Şimdi Ara

southampton tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR 4 1 2 2 1 oynuyorum kanatları kullanarak , forvet tavsiyesi var mı uygun bütçeli bitirici iyi bir forvet arıyorum arkadaşlar ? tavsiyeniz var mı ? bir de nasıl ekran görüntüsü alabiliriz ve nereye kaydediyor onu bulamadım :( fm 14 için ilk sezonun ilk yarısı yeni bitti

• Ekran görüntüsü Alt + F9 ile alınıp belgelerim de oyun klasörünün içinde screenshots a kayıt oluyor.
  • geynrih,cano,quintero bak bunlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

geynrih,cano,quintero bak bunlara.

TOMAS MARTİNEZ İ ALDIM 4.5 YILDIZ , ramirez martinez ikisini aynı anda nasıl değerlendirebilirim acaba
  • besiktasjk87 kullanıcısına yanıt
    Onlar hakkında pek bılgım yok ama maç maç- ılk yarı/ıkıncı yarı olabilir

• mitrovici öneririm. tek forvet oynuyosan zaten fiziksel özellikleri iyi olan bi forvet kullanman gerekli. al mitrovici komple yada pivot oynat ondan sonra premier ligde 30 gol nasıl atılırmış göstersin :D
  • 4 1 2 2 1 kanatlı oynamıyorum, mitrovice bakıcam ama 2m euro bütçem var gelir mi ki :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besiktasjk87 -- 1 Mayıs 2014; 8:31:43 >
    2m ile forvet bulamazsın. ayrıca kanatsız oynayamazsın olmaz ya 4-4-2 taktiği vardı bi adamın onu kullan. ilk sezonunsa transfer yapma southamptonun forvetleri iyi gider 4-4-2 sistemine. sezon bitince de iyi para verıolar zaten alırsın iyi forvet falan
  • Portoya golcü lazım kimi alayım peki?

• 3 arkadaş başladık yine, ben Southampton'ı aldım. Forvete bence ihtiyacın yok çünkü Lambert çok iyiydi. İlk sezon 26 gol attı bende. Yalnız ben de Gaston Ramirez'den verim alamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ashura

2m ile forvet bulamazsın. ayrıca kanatsız oynayamazsın olmaz ya 4-4-2 taktiği vardı bi adamın onu kullan. ilk sezonunsa transfer yapma southamptonun forvetleri iyi gider 4-4-2 sistemine. sezon bitince de iyi para verıolar zaten alırsın iyi forvet falan

Nasıl bir taktik ki o, codfather 4 4 2 mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mericgenc

3 arkadaş başladık yine, ben Southampton'ı aldım. Forvete bence ihtiyacın yok çünkü Lambert çok iyiydi. İlk sezon 26 gol attı bende. Yalnız ben de Gaston Ramirez'den verim alamadım.

Lambert sakatlanınca çok zora düşüyorum ama :(

• quote:

3 arkadaş başladık yine, ben Southampton'ı aldım. Forvete bence ihtiyacın yok çünkü Lambert çok iyiydi. İlk sezon 26 gol attı bende. Yalnız ben de Gaston Ramirez'den verim alamadım.

Lambert 28 macta 24 gol attı :) pivot santrfor olarak:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

Portoya golcü lazım kimi alayım peki?

Mitrovic i bir arkadas önermişti ama ben alamadım para olmayınca :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besiktasjk87 -- 3 Mayıs 2014; 6:05:10 >
    evet codfather 4-4-2 olması lazım. onla oyna lambert komple diğeri yaratıcı yap osvaldo duruyodur heralde. gaston ramirezi de sol kanat antremanı yaptır orda oynat. orta sahanın ortasında da wanyama,shneiderlin iyi gider. ayrıca ward-prowse ve luke shaw ı hep oynatmaya çalış 1-2 sezon sonra çok faydasını görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ashura

evet codfather 4-4-2 olması lazım. onla oyna lambert komple diğeri yaratıcı yap osvaldo duruyodur heralde. gaston ramirezi de sol kanat antremanı yaptır orda oynat. orta sahanın ortasında da wanyama,shneiderlin iyi gider. ayrıca ward-prowse ve luke shaw ı hep oynatmaya çalış 1-2 sezon sonra çok faydasını görürsün.

4 2 3 1 ile ilk sezonda 9 puan farkla şampiyon oldum, city çıldırdı bentekeye 30m euro verdi :))) mitroviç i bir türlü alamadım, lambert pibot santrofor oynuyordu ama

• Tomaz martinez ramirez ve lallana orta saha ambargosu yapıyorum, tomas martinez inanılmaz oynuyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

quote:

İyi atmış, ben de pivot santrafor oynatıyorum. Aynen bi tane de genç yedek forvet alsan götürürsün.
  • quote:

quote:

quote:

İyi atmış, ben de pivot santrafor oynatıyorum. Aynen bi tane de genç yedek forvet alsan götürürsün.

Son 4 maç vasatı aşamadı ve en kritik dönemdi :( gallagher bitirici değil pek onu hangi pozisyonda değerlendirebiliriz acaba???
    Osvaldo reis takıma katıldı, o da katkı yapar inş, amasanki kaleci şart gibi boruc 1 sene daha verimli sonra olmaz bence :)) Clyne a manu talip 118m euro istedim :))) 60m verdi anlaşamadık :)))

• quote:

quote:

quote:

quote:

Son 4 maç vasatı aşamadı ve en kritik dönemdi :( gallagher bitirici değil pek onu hangi pozisyonda değerlendirebiliriz acaba???
    Osvaldo reis takıma katıldı, o da katkı yapar inş, amasanki kaleci şart gibi boruc 1 sene daha verimli sonra olmaz bence :)) Clyne a manu talip 118m euro istedim :))) 60m verdi anlaşamadık :)))

Gallagher daha çok genç tabi biraz pişmesi lazım. Osvaldo'yu bende Juve aldı 19m'ye, ben de Carlos Fierro'yu aldım bakalım. Kaleci de Yann Sommer'i aldım ama boyu çok kısaymış onu da göreceğiz Clyne'ye sağlam para vermişler yalnız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.