Şimdi Ara

Soul Transfer Tablet Nasıl Kullanılıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soul Transfer Tablet Nasıl Kullanılıyor ?

• ve ne işe yarıyor???
  • ben daha itemi görmedim
  • Char'ını başka char'a aktarmak için yapılıyor.Yüksek lvl char düşük lvl char'a tüm özelliklerini aktarıyor ve yüksek lvl char dımdızlak lvl 1'e düşüyor, alıcı char da yükseliyor. itemleri aktarmak isteğe bağlı.
    Soul tablet, hero tavern'de 40$ veya marketplace de 200m gold civarına satılıyor.
    Örnek;
    nick ismi: Ali, 80 lvl shao female blade str/int warrior/musa verici olsun.
    nick ismi Veli, 10 lvl zhuang male axe dex/int assassin/slayer alıcı olsun.

Soul tablet kullanıp aktarım yapıldığı takdirde,
    Ali'nin son durumu lvl 1 oluyor.
    Veli ise hala yoluna "zhuang" olarak devam ederken, 80 lvl female blade str/int warrior/musa'ya dönüşüyor.

Aktarımda itemler de transfer edilecekse, Veli'nin üzerinde ve çantasında hiçbir item olmaması gerekiyor.
  • bilgi için saol
  • peki Blade ci Axe ci ye Transfer edilirmi çünkü Skiller de gidiyor blade skillerinin gitmesi imkansız
  • Bladeciyi axeciye trasfer edersen, axeci bladeye dönüşüyor. (Denendi)
  • arkadaşlar yüksek lvl adamın karakterini değiştirebiliyormuyuz bu itemle bana o lazım. yani ihtiyar rod char ımı genç blade yapmak istiyorum mümkünmü. denedim isimdeğiştirmekten başka bi işe yaramadı anlıycanız 230m boşa gitti.
  • ben soul transfer tablet alıcam da
    benım shao 73 lvl bumerangcı charım var

1 de SHAO yenı cıkan karakter DANSOZLU OLAN actım 58 lvl de ŞİMDİ GELELIM KONUYAA...

73 LVL 58 LVL YER DEGISTIRCEK

YENI ACTIGIM DANSOZCU CHAR 73 OLUCAK BUMERANKCI 58 LVL OLUCAK DEMI

PEKI SKILLERI NASIL OLUCAK ONA 1 DAHAMI SKIL KITABI FALAN ALICAM + JOP NE OLUCAK BUMERANCIDA JOP: MUSA
    DANSOZ JOP: SHINOBI
    BUNLARIN CEWAPLARINI VERIRSENIZ SEVINIRIM
  • 73lük bumerangıcıyı tutup da 58lik dansöze soul transefer yaparsan, o 58lik dansöz 73lük bumerangcıya dönüşür, 73lük dansöz olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.