Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Söylenti: Ultimate Marvel vs. Capcom 3 Duyurulacak

10
Cevap
0
Favori
1.527
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Söylenti: Ultimate Marvel vs. Capcom 3 Duyurulacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8607 Mesaj

Alınan bir söylentiye göre Capcom, gelecek hafta düzenlenecek olan Comic-Con'da Ultimate Marvel vs. Capcom 3'ü duyuracakmış. Açıkcası bu raporun doğru çıkması hâlinde hiç şaşırmayacağımı da eklemek istiyorum. Zirâ Street Fighter 4'ün kaç tane sürümünün çıktığını görmekteyiz.

Neyse efendim, habere dönecek olursak, alınan rapora göre Capcom, Marvel vs. Capcom 3'ün 12 extra karakter eklenmiş hâlini Ultimate Marvel vs. Capcom 3 adı altında 39.99 dolara satmaya hazırlanıyormuş. Bunun bir DLC olma ihtimali de göz önünde bulunduruluyor.

Biz de Comic-Con'u beklemeye koyulduk bakalım, söylentiler de çoğalmaya başladı. Hadi hayırlısı..

|
    |

• Çavuş
    49 Mesaj
    Şaşılcak bi durum değil evet. Hatta geç bile kaldı capcom
    |
    |

Bahcivan şoförü

Şöför uşagı :D
    |
    |
    Hayatta almam super street fighter IV'e devam Marvel vs Capcom oynadıgım en saçma oyundu ne kadar bilirsen bil karşındaki 3 yaşında bi çocuk olsa bile yenilme ihtimalin var tuşları salla öylesine bas karakter döktürüyo.
    |
    |
    2879 Mesaj
    bomba olur vita'ya gelirse daha bir bomba olur.
    |
    |
    |
    |
    55 Mesaj
    pc ye gelicek bu oyun söylemedi demeyin...
    |
    |
    street fighter 2'nin de birçok sürümü var. yine streetfigter 3'de de birçok sürüm vardı. alpha serisinin yine 3 tane sürümü vardı. street fighter ex'de de 1 ton sürüm yapmışlardı. şimdi sanki capcomun yeni para tuzağı gibi göstermeye gerek yok!
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Palit RTX 2060 GamingPRO / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
    Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...
  • Yarbay
    2280 Mesaj
    http://www.markafoni.com/product/1871144/ linkinden indirime girince sipariş verdim yarın elimde olucak.umarım güzel bişidir bakalım...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.