Şimdi Ara

Sparkle PCIe x1 arabirimini kullanan 8 yeni ekran kartı hazırladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ecay

quote:

Orjinalden alıntı: Menow

quote:

Orjinalden alıntı: max975

kesinlikle piyasada yer bulabilir daha ne kadar çok agp kart kullanılıyor biliyormusunuz

bunun agp kart kullanımı ile ne alakası var???

Bu kartlar çok ucuz olacaklar. PCI EX 16xyuvaları için böyle düşük kartlar üretilmeyecek.

Kendilerince sınıf oluşturuyorlar. Sadece belli bir seviye üstündekiler PCI EX 16x olacak...

Bu kartlarda CRYSIS oynar ama ekran da değil sadece PC nin içinde

Yanlış bilmiyorsam AGP kullanan anakartların çoğunda PCIx1 slotu var.Sadece görüntü versin ekran kartım arızalanırsa diye bir kendarda dursun 10 yıl boyunca kullanabileyim canım sıkıldığında ekranımı 2 monitör daha genişleteyim dersen gayet işe yarar.Ama en ucuzu 40 doalrdan aşağı olmaz tahminim.

AGP kullanan anakartların çoğunda PCI EX 1x ne yazıkki yok... Nerdeyse hiç birinde yok. Çok az modellerde vardır...

BU daha çok şuna benziyor, anakartımda AGP olsun ama DDR2 olsun ama 775 pin olsun. Bu özelliklere uygun anakart sayılı. PCI EX 1x de AGP de bu şekilde sayılı olacaktır... Çünkü PCI EX 16x ile hayata daha çok geçmiş bir soket türü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menow -- 16 Ekim 2008; 13:38:36 >

• dedim gibi, amaç ilk ben ürettim demek:D
  • quote:

AGP kullanan anakartların çoğunda PCI EX 1x ne yazıkki yok... Nerdeyse hiç birinde yok. Çok az modellerde vardır...

BU daha çok şuna benziyor, anakartımda AGP olsun ama DDR2 olsun ama 775 pin olsun. Bu özelliklere uygun anakart sayılı. PCI EX 1x de AGP de bu şekilde sayılı olacaktır... Çünkü PCI EX 16x ile hayata daha çok geçmiş bir soket türü...

gigabyte ın 915 meg i ddr2 hariç uyuyor saydıklarına
    agp pciex onboard ekran kartı birarada, bi de 775pin

bios flashlarken kartı uçurup pci kart aramaktan kurtarcak bir çözüm benim için.
    internete girsin, word excell çalıştırsın, az da olsa oyun oynatsın diyenlerin tercihi olacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falco911 -- 17 Ekim 2008; 5:17:38 >

• Bu kartlar ucuza mal edilir ve ucuza satılıp maliyetten kazandırabilir satıcısına. Yarın öbürgün marka bilgisayarcılarda görürsünüz quad işlemcili bu ekran kartlarından takılmış makineleri.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.