Şimdi Ara

South Park The Stick of Truth Unplanned Parenthood Görevi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 14 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Relinquished06 (2 mesaj) cnkvnc (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> South Park The Stick of Truth Unplanned Parenthood Görevi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2157 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Edit : Sorunu çözdüm konu kilitlenebilir.Bu görevde size verilen uygun makyaj kıyafet ve saçı değiştirmeyin yoksa görev olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 5 Mart 2014; 20:06:31 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    436 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Edit : Sorunu çözdüm konu kilitlenebilir.Bu görevde size verilen uygun makyaj kıyafet ve saçı değiştirmeyin yoksa görev olmuyor.

benim bi sorum var bu bölümde randye ameliyat tarzı bir şey yaparken iğneyi yaptıktan sonraki yeri geçemedin ne yapmam gerektiğimi anlamadım A ve D ye bas diyor PC de ama bir çok kombinasyon denememe rağmen geçemedim kafayı yiyeceğim yardımcı olur musun? Hangi tuşlara kaç kere veya ne kadar basmam lazım?
    |
    |
  • Yarbay
    2157 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Randy'e kürtaj muhabbetini diyorsun herhalde :D Önce yumurtalıklarına iğneyi yapıyorsun.Daha sonra mesela a ya basıp vakum ile çekerken tam yumurtalıklardan biri vakuma gelecekken diğer tarafa geçmeni istiyor.Hemen diğer tarafa geçip aynı işlemi tekrarlıyorsun.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.