Şimdi Ara

soyle bir poz verirmisiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: un.real

quote:

Orjinalden alıntı: sonner22

sanat buysa afrikaya gitsin kimseyi toplamasına gerek yok her yerden sanat fışkırıyo kalabalık ve çıplak insanlar .

Esas sanat onları giydirmek.

+9468414341351431351531212316
  • bu nedir allah aşkına ... sanat olan tarafını benmi göremedim... nü incelerken, bir değer bulurken , bunun neyini inceleyeceğimi anlayamadım... zaten kendiside nü yapan hemen hemen tüm sanatçılardan ban yemiştir...reklam kokar heryer ...çünkü çok basit bir fotocudur... yalnızca kafayı çizmiş adam yıllar önce... geçmiş olsun görünmesin ... kaybolsun ... olmaz olsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: muzo2000

cok unlu bir fotograf sanatcisi o sahsiyet,insanlar onun karesine girmek icin herseyi yapiyolar,ayrica sanat bu, bircok kez nu cizmis biri olarak soyluyorum bunu tabi sizi bilemem

o kareye giriolarda noluo arkadaşlarına gösterip aha bu benim kıçım mı dio ??
  • ben sanat için soyunurum ama çıplak halimi görenler buna sanat demez..

not: yaw bu arada orası o kadar kalabalık ki..sokul bi yere yat çırılçıplak nolcak yani..mesela hatun yanı....napıyon sen falan derse sanatçı bi insanın sana ne dersin..biter gider..ben yaparım abi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velfecir -- 19 Mart 2006; 5:06:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: muzo2000

,forumda baya melih gokcek zihniyetli insanlar varmis ,Turkiyede zaten bunlari yapamazsin cunku Turk toplumunun genelinde sanat kulturu yok,genelde petek dincoz ve banualkan zihniyetli insanlara bunu sunamazsin ,
    adam sonderece deisik bi calisma yapmis kimse bugune kadar boyle bisey yapmamis, insanin bilincaltina inip farkli dusunmeye yol acmis, her dinde bazı değerler vardır ,2000 kişiyi ne yapsamda soyundursam acaba gibi basit sacma sapan dusunceler ,sacma sapan dusuncelerdir.

Türkiye genelinde sanat kültürü yok demişsin sanat buysa evet yok.
    Sanat mı örf ve adetler mi?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.