Şimdi Ara

Söylenti: God of War 4'ün İlk Teaser Videosu Sızdı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
10.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • video fake. fotoshopla yapıp seslendirmişler.
  • Gerçek bir teaser ama bitirilmemiş hatta yarısında bile değil.
  • Fake bana kalırsa.Yabancı yerlerde de fake denmiş çoğu kişi.Fake olmasa bile öyle heyecanlanacak Trailer değil zaten.
  • Oba...
  • gerçek bir teaser bu sesler fake olamaz .
  • hiç bişi yok
    daha belli değil bişey
  • arkadaşlar.sevgili oyun severler
    ben 1955 doğumlu 2 konsolu da olan bi amcanızım.benim anlamadığım, oyun ve konsol yorumlarında niye bu konsolların ortağı gibi yorum yaparlar bi türlü çözemiyorum
    bu oyunların ve makınaların keyfini çıkarsak ya
    hepinize selamlar. 0din55 bendeniz
  • Sızma deil bu video.Halkı bayağa bi gaz verip oyunda patlama yapacaklar.
  • Abi, oyundaki anlatıcı olarak konuşan kadın bundan daha iyidi :S :D
  • Beyler ben çok usta bir gow kullanıcısıyım bütün oyunlarını bitirdim(gow1ve2 ps2de gerisini ps3te).Gow 3 ün start gamesinde başladığımızda kratos bir söz söylüyor o sözde ''intikamım sona eriyor''diyor.Ama yaşama ihtimalide var bu video bana gerçek gibi geldi ama ustaca hazırlanmış bir fakede olabilir Phonenix onu diriltmiş olabilir.(Phonenix gow 2 deki anka kuşuna benzer şey )Bence arkadaşlar gow kesilmez nedenini sorarsanız altın yumurtlayan tavuğu kesmezler bence bu oyununda kardeşini kurtarıp athenayı öldürecek veya başka bir videoya göre kızı babasının kalan intikamını athenadan alacak.korkmayın oyunun sonuna daha çok var

• bu bıldıgın arkadan seslendırme ya bı kac resım koyup bırsey yapmaya calısmıslar ama olmamıs :d
  • Fake veya değil her neyse artık o kadar önemi yok bence.Piyasa bu kadar çalkalandıktan sonra Sony sessiz kalmayıp patlamayı er ya da geç yapacaktır.Kimsenin şüphesi olmasın.Kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.