Şimdi Ara

SoulCUTTER Rome LVL80 Spear Full Sun + 74 Cleric hediye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben alıcıyım ama chara girip baqmam lazım malum o kadar para yatırcaz

•  SoulCUTTER Rome LVL80 Spear Full Sun + 74 Cleric hediye
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kharakoram

SoulCUTTER Rome LVL80 Spear Full Sun + 74 Cleric hediye

şimdi çok ii oldu
  • Yukarida yazdiklarima ragmen ilginc yorumlar var :)
    Kimi skillerde gereksiz olanlar var der ...
    Kimi glavie ile mi nuke atiyosun der :)

Elindeki sun glavie boru degil :) Ayriyeten 8D sun glavie oyunun en para eden silahidir ... Yani cani istiyen uste hatta para alarak sun+7 spear ile takaslar ...
  • atak cok iyi
  • süper char
  • @white_wolf_

Her mesajın aynı mı?

Atak çok iyi ayrıca Fire Shieldde sonuna kadar gitmen büyük bir artı
  • Sadece kafanda fiyat fikri olsun diye söylüyorm...

sun spear +7 4 sun +6 pro kiyafet ve dier +5 normal itemler full blue olarak 1.100YTL ye sattım

79lv WarriorsouL hybird spear %101 balance +4 full blue kıyafetiyle 300 ytl çevremden birine sattım Eldorado serverında..

Toplam 1400ytl ye geldi.. Sadece kafanda bir fiyat fikri olsun diye söledm.. Hayırlı satışlar

not= 630YTL ye sun glavie +5'i satmıştm buda yardımı olur belki.. Sun glavie'n var diye dedim. Kolay gelsin
  • ist anadolu yakasında nerede oturuyosun krdes ben kartalda elden belkı ytl cıkısırsa alabılırım
  • Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReBorn_TheBest

Sadece kafanda fiyat fikri olsun diye söylüyorm...

sun spear +7 4 sun +6 pro kiyafet ve dier +5 normal itemler full blue olarak 1.100YTL ye sattım

79lv WarriorsouL hybird spear %101 balance +4 full blue kıyafetiyle 300 ytl çevremden birine sattım Eldorado serverında..

Toplam 1400ytl ye geldi.. Sadece kafanda bir fiyat fikri olsun diye söledm.. Hayırlı satışlar

not= 630YTL ye sun glavie +5'i satmıştm buda yardımı olur belki.. Sun glavie'n var diye dedim. Kolay gelsin

Tesekkur ederim ...

Lakin potansiyel alicilari korkutabilir bu mali tablo :)

yani 1 sun silah + 4 sun pro ya karsilik
    1 sun glavie + 6 adet sun pro + 2 adet sun aksesuar (ki necklace ve earring yani onemlileri) ...

karsilastirinca fiyatta ucmam gerektigi anlasilmasin ... dedigim gibi ciddi alici cikarsa oyle cok yuksek, ucuk fiyatlarda gezecek degilim ...
    2 yuzuk haric gerisi tamamen sun ve farmi tumuyle bitmis bi karakter olmasina ragmen ciddi alicilar teklif verebilir korkmayin :) ...

quote:

ist anadolu yakasında nerede oturuyosun krdes ben kartalda elden belkı ytl cıkısırsa alabılırım

kozyatagi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kharakoram -- 28 Ekim 2007; 21:22:58 >

• Su an tumune 1200 YTL lik ancak sehir farki nedeni ile problemli bir teklif ve sadece itemler icin 1000 YTL lik elden teslim bir teklif var ...
    Haftasonuna kalmadan ya satilacak ya vazgecip itemleri gold olarak satacagim ...

Teklifleri bekliyorum ciddi ve elden alim teklifi gelirse anlasiriz sanirim ...
  • bu charı alıcak veya snin yapman gereken ;
    heauksal : 80 max olması lazım !!!!
    fire : 80 max olması lazım !!!!
    lightning : 80 max olması lazım
    cold : 60 max olması lazım

Tüm itemleride +5 ve silahıda +7 yapman lazım hadi itemler falan kolayda Bu charın skillerini düzelten olmassa bu chara noob derim hakaret olarak algılamayın sadece eleştiri ve kendi bakışım ki bi çok kişinin bakışıda bu şekilde alıcak veya snin yapman gereken şeyler bunlar ama yinede en iisi siz bilirsiniz hayırlı satışlar emeğine sağlık ama sadece itemler için onlarında eksikler var işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: ___MaSTeR___

bu charı alıcak veya snin yapman gereken ;

Tüm itemleride +5 ve silahıda +7 yapman lazım hadi itemler falan kolayda Bu charın skillerini düzelten olmassa bu chara noob derim hakaret olarak algılamayın sadece eleştiri ve kendi bakışım ki bi çok kişinin bakışıda bu şekilde alıcak veya snin yapman gereken şeyler bunlar ama yinede en iisi siz bilirsiniz hayırlı satışlar emeğine sağlık ama sadece itemler için onlarında eksikler var işte

Hasbelkader SRO oynuyor isen birak bu oyunu ya da burada veya baska yerde SRO oynuyorum diye soyleme ... Senin iyiligin icin kucuk tavsiyeler sadece ...

• bu cevap bnamıydı ??? anlaşılmıyorda ne dediğin
  • quote:

bu cevap bnamıydı ??? anlaşılmıyorda ne dediğin

Zaten anlayabilecegini dusunmemistim
  • quote:

quote:

Hasbelkader SRO oynuyor isen birak bu oyunu ya da burada veya baska yerde SRO oynuyorum diye soyleme ... Senin iyiligin icin kucuk tavsiyeler sadece ...

Kapak mı desem, 2pac mi.
    Ula yöneticiye bak nasıl fitneliyor ortalığı.

Char güzel, emek verilmiş bir char.
    O itemleri düzmek herkesin harcı değil.
    Hayırlı satışlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Son olarak ciddileşelim.
    @___MaSTeR___
    Sabah bana hakaret ettin, şimdi de burada bilmeden konuşup milletin kafasını bulandırıyorsun.
    Şansını fazla zorlama.
    Efendi efendi geçinip gidiyoruz şurada.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nømad

quote:

quote:

Kapak mı desem, 2pac mi.
    Ula yöneticiye bak nasıl fitneliyor ortalığı.

Char güzel, emek verilmiş bir char.
    O itemleri düzmek herkesin harcı değil.
    Hayırlı satışlar.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: 0nly4y0u

mag atak niye bu kadar dusuk yaf?

o resim elinde +5 sword ile alinmis bi resim

mag atak gucu icin soyle soyliyeyim Lord partisinde digerleri sikayetci oluyorlar ... sun glavie ile hemde lorda zerk ile 36-37k vuruyorum ... glavie ile +5 garment full str karaktere 11k uzeri vuruyorum ...
    uzerinde sun olmayan full str full int farketmez +5 setli karakterler snow shield acmamis ise light nuke + soul spear emperor + ghos spear kombinesini yiyip ayakta kalabilen olmuyor ...
    standart oyuncularla PvP lerim 10 sn yi bulmuyor yani ...

bu biraz abartı gibi geldi bunun yanı sıra

char güzelde hala kafamdaki gibi değil yani zevkler ve renkler meselesi yine ortada

birde gözüme takılan şey phy ve mag atakları neredeyse aynı çok hoş imbunesiz bile vurabilir bence sağlam char ama 90 da bu yapılandırma sakata gidebilir elementlerden biri maxlanmak zorunda kendi görüşüm tabi hayırlı satışlar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.