Şimdi Ara

Sound Blaster 2 Sorunu!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tulpar t5 v4.1 bilgisayar. W8.1 ile hiçbir sıkıntı yoktu. Daha sonra w10 yükledim. Sound blaster 2 yazılımını da monster'ın sitesinden indirdim kurdum. Yazılımı kullanamıyorum ama. The audio device not supported tarzı bir yazı geliyor ve program donuyor. Ne yapabilirim?

• Bende de aynı sorun mevcut. Tüm driverlar güncel ama yine de o hatayi alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hippokrates

Tulpar t5 v4.1 bilgisayar. W8.1 ile hiçbir sıkıntı yoktu. Daha sonra w10 yükledim. Sound blaster 2 yazılımını da monster'ın sitesinden indirdim kurdum. Yazılımı kullanamıyorum ama. The audio device not supported tarzı bir yazı geliyor ve program donuyor. Ne yapabilirim?

Bu konuda aynı sorunu yaşayıp çözüm ürettim. Monster konusuna da yazmıştım. Monster sayfasındaki sürücü Tulpar T5 V4.1 için değil. Ayrıca sb2 değil sb3 yazılımı kurulması gerekiyor. Sitede o da yanlış. Clevo sitesine gidip p650sg (bizim cihaz p650se fakat win10 sürücüleri güncel değil) sayfasından realtek ses sürücüsü be sb3 yazılımını indirin. Önce sürücüyü kurup yeniden başlatın. Sonra da sb3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 12 Haziran 2016; 11:52:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

quote:

Orijinalden alıntı: Hippokrates

Tulpar t5 v4.1 bilgisayar. W8.1 ile hiçbir sıkıntı yoktu. Daha sonra w10 yükledim. Sound blaster 2 yazılımını da monster'ın sitesinden indirdim kurdum. Yazılımı kullanamıyorum ama. The audio device not supported tarzı bir yazı geliyor ve program donuyor. Ne yapabilirim?

Bu konuda aynı sorunu yaşayıp çözüm ürettim. Monster konusuna da yazmıştım. Monster sayfasındaki sürücü Tulpar T5 V4.1 için değil. Ayrıca sb2 değil sb3 yazılımı kurulması gerekiyor. Sitede o da yanlış. Clevo sitesine gidip p650sg (bizim cihaz p650se fakat win10 sürücüleri güncel değil) sayfasından realtek ses sürücüsü be sb3 yazılımını indirin. Önce sürücüyü kurup yeniden başlatın. Sonra da sb3

Sağol hocam düzeldi.

• Siteye giriyorum ve driver lar kısmında sg için sadece sb3 driver i var ses kartı sürücüsü ve ya diğerleri yok ?
    Siz nasıl yaptınız acaba Hippokrates ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrStays -- 12 Haziran 2016; 13:31:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStays

Siteye giriyorum ve driver lar kısmında sg için sadece sb3 driver i var ses kartı sürücüsü ve ya diğerleri yok ?

Model :P6xxRx başlığındaki Audio driver (6.0.1.7770) for Windows 10 64-bit.

http://www.clevo.com.tw/en/e-services/download/ftpout_download.asp?sno=7939&no=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStays

Siteye giriyorum ve driver lar kısmında sg için sadece sb3 driver i var ses kartı sürücüsü ve ya diğerleri yok ?

Ses sürücüsün de sound blaster'ı da p650se'den indirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.