Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: x-side Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
33.416
Cevap
471
Favori
1.645.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İki hafta geçti yeni modellerden ses yok, mağaza müdürü arkadaşınız mı tekrar sorma imkanınız var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflixten dolby atmos almak icin . Mi box ta kodi kullaniyorum. Netflixi bugun acmadi. Key error diye hata yapti. Bilgisi olan varsa yardim edebilir mi? Iki programi da kaldirip yeniden yukledim olmadi.

• gokhan051 G kullanıcısına yanıt
    Kardeş bir gün sonra dene gireceğini göreceksin. Bende de birkaç defa oldu yeni coreelec kurdum bir sürü uğraştım meğer geçici bir hataymış.

• Tamam insallah. Herseyi denedim olmadi. Tesekkurler

• arkadaşlar merhaba
    gözüme su iki ürünü kestirdim ama artıları eksileri nedir bilemedim yardımcı olur musunuz?
    Denon DHT-S216
    SONY HT-SD35

• quote:

Orijinalden alıntı: sgkhn01

Kardeş bir gün sonra dene gireceğini göreceksin. Bende de birkaç defa oldu yeni coreelec kurdum bir sürü uğraştım meğer geçici bir hataymış.
    @gokhan051

sorun biraz daha büyük. netflix bir sistem değişikliğine gitmiş. add on geliştiricisi bir fix yayınlamış

netflix add on uyla ilgili gelişmeleri https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=329767&page=158

başlıktan takip etmekte fayda var delirmemmek için :)

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    herkesde var sıkıntı o zaman

• Dostlar Merhaba,

Lg Sl8yg sahipleri netflix de 2008 yapımı kara şovalye filmini izleyebilir mi biraz ?

Ortam sesleri ve bass seslerinden filim izlenmiyor resmen.
    Bu film çok güzel bir örnek bu film üzerinde diyalogların ön planda olduğu bass ve ortam seslerinin geri planda olduğu bir ayar tavsiyeniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Dostlar Merhaba,

Lg Sl8yg sahipleri netflix de 2008 yapımı kara şovalye filmini izleyebilir mi biraz ?

Ortam sesleri ve bass seslerinden filim izlenmiyor resmen.
    Bu film çok güzel bir örnek bu film üzerinde diyalogların ön planda olduğu bass ve ortam seslerinin geri planda olduğu bir ayar tavsiyeniz var mı ?
    @eiskent hocam standart ayarı (sl10y) tavsiye ediyordu.
    atmos suz içeriklerde.

Ben genelde movie modunda (sl9y) kullanıyorum yüksek bası sevdiğimden.
    Akşam bir denerim bende
    Evet hocam üstadın ayar tavsiyelerini kaydettim de cihazlarımız çok farklı üçümüzün de tutmuyor maalesef ayarlar :)

Bende movie mod da kullanıyorum ama çevresel sesler ve bass çok fazla oluyor. Ben çok fazla bass sevmiyorum arkadan tatlı tatlı olması yetiyor :) Bası -3 filan yapınca da tüm sahne ve ses performansı değişiyor kötü oluyor.
  • quote:

Evet hocam üstadın ayar tavsiyelerini kaydettim de cihazlarımız çok farklı üçümüzün de tutmuyor maalesef ayarlar :)

Bende movie mod da kullanıyorum ama çevresel sesler ve bass çok fazla oluyor. Ben çok fazla bass sevmiyorum arkadan tatlı tatlı olması yetiyor :) Bası -3 filan yapınca da tüm sahne ve ses performansı değişiyor kötü oluyor.
    şuan deniyorum hocam. ama bence filimsel bir sıkıntı var torrent ten indirip deneyin yada başka film ile.
    movie modata sesi 10 un üzerine çıkamıyorum. standart ta 15-16. komşular basmasın diye.
    diyolaglar öle izlenmiyecek gibi değil.
    ben ayrıca kısma açma yapmadan kullanıyorum.
    ingilizce versiyonuyla deneme yaptım.
    Turkce dublaj stereo bu filmde baktim simdi. Burada asc olabilir. Eger bas yetersiz gelirse bas blast daha iyi olur. Standart ayari 5.1 ile kullanmakta fayda var.

Saygilarimla.

Özellikle bu film de denk geldim hocam o yüzden bu filmi söylemek istedim :)

sl8yg de izlenmicek düzeyde movie mod da 12 13 da çok gürültü var diyaloglar çok geri planda, bence de filim de bir sıkıntı var hangi modu denersem deneyim diyaloglar çok sönüktü ama mesela aynı film pc de logitech z623 ve creative z ses kartıyla çok ama çok daha başarılı diyalog performansı veriyor bu garibime gitti açıkçası.
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Filmin dublaji kotu gercekten. Zaten netflix'te bu tarz problemler cok fazla. Benim anfide surround ai ozelligi olmasina, center icin ayrica ses yukseltmeme ragmen diyaloglardaki vugulu ama sessiz konusmalar problemli.

Saygilarimla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam.

Evet film inanılmaz problemli izlerken şok oldum teyit etmek istedim sadece :)

Hepinize bilgiler için teşekkürler dostlar.
  • quote:

Özellikle bu film de denk geldim hocam o yüzden bu filmi söylemek istedim :)

sl8yg de izlenmicek düzeyde movie mod da 12 13 da çok gürültü var diyaloglar çok geri planda, bence de filim de bir sıkıntı var hangi modu denersem deneyim diyaloglar çok sönüktü ama mesela aynı film pc de logitech z623 ve creative z ses kartıyla çok ama çok daha başarılı diyalog performansı veriyor bu garibime gitti açıkçası.
    @eiskent hocam da görüp yazmış zaten. Avr dede denemiştir.
    Netflixte denk geldiğim en kötü sesli film diyebilirim bende :)
    Eskiögilmler hd yazsada 540p bile olabiliyor bazen netflixte. Üyeliğiniz en üst üyelik bile olsa.
    Evet hocam bana da piyangodan çıktı film.

Birisi denemek için açtı ama aman allahım kulaklarımıza inanamadık
  • Selamlar.
    Samsung SWA8500 tekrar indirime girmiş.
    Su anda 1270 lira civarına mal edilebiliyor.
    Soundbari komple 1500 liraya aldığımdan bu fiyatı bir türlü kabullenemiyorum ama yine bir sorayım dedim.
    Değer mi? :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.