a falan harcatacaklar ya da Ceasar'ın oyunu ile Spartacus'e.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hydrogena

quote:

yok hocam dizinin ingilizce sitesine de baktım. Bende düşündüm belki dedim farklı isim koymuşlardır ama tamamen kurgusal oluşturulmuş bir karakter. Zaten Crassus'un oğlu Marcus Crassus Spartacus isyanı sırasında 12 yaşlarında falan olabilir maksimum.

Bundan sonraso Tarihi bilgi içerir isteyen okumasın

Ayrıca Crassus'un büyük oğlu olan Marcus Licinius Crassus, Ceasar'ın ordusunda görev alıyor ileri ki dönemlerde. Ceasar buna teğmen rütbesi veriyor ve Ceasar'ın altında savaşıyor. Daha sonra Ceasar bunu Galya'nın fethi ile birlikte onurlandırıyor.

Dizide yaşananlara bakılınca Tiberius'un, Marcus Crassus'un büyük oğlu M.L.Crassus olarak düşünmedikleri belli oluyor. Heralde elemanı Ceasar'a falan harcatacaklar ya da Ceasar'ın oyunu ile Spartacus'e.

Hocam aslında Tarihe bakarsak Spartacus bittikten Sonra gene aynı Effect ve Konsepte sahip bir dizi yapabilirler diye düşünüyorum.
  • Nasıl bitireceklerini çok merak ediyorum ya. Tarihe uyacaklar tamam ama bize tam olarak nasıl aktaracaklar olayı orası meçhul. Bölümün adı Victory olduğuna göre efsane bir son bizi bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelâg -- 27 Mart 2013; 16:13:28 >
  • 
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.