Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
33.416
Cevap
471
Favori
1.645.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    👏🏻👏🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba,
    arkadaşlar tavsiye olarak soruyorum.
    sk8 mi almalı, sl5y mi ? ikisi aynı para olsa hangisi alınmalıdır? yorumlarınızı bekliyorum.
  • milyoncubaba kullanıcısına yanıt
    Sk8y seri olarak ust model. 5 ile ayni fiyat olmasi icin zaten sk8'in ikinci el olmasi lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadasların dediği gibi kullanım amacınız önemli ama ikisinin de HDMI girisi 1.4 4klarda sıkıntı olur sadece tv üzerinden passtrough yapar o da tv modeline göre
    hdmi 2.0 bir cihaz bakın gerekirse bir miktar rakamı yükseltin ya da başka marka ve modele yönelin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 10 Ocak 2020; 11:17:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

kullanacağınız konfirigasyonuda paylaşırsanız üstatlar daha güzel yardımcı olurlar.

Alıntıları Göster
    kullanacağım tvler 50uh634v ve 40ku7000. acıkcası tvlerimde dolby atmos özelliği yok genede hem yatırım hem maksimum verimlilik almayı planlıyorum.
    optic kablo hdmi veya bluetooth ile baglanmayı düşünüyorum. özellikle netflix ağırlıklı kullanma amacıyla ve süper lig macları için hangi ürün en faydalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Arkadasların dediği gibi kullanım amacınız önemli ama ikisinin de HDMI girisi 1.4 4klarda sıkıntı olur sadece tv üzerinden passtrough yapar o da tv modeline göre
    hdmi 2.0 bir cihaz bakın gerekirse bir miktar rakamı yükseltin ya da başka marka ve modele yönelin
    Net olarak tavsiye edeceğiniz cihaz nedir ? sk9y uygun mudur?
  • 2000 lira bandında güncel teknolojileri destekleyen soundbar var mıdır ? Öneri alabilir miyim ?

• cnbzkrt kullanıcısına yanıt
    Guncel teknolojiler genis bir kavram. Tam olarak beklentiniz nedir? Bna gore su anda fp'si en iyi olan sk9y ve bulunabilirse samsung n650.

Atmos icin isteniyorsa sk9y en iyi aecenek.

2019 yili icersinde guncel ust modeller de son derece azalma oldu.piyasaya girmedikleri icin ses tutkunlari seceneksiz kaliyorlar.

Lg sk10y'den sonra sl10y'yi hala getirmedi
    Samsung gecen sene iki ya da 3 model getirdi o da en ust seri olarak q70. Marketlerde bulunabilen muzik markali jbl ise eski urunleri yeni fiyatlarla tuketme gayretinde.

Avr piyasasinda da giris seviyesinde dahi ucan fiyatlar oldugu icin ses sistemlerinde buldun mu alip, mumkun oldugunca degistirmeyeceksin donemine giriliyor.

Saygilarimla.

• Arkadaslar selam. Onerilerinize ihtiyacim var, bugun karar vermem gerekiyor acilen.

Modeller:
    Lg las950m
    Lg SK5R

arasinda kaldim. Ikisini de ayni fiyata bulabildim su an temiz urunler. Hangisini onerirsiniz sizlere danismak isterim. Simdiden tesekkurler

• kubkubkub K kullanıcısına yanıt
    Las950m cok eskidir ama 7.1 ve center hoparloru mevvcuttur. Evdeki wifiye baglanir. Spotify'i direk uygulamadan gorur. Zamanin otesindedir. Kablosuz hoparlor baglanabilir ancak cok verimli calismaz. Ben sinema modu haricindeki seslerde hep bir perde hissederdim ama ses kalitesi harikadir. Sunnet dugunu yaptigini soyleyenler vardi.

Sk5r ise 4.1 cihaz. Bar ustunde 2 hoparlor ve arkada iki hoparlor var. Kablosuz olarak hoparlorler baglanir ama kendisi wfiye baglanamaz. Subwooferi las950m'e gore kucuk ve zayiftir.

Cok temiz bir las950 ise alinir ama kozmetik olarak temiz bakmak zor. Kibardir kolay cizilir. Arkadan da ses gelsin diyorsaniz sk5r. Eger sonradan wifi hoparlor buluo baglarim diyorsaniz las 950m de dedigim gibi bu opsiyon var.

Saygilarimla.

• Las950 uzun süre kullandım muhteşem bir cihazdır. Günümüzdeki bir çok cihazı cebinden çıkartır. Temizse alınabilir ama arka hoperlör eklenince arada ses kesintileri oluyor yani pek verimli olmuyor ama yukarıdaki arkadaşında dediği gibi sünnet düğünleri ve normal düğünlerini bile las950m ile yapanlar var o kadar güçlü bir cihazdır.
  • Cok tesekkur ederim bilgilendirmeler icin cok sag olun. Daha cok projeksiyondan film izlemek icin kullanmak istiyorum, guclu ses onemli tabi. 950yi alip sesin odaya esit dagilmasi icin arka kolon almayi dusunuyodum ilerde. Las950yi 1.000 e veriyorlar, sk5r yi 800 e veriyorlar. 2. El ama ikisi de oldukca temiz o konuda sorun yok. Bu dogrultuda oneriniz nedir?

• kubkubkub K kullanıcısına yanıt
    Sk5r 800tl ise cok iyi. Sk5 olabilir mi dikkat edin onda arka hoparlorler yok. Sk5r arkada hoparlor olsa da 4.1. Yani ev sinema sistemi gibi merkez hoparlor yok maalesef. Son kararim las950m.

Saygilarimla.

• Arkadaşlar merhaba, soundbar lar hakkında pek bilgiye sahip değilim. Yakın zamanda Sony SD35 2.1 soundbar aldım, henüz kurmadım. Tv ye bağlarken kutudan çıkan kablolarımı kullanmalıyım yoksa daha kaliteli farklı kablolar mı alıp kullanmalıyım. Bu arada vereceğiniz her türlü bilgiyede ihtiyacım var

• Merhaba arkadaşlar. Bende soundbar bakıyorum 3000 bütçeyle.

Lg Sk9y öneriliyor. Ne dersiniz?

Tv 55' Samsung Curved. Dinleme mesafesi 4 küsür metre.

• quote:

Orijinalden alıntı: milyoncubaba

Net olarak tavsiye edeceğiniz cihaz nedir ? sk9y uygun mudur?

Alıntıları Göster
    Teknik olarak uygun ama sesini dinlemek lazım

• Arkadaşlar selam
    Elimde LG SK9 yada SK10 gibi soundbarlar ile uyumlu SPJ4S arka surround hoparlör kiti mevcut.
    İsteyen olursa iletişime geçin lütfen

• Surround ses açısından en iyi soundbar hangisidir?

• 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.