Şimdi Ara

Soundmagus amfiler nasıldır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TİTAN-X

Evet face baktım aracınız var yarışmaya katılmışsınız ödül'de almışsınız tebrik ederim ...Hak edenin hakkını vermek lazım lafım yok
    Ayrıca saydığınız isimlerde sektörde olan isimler.

Fakat konuda bu sektörde faliyet gösterdiğiniz yani montör olduğunuz söylemiştiniz ama şimdi bu ifadeyi silmişsiniz..Neden...?
    face'de ses sistemleri üzerine iş yerinizi ve yaptığınız işleri göremedim.neden...?

Deseydiniz'ki kardeşim ben falancayım araç yaptırdım bu araç ile yarışmalara girdim ödül aldım eyvallah taktir bizden....Ettim'de zaten..

Bakın dB sistemi kurulu araca sahip olmakla montör bilgisine sahip olmak arasında dağlar kadar fark var bu araca sahip olmanız sizi montör konusunda otorite yapmaz.Kaldı'ki benimde otoriteyim diye bir idda'am yok zaten olmadı'da..

Bu arada CMD Tuning bu işlerin içinde olup'ta tanımayan yoktur.Türkiyede sayılı montörlerden'dir bende arasıra yeni projeler varmı diye takip ederim ....

Az Once CMD Cuneyt Ile Konustum. Sızın Hakkınızda Bılgı Almaya Calıstım FakaT Sizi Ne Tanıyan Var Ne Bılen :D.
    Ben Yıllardır Bu Sektordeyım. Arac Ses Sıstemlerı Ile Ugrasıyorum. Genel Olarak Malzeme Satarım. Yakın Arkadaslarım Yada Kıramadıgım Insanların Araclarına Montaj Yaparım. Dıger Turlu Elımı Bıle Sürmem. 2015 Ve 2016 Yılında Turkıye Desıbel Rekorunu Kırdım. 3 Yıldır 162.7 Db Gecen Olmadı. Turkıyede Yapılan Modıfıye Etkınlıklerıne Desıbel Yarısmalarına Arac Fuarlarına Kac Defa Gıttıgımı Hatırlamıyorum Bıle O Kadar Çok Ki. Aldığım Ödüller Plaketler Vs Toplasam 1 Arabayı Doldurur. Sosyas Medyadan Baktıysanız Turkıyede Bu Sektorde Ismını Duyurmus Ne Kadar Insan Varsa Hepsıyle Cekılmıs Fotograflarım Sohbetım Muhabbetım Var. Dısbrutorler Olsun Montajcılar Olsun Son Kullanıcı Olsun. Benı Cok Iyı Tanırlar. Sızınlede Tanıstık Fakat Bıraz Kavga Ilede Olsa. Saglam Dostluklar Kavga Ile Baslarmıs :D :D :D
  • Hayrettin003 kullanıcısına yanıt
    Bakın benim....Ben çok önemli bir isim'im,büyük montajcıyım diye bir iddam olmadı olamaz'da ayrıca çok bilgiliyim herşeyi bilirim diye'de bir idda'am olmadı.Konu hakkında bilgim varsa yardımcı olmak için bilgimi aktarırım bilmiyorsam yorum yapmam

Ayrıca ekleme yapmak isterim yine yaptıkları çalışmalar ve bilgi birikimleriyle bu işlerin duayenlerinden olan Halil Solak ve Ahmet Altıntoprak ustalarımızı'da unutmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TİTAN-X

Bakın benim....Ben çok önemli bir isim'im,büyük montajcıyım diye bir iddam olmadı olamaz'da ayrıca çok bilgiliyim herşeyi bilirim diye'de bir idda'am olmadı.Konu hakkında bilgim varsa yardımcı olmak için bilgimi aktarırım bilmiyorsam yorum yapmam

Ayrıca ekleme yapmak isterim yine yaptıkları çalışmalar ve bilgi birikimleriyle bu işlerin duayenlerinden olan Halil Solak ve Ahmet Altıntoprak ustalarımızı'da unutmayalım

Halil Ustamızda Önde Gelen Duayenlerdendır. Ismını Yazmayı Unuttugum Halıs Anteplı VE Dahası Turkıyenın Bu Sektorde Merdıvenlerı Tırmanmasında Cok Etkılerı Olmustur. Kendılerını Kutluyorum
  • Anfiyi bilmem ama basları çok iyi sm audio şuanda iki adet 12p bas ve jbl 601.1 anfiyle güzel çalıyorlar .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.