Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.416
Cevap
472
Favori
1.645.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O fiyata bulsam hemen alirim :) nerden almistiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    Tavsiye isteyen arkadaş 10 bin TL bütçe var demiş yukarıda ona istinaden yazdım bunu

• taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Avr nin yeri burası değil ancak şöyle bişey tavsiye edebilirim
    https://listelerim.hepsiburada.com/paylas/e6b8fc50-23ad-47b4-9178-e9e1956eaa23

Amfi Denon x2500 de olabilir. Hem yamaha hemde denon kullanmış biri olarak ikisini de tavsiye ederim

• Frank Slade kullanıcısına yanıt
    benim ps4 tvye bağlı soundbar da hdmi arc ile tvye bağlı
    benim tv samsung 55q70ra.
    ps4 açtığımda oyun modu soundbar da da tv de de aktif oluyor.
    senin kullandığın tv nedir
  • Uzun süre bu başlığın son 100 sayfasını izledikten sonra, kara cuma döneminde ben de bir LG sk9 y aldım.Bunun arka hoparlörleri SPK8S ler Türkiye de satılmadığından, bunları yurt dışından temin etme konusunda( üstelik fiyatlarda bayağı var) tereddüt içindeyim .Ekstra arka hoparlörlerin katkısının ne derece olduğunu , özellikle her 2 halde de kullanmış olan arkadaşlardan yorumlamalarını rica ediyorum.
    Bir de SK5 r nin arka hoparlör grubunun bu cihazla uyumlu olduğu söyleniyor ama , SK5 r'nin arka hoparlörleri SPJ4 diye görünüyor.Yani SPK8S değil.Bildiğim kadarıyla bu SPJ4 ler ile SK9Y kullananlar da var.Onlardan da yorum alalım. 2. el SK5 r bulup arka hoparlörlerini alıp seti SK5 olarak satmaka da mantıklı bir alternetif.
    iyi günler dilerim.
  • ubabur U kullanıcısına yanıt
    Lg, hepsiburada vb siteleri mesaj yağmuruna tutsak spk8s i getirmezler mi acaba. Ben de aynı ikilemlerdeyim hala. Yurt dışında en ucuz bulduğum spk8s 1600 liraya geliyor bunun 700 lirası kargo ve gümrük. Sk9yeye verdiğim kadar para da vermek istemiyorum spk8s'e.

• ubabur U kullanıcısına yanıt
    Spj4 uyumlu. Bunu daha once belirttik. Zaten isin espirisi wifi alicida. O aliciya dilediginiz 3 ya da 4 ohm'luk hoparlor baglayabilirsiniz. Spk8 ile spj4'un farki da hoparlorlerin cikis gucu ve sanirim spk8'deki tiz suruculer. Ben spj4'u sk10y ile cok verimli birnsekilde kullaniyorum. Biye spk8 yok diye dusundurtmedi. Ustelik hoparlorlerin hafif yulariya bakan yapisi da nadir bir tasarim.

Gelelim arka hoparlor gerekli mi? Daha once de ifade etmistim. Surroind olarak takilan hoparlor kiti sesi sadece fiziki olaraknarkaya vermekle kalmayip, soundbarin ses araliklari da sanki degisiyor. Cok daha zenginlesen bir ses ortaya cikiyor.

Sk5r ikinci el bulan alabilir ama uxun suredir sifir satisi olmadigi icin cok kolay bulunmayacaktir.

Saygilarimla.

• zafermahmut86 kullanıcısına yanıt
    Samsung ks8500 TV kullanıyorum. Çok da mühim değil elle de geçiş yaparım ama merak etmiştim acaba Soundbara mi bağlamak gerekiyor diye, gerekmiyormuş :)

• teqali kullanıcısına yanıt
    Gürbüz Ticaret/Marmara Park.
  • Lg sk10 ile samsung q70 arasinda ses kalitesi olarak fark mi?

Selamlar ben bugün denedim bana göre tamamen kullanıcı zevk ve 👂 yapısı farkı evdeki eşyalar Samsung olduğu için Q70R aldım ama hala çözemedim TV eski model o yüzden Dolby atmos yok yanlış Dolby digital var arada tvbu bağlı tüm bağlantıları doğru yaptığımi sanıyorum ama hala tv'deki dolby digital seçeneğini aktif hale getirenedim 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan5858

Selamlar ben bugün denedim bana göre tamamen kullanıcı zevk ve 👂 yapısı farkı evdeki eşyalar Samsung olduğu için Q70R aldım ama hala çözemedim TV eski model o yüzden Dolby atmos yok yanlış Dolby digital var arada tvbu bağlı tüm bağlantıları doğru yaptığımi sanıyorum ama hala tv'deki dolby digital seçeneğini aktif hale getirenedim 😊
    Tabi ki de. Benim beklentim yuksek ses degil, film izlerken tv nin hoparlörlerinin yetersiz kaldigi alt sesleri duyabilmek. Bir de gercek bir surround deneyimi olmasa da cevreleyen sesi hissedebilmek. Atmosu deneyimleyemedigim icin bilemiyorum.
    Hdmi sayisi olarak 1 tane yeterli olur. Ps var sadece.

Lg sk9 veya lg sk10 bakiyorum ama zaten fiyatlar cok yuksek. Samsung q70r sanirim 3000-3500 seviyesinde. Eger gercektrn lg den kaliteli ses veriyorsa ki testler oyle gozukuyor samsung u tercih ederim ama benim icin fazla olur mu onu bilemiyorum

Yok hocam fazla olmaz olmuşken varsın iyisi olsun çok fark ediyor mesela Q70R'de
    Harman kardon var bana göre çok güzel bir olay zaten harman kardon çok başarılı bir sistem gece nöbetteyken bir ilana denk geldim baktım swa8500s soundbar'in karşı kablosuz kolanlari Türkiye pazarında Yok adam getirmiş son bir tane vardı gece gece mesaj attım adama 😁 sağolsun erkenden kalkmış cevap yazdı anlaştık aldım bakalım yarın teslim Alicam onlarida bağlayıp denicem kısmet olursa burdan yazarım

• Sk10y ile SamsungQ70 ayni klasmanda soundbarlar degiller. Bunu kanal cikis sayisi ve hdmi giris sayisinda bu anlasilabilir. Samsungun harmankardonu satinalmasi sonrasinda ilk harmanli model olabilir ama samsung bu isbirligini yaklasik 3 senedir yapiyor. Lg de en buyuk rakibinin atagina meridian firmasi ile ortaklik yaparak cevap verdi ve sk10y bu ortakligin ilk urunu. Meridian Jaguar araclarin ses sistemi olarak kullaniyor.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Sk10y ile SamsungQ70 ayni klasmanda soundbarlar degiller. Bunu kanal cikis sayisi ve hdmi giris sayisinda bu anlasilabilir. Samsungun harmankardonu satinalmasi sonrasinda ilk harmanli model olabilir ama samsung bu isbirligini yaklasik 3 senedir yapiyor. Lg de en buyuk rakibinin atagina meridian firmasi ile ortaklik yaparak cevap verdi ve sk10y bu ortakligin ilk urunu. Meridian Jaguar araclarin ses sistemi olarak kullaniyor.

Saygilarimla.
    Evet dediginiz gibi kanal sayisi ve hdmi sayisi farki var. Suan fiyat seviyeleri ayni oldugu icin kiyaslamak istedim. Q70r ses kalitesi olarak daha mi iyi? Q70r 3000 tl nin altina hic dusmemis. Sk10 ise 2700 e kadar dusmus. Suan q70 alacak olsam 3500 den asagi fiyat yok. Sk10 sanki biraz beklersem 3000 e bulabilir gibi. Aradaki 500 tl cok onemli degil ama sk10 isimi gorecek soundbar.

• Valla abiler ne diyim ben sk10 yakından görünce afedersiniz hani bunu nereye koyucaz diye bir düşündüm o kadar büyük yerim yok olsa canınız sağolsun 😊TV unitem büyük olmasina rağmen Q70R bile cuk diye oturdu 😊birde şu swa8500s kurdukmu sanırım bana hayli hayli yeticek

• cihan5858 C kullanıcısına yanıt
    swa8500s şu an amazon da var. ürün için 67,99$ + vergiler ve kargo için 67,19$ her şey dahil 135,18$ a satılıyor. Almak isteyenlerin dikkatine..
  • Soundbar denilince aklıma Sennheiser Ambeo geliyor. Adamlar tek kelime ile aşmışlar. Sonra fiyatına bakıyorum elimdeki Logitech X530'a sarılıyorum hemen...
  • Xiaomi mi box aldım tecrübeli arkadaşlardan destek istiyorum
    TV 55q60rat Samsung
    Soundbar LG sk9y
    Turkcell TV+ 4k aboneliğimi orjinal kutusu üzerinden kullanıyorum şuan
    Şuan ki bağlantılarım TV+ TV'ye hmdi üzerinden bağlı soundbarda TV ye hdmi arc yerine bağlı olarak kullanıyorum
    En iyi ses ve görüntü kalitesini yakalamak için mi box,TV ve soundbar bağlantılarını nasıl yapmam gerekiyor?
    Mi boxu TV'ye hdmi olarak bağlayıp,mi boxida soundbara optik ile bağlasam olur mu?

• V1CT0RY kullanıcısına yanıt
    Dinlediniz mi, kagit ustundeki degerlere gore mi yorumladiniz. 2500usd zaten yurtdisindaki bir urun ickn bile normal gelirseviyesine hitap etmek icin konulmus bir fiyat degil ki, adini ilkndefa duydugum bir soundbar oldugu icin girdigim ilk incelemede de olumlu yorumlanmamis.

Saygilarimla.

• 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.