Şimdi Ara

Sosyal medya fikri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Benim sosyal medya fikrim var şuan kimsenin kullanmadığı bir fikir ve sadece bu fikirle kalmıyor uygulama için bir çok özellik var ama hala bunlar beni tatmin etmedi diğer sosyal medyalar ile rekabeti arttırmak için yeterli bulmuyorum. Bu yüzden sosyal medya fikri olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Yeni bir fikriniz varsa bana özelden ulaşın yapacağımız uygulama için ortaklık alacaktır. Ek olarak bir tanede mobil oyun fikrim var en çok güvendiğim bu oyun. Daha önce kimsenin yapmadığı bir oyun ve oyunun birden çok gelir kaynağı mevcut. Eminim ki bu oyunu yapınca tüm dünyanın konuşacağı oyun ve şirket olacaktır. Oyun 1 yıl içinde çok büyük gelir kaynağı olacaktır. Fikirler tatmin ettiği zaman çalışmalara çok hızlı bir şekilde başlanacaktır ve lütfen benim fikrimi öğrenmek için yazmayın. Fikri olan arkadaşlar anlaşmaya varmak için lütfen yazınız.
    BERABER ÇALIŞMAK İÇİN FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM.

• oyun fikrine cok guveniyorsun madem niye koda cevirmiyosun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • funky-nd kullanıcısına yanıt
    Fikir + Yazılım Bilgisi + Vakit = Uygulama

• https://eksisozluk.com/hiyarim-var-diyene-bir-avuc-tuz-alip-kosmak--772452

• quote:

Orijinalden alıntı: kodlayer

Fikir + Yazılım Bilgisi + Vakit = Uygulama

arkadas buna vakit harciyamayacak kadar nabiyo? atom mu parcaliyo. bos zaman aktivitelerinin yerine yazilim ogrensin.

• funky-nd kullanıcısına yanıt
    Sataşmaya gerek yok ya. ;) Bence de öğrensin... Kendisi için sonuçta.

• Arkadaşlar geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Dediğim oyunları yapmak için sağlam bir ekip ve paraya ihtiyaç var. Profesyonel bir oyun yapmak bildiğiniz gibi tek kişinin işi değil. Sosyal medyaya gelince arayüzünü zaten yazarım ama ben fikrimde eksiklik var diyorum başka bir fikir daha yanında olması lazım ki çok sağlam bir uygulama çıksın ortaya. Ben projemi bir kaç yazılım mimarisi veya microsoftta yazılımcı olan kişilere tanıştım fikrimi hepsi beğendi ama yapmak o kadar kolay değil yani bu işler bir ekip işi ama sağlam fikirlerle başlamak lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.