Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.416
Cevap
471
Favori
1.645.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG SJ9 SOUNDBAR VAR VAR DİGİTURK VAR EVDE AMA BU ARA SES GELİRKEN BİRAZ KISIYOR SESİ VERİYOR YİNE SÜREKLİ BÖYLE YAPIYOR NEDİR ACABA ÇÖZÜMÜ ?
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Peki neden lg değil de samsung. Lg 800 civarı samsung ms 1000 civarı ve subwofer yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aakcan03 A kullanıcısına yanıt
    Tek markaya bağlı kalmayın diye aynı fiyatlara alternatif verdim. Dinleyerek karar verin. Ancak şu var ki her ses sistemi her kullanım şekline çok iyi cevap veremez. Film ve müzik bambaşka bir olgu ve çok iyi ev sineması anfilerde çok iyi müzik dinleme hayalleri çoğu zaman gerçekleşmiyor. İyi müzik ayrı bir subwooferdan değil, güzel hoparlörlerden alınır aslında. Subwoofer işin biraz kolaydır. Siz radyo ve maç dinlemek istediğiniz için subwoofersiz bir model alternatif olabilir dedim. Cihazı dinlersiniz sub olmadan gayet güzel bas verdiğini göreceksiniz. Geriye doğru yazdıklarıma bakarsanız iki markayı da kullandığımı görebilirsiniz.

Saygılarımla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    Zor bir soru. Tüm kanallarda mi yapıyor, sürekli dalgalı bir ses mi geliyor bunlardan yola çıkmak gerekir. Tabi önce bir soundbara reset atılabilir. Sonrasında Digiturk un sen çıkış ayarlarına bakılabilir.

Saygılarımla.

• cemal1982 kullanıcısına yanıt
    Bütçenizi iletirseniz alternatifler sunulabilir. 300tl ile 10.000tl arasında geniş bir yelpazede ürün var. Tv'de wifi olmaması Samsung soundbarlar ile surround yapmayacaksaniz çok önemli değil. Zaten hdmı/optik kablo ile bağlayacaksiniz.

Tabi genel bir hatirlatma, dinleme imkânınız varsa test etmeden ses cihazı almayın. Her kulağın ses zevki ayrıdır. Damak tadı gibidir ses olayı. Pahalı olan iyi olacak diye de bir kaide yokturama genelde pahalandikca bileşenler de daha üst seviye olduğundan belli sertifikasyonlarda başarılı sonuç vermiş olmaları muhtemeldir. Ancak siz tizden hoşlanıyorsanız, midi çok iyi veren bir cihazı begenmezseniz de olasıdır.

Saygılarımla.

Cevabınıza teşekkürler peki tv ye birden fazla bluetooth hoparlör bağlamak mümkünmü yada aynı wireless üzerinden 2 yada 3 hoparlör vağlamak mümkün mü? Bu arada bütçe 800 tl en fazla 1000tl. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aakcan03 -- 13 Kasım 2018; 2:27:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Dahili uydu alıcı.

Akşam reetlemeye çalışayım

Teşekkürler

• aakcan03 A kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz bütçe ile olmaz. Bütçe olduğunda da her cihaz sadece kendi markası ile uyumlu hoparlörü kullanır. Onu da bulmak kolay değil. MS serisi ile uyumlu wireless hoparlörler 600TL'ye satıldı bir dönem hala var mı bilmem. O da bir wifi alıcıya bağlanan kablolu hoparlorlerle oluyor. Yoksa direk wifi hoparlörlerin tanesi 1000tl. Piyasada çok zor bulunur. Belki de bulamayabilirsiniz.

Saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Bütçenizi iletirseniz alternatifler sunulabilir. 300tl ile 10.000tl arasında geniş bir yelpazede ürün var. Tv'de wifi olmaması Samsung soundbarlar ile surround yapmayacaksaniz çok önemli değil. Zaten hdmı/optik kablo ile bağlayacaksiniz.

Tabi genel bir hatirlatma, dinleme imkânınız varsa test etmeden ses cihazı almayın. Her kulağın ses zevki ayrıdır. Damak tadı gibidir ses olayı. Pahalı olan iyi olacak diye de bir kaide yokturama genelde pahalandikca bileşenler de daha üst seviye olduğundan belli sertifikasyonlarda başarılı sonuç vermiş olmaları muhtemeldir. Ancak siz tizden hoşlanıyorsanız, midi çok iyi veren bir cihazı begenmezseniz de olasıdır.

Saygılarımla.
    500 tl. gibi bir bütçem var, lcd tv mde optik ses çıkışı var, Samsung 40C650 serisi lcd tv'm....

• cemal1982 kullanıcısına yanıt
    Belirttiginiz bütçe giriş sınıfı modeller için yeterli ancak çok fazla da alternatif yok.LG veya Samsung'un bu fiyatlardaki ürünlerini dinleyerek tercih edebilirsiniz.

Saygılarımla.

• Sk9y bugün geldi sj9 dan sonra bayağı geliştirmişler bakalım arka hoperlör için black friday bekliyorum amazonda indirime girer muhtemelen acelem yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Sj9 ile en güzel kıyaslaması sizden gelecektir.

Saygılarımla.

• vatanda sony sf 150 499 tl ye düşmüş baya uygun gibi ben 2 hafta önce 550 ye aldım sesi falan bence idare eder ses sistemi takılı gibi baslı maslı sinema izlemeye zevkim 7 den 9 a çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrelll

vatanda sony sf 150 499 tl ye düşmüş baya uygun gibi ben 2 hafta önce 550 ye aldım sesi falan bence idare eder ses sistemi takılı gibi baslı maslı sinema izlemeye zevkim 7 den 9 a çıktı
    Bence de iyi fiyat. Ben de 550 TL'ye almıştım MM'dan. Portatif, subwooferı içinde ve blutoothlu olması en büyük artısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Sk9y bugün geldi sj9 dan sonra bayağı geliştirmişler bakalım arka hoperlör için black friday bekliyorum amazonda indirime girer muhtemelen acelem yok
    Hayırlı olsun hocam yorumları bekliyoruz..

• theraptorx kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 500-600tl bütçeyle soundbar arayışı içindeyim bu ürünü sizin yorumdan sonra gördüm.Önerir misiniz?Digiturk maç yayınları,ps4 oyunları,netflix, vb. film izleme durumlarında ses yeterli oluyor mu?Birde benim tvde bluetooth yok kablo ile bağlantı kolay mı?(ps için ayrı tv yayını için ayrı ayrı mı kablo gerekiyor)
  • Bu fiyata göre gayet yeterli bir cihaz. Oda büyük değilse rahatlıkla kullanılabilirsin. En büyük artısı portatifliği. Eğer bu önemli değilse, başka cihazlarda bakılabilinir.
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Portatifliği benim için çok elzem bir özellik değil.Onun harici ses kalitesinden memnun musunuz?Benim salon ufak sayılmaz geniş bir salon ancak öyle çok çok üst düzey bir beklentim yok ve yüksek sesli tv izleme şansımızda olmuyor konu komşu var nihayetinde :)

Bu fiyat aralığında başka hangi soundbara yönelebilirim?
    Ne yaptıysam olmadı

HDMI arc dan ses alamıyorum reset de attım TV ye.

Yardım bekliyorum arkadaşlar...

SK9Y
    Vestel 50FA8200
    Dahili uydu alıcı
    HDMI ARC kablo yeni alındı

Daha önce sesi alabilmistim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasarda -- 16 Kasım 2018; 21:32:11 >
  • Maaalesef bu fiyat aralığında çok fazla cihaz yok. Ancak yer büyükse Subwooferli bir cihaz şart, bu cihaz yeterli olmaz. LG tavsiye etmem, Philips ya da Samsung olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.