Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
33.416
Cevap
471
Favori
1.645.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: g_unit_nihat

Evet haklısın, zidoo z9s de netflix lisansı yok. Netflix için Tv ye bağlı mi box s cihazım var, gayet memnunum da, oldukça stabil çalışıyor ve hiç donma yaşamadım. Ben zidoo z9s cihazı indirdiğim bluray atmos remux filmleri projeksiyondan seyretmek için almayı düşünüyordum, tabi netflix lisansıda olsa iyi olurdu. Aslında mi box s de 45 gb civarındaki remux filmleri hiç takılmadan oynatıyor, kodi player kullanıyorum. Aslında yaparmı bilmiyorum ama mi box s atmos sesi soundbara iletirse zidoo z9s i almama hiç gerek kalmaz. Güzel ama pahalı cihaz.

Alıntıları Göster
    MiBox ile deneme yaparsanız yazarsanız sevinirim, mibox bendede var ama bizimkilere verdim olursa geri alayım :) Burda nasıl yapılacagı yazıyorhttp://deepakjulien.com/how-to-make-mibox-passthrough-master-audio-dts-hd-dolby-truehd/

• 2020 soundbar tanıtıldı.7.1 olarak geliyor ve arka speakerlar değişip atmos destekli oluyor ve tavana ses vermesi için üstede hoperlör eklemişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guguk -- 17 Şubat 2020; 19:7:25 >

• guguk kullanıcısına yanıt
    Set halinde mi satılacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooo Sn serisi kaçırdık iyi mi :) Sl8 i satıyorum varmı alan 😂 neyse bari arka hoparloru guzelmis ayrı satsalarda alsak bari.Muhtemelen uyumlu olur ama ayrı satmazlar sanırım.

• Arkadaşlar;
    Malum sitede Samsung Soundbarlar için SWA-8500 arka kit satılık. Ancak fiyat fahiş şekilde yüksek bence.
    Yine de bilmek isteyen olacaktır diye düşündüm.
    Saygılarımla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 700 800tl güzel bişeyler alabilirmiziyiz
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Samsung'un benzeri bir modelle gelecek demek ki. Tabinen az 1 yil var. Yurtdisindan da kolay kolay gelm3z boyutlari nedeniyle. Jayirlisi olsun.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: milyoncubaba

Artık satın almışsınız değişeceğini sanmam iyi günlerde kullanın. fiyatta çok güzel. kullanım sonrası tecrübelerinizi paylaşırsınız..

Alıntıları Göster
    İnşallah gelince fikirlerimi yazarım her ne kadar çok fazla bilgi ve tecrübem olmasa da :)
  • shagg S kullanıcısına yanıt
    Malum site neresi hocam merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: DrPowerX

Malum site neresi hocam merak ettim
    Aynen hangi site?

• Merhaba sizlere sormak istediğim birşey var. Bugün LG SL8Y siparişini verdim muhtemelen akşam elimde olacak. Bunun kurulumu kendim yapabilir miyim cihaz garanti dışı kalır mı? Yoksa servis arayıp servisimi beklemem gerekiyor.

• MarjinaL_Kedi kullanıcısına yanıt
    tabi ki alabilirsiniz, dts, dts-x, dolby atmos vs olmaz ama gayet guzel verim alabileceğiniz cihazlar var
    Samsung HW-R450 örneğin 1000 tl olmuş. oldukça ucuzlamış
    grundig gsb 910 olabilir.
  • DrPowerX kullanıcısına yanıt
    Slmlr
    Malum diyince anlaşılacağını düşündüm :)
    Neyse ;
    zahibnden.kom :)
    1800 TL ile ilanda

Bu saçma arka hoparlörun trye gelmemesini bir türlü anlayamıyorum, yurtdisindan getirenlerden afedersiniz keriz peşindeler.

• Arkadaşlar merhaba ,
    Sizlere 2 sorum var 1.si arc ve Earc arasındaki fark nedir.
    2.Sony Ht-x8500 ürünü bilen var mı?Bunda Earc var fiyat 2.000 TL sizce değer mi?

• DrPowerX kullanıcısına yanıt
    1800 TL fahiş bir fiyat.
    Ben de LG için arka setleri sattım. Tamamen yurtdışı yaklaşık fiyatına verdim setlerimi. Malesef halen sıfırını 1699tlye aldığı SK9 cihazına, 2.el olarak 2250 TL isteyen kullanıcılar var!
    Aynı konu!
    Bugüne kadar alıp kullandığım hiçbir cihazımı aldığım sıfır fiyatın üstünde satmadım :)
    Neyse boşverin gitsin.
    Herkes istediğini yazar! Ne diyelim...

Kıt mal, degerlidir mantigi isliyor. Sk9y icin degil ama arka hoparlorler ulkemize gelmedigi muddetce almak icin kisisel gayret gosterenler bunun girisim maliyetini yansitacaklar.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgur-yilmaz

Merhaba sizlere sormak istediğim birşey var. Bugün LG SL8Y siparişini verdim muhtemelen akşam elimde olacak. Bunun kurulumu kendim yapabilir miyim cihaz garanti dışı kalır mı? Yoksa servis arayıp servisimi beklemem gerekiyor.
    Ben LG yi aradım kendiniz kurabilirsiniz sıkıntı olmaz dedi ne olur ne olmaz diye kutuyu açarken video ya çektim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgur-yilmaz

Merhaba sizlere sormak istediğim birşey var. Bugün LG SL8Y siparişini verdim muhtemelen akşam elimde olacak. Bunun kurulumu kendim yapabilir miyim cihaz garanti dışı kalır mı? Yoksa servis arayıp servisimi beklemem gerekiyor.
    Ben LG yi aradım kendiniz kurabilirsiniz sıkıntı olmaz dedi ne olur ne olmaz diye kutuyu açarken video ya çektim.

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.