Şimdi Ara

Sorunumu çözene helalinden 50₺ yolluyorum!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Fifa 19 açıldığında siyah ekran gelip kapanıyor. (Orijinal değil)
    Korsan oyuna karşıysanız Euro truck'ta da sıkıntı yaşıyorum (orijinal) kaynakları aynı. Amd sürücüleriyle alakalı.
    Battlefield 1i aldığımda (orijinal) oyuna girerken ekran kartını güncelle diyordu bende amd sitesinden en günceli indirip oynuyordum. Ancak o sürümle fifa 18 açılmıyor aynı siyah ekran gelip kapanma sorunu ve euro truck'ta kasıyordu. bende aygıt yöneticisinden son sürüm arayıp güncelleyip Euro truck ve fifayı oynayabiliyordum. Bf1i oynarken tekrar başka sürücü kuruyordum. Bu böyle giderken artık Euro truck ve fifa iş görmez oldu yani baya uğraştım ddu ile temizleyip eski sürücüleri falan kurdum baya mesai harcadım ancak sorunu çözemedim.
    Euro truck'ı oynayamıyorum. Bu sorunumu gerçek anlamda çözen kişiye ibandan 50 lira yollayacağım sözüm söz. Gerçek anlamdan kasıtım; grafik ayarlarını vs. Düşürmeyi önermek falan sorunu çözmek anlamına gelmiyor. Oyuna ilk girişte zaten sistem yüksek grafikte açıyor ama kasıyor. Dediğim gibi amd sürümüyle alakalı bi durum ama çözümü bulamadım. Tavsiyeleri bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• parasında değilim, yapabilirsek para göndermeni istemiyorum.

- Bu sorunları ne zaman yaşamaya başladın? ve yaşamaya başlamadan kısa süre önce bilgisayara yüklediğin program & oyun oldu mu?

- Driver Booster ile güncel olmayan driverları kontrol edip bakar mısın önemli olan var mı.

- Net Framework, Directx, Visual Studio 2013, 2015 ve 2017. Bunları tamamen silip tekrar yükler misin. Yüklemeyi Windows'un sitesinden yap.

- Son olarak da windows modlu kurulmuş ise veya windows dışı sitelerden kurulmuş ise şuradan (https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 ) windows 10 iso dosyasını usb'ye kur. format at, cracklemeden önce deneme sürümünde tekrar kontrol et sorunlar devam ediyor mu diye.

-Bilgisayar 2. el ise bios modlanmış olabilir. ona da bakmak lazım.

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında uzun zamandır bu sorun var ama çok ilgilenemediğimden çözüm de bulamadım denediysem de olmadı. Anlattığım gibi bf1 i yüklediğimde girerken amd son sürümü istiyordu bende yüklüyordum sonra euro truck'a girince oyun kasıyordu o zaman da denemiştim bi şeyler ama rastgele aygıt yöneticisinden güncelleme arayıp bulunca sorun çözüldü bu sefer bf yine girişte güncelleme istedi. saçma sapan bi durumdu ama sorgulamadım çözüm bulduğum için. Önerilerine gelince pc yi formatladım oyun iyin yapmadım bunu ama sonuçta işe yaramadı hala aynı. Pc 2. El de değil yani hdd den ssd ye falan bile kurdum ama sorun amd sürümüyle euro truck'ın uyumsuzluğu ayrıca fifa oyunlarında da geçerli bu durum. Oyuna giriyor siyah ekran çıkıp kapatıyor. Artıl aygıt yöneticisi de yeni güncelleme bulmuyor. Eski amd sürümlerini de yüklemeyi denedim onlarda da kastı, aygıt dan güncelleyince gene kastı.
    Oyun lanetledi yav. Para mevzusunu da dikkat çeksin diye yaptım valla çözene verecem yav hak ediyor

• Zibidiparro kullanıcısına yanıt
    Amd ekran kartlarını şu güncelleme hatalarından dolayı sevmiyorum zaten. Benim eski laptopta amd vardı bezdirdi. Arkadaş sistem toplayacaktı amd ekran kartı seçmiş tavsiye etmem dedim. F/p ürünü falan dedi aldı o da 4-5 ay kullanıp 2. elden satmış. Memnun olan arkadaşlarım da var tabii ama genelde hep sürüm muhabbetinden çok fazla oyunu çöken oluyor amd’de.

• Bende sevmiyorum çok da işte laptopu alırken o vardı içinde bi Euro truck için kartı değişemem maalesef 😃

bende var 10 senelik asus k52jt. ati radeon hd6370m ekran kartı var. son sürümü hala yükleyemiyorum. yükleyince ekran ışığı sönüyor. ekranı güneşe tuttuğumda olanları görüyorum ama ışık yok çok garip bir şey. onca sene geçmiş hiç değişiklik olmadı. gerçi ben aldıktan 3-4 sene sonra güncellemeyi bıraktılar.
  • Oyun kapandığı zaman olay görüntüleyicideki sistemde kırmızı hata var mı?
  • dostum display drivert uninstall diye bi program var indir nası kullanılıuyo bakarsın 2 dk lik işi var zaten tm ekran kartı driverlerini siliyor ardından pc yeniden başlatıp düzgün bir şekillde driverı yükle ıuyumlu olması gerek ona da dikkat et sonra dene birde oyun icin farklı crackler dene cevabını bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoli010101 -- 6 Mayıs 2019; 23:37:56 >
  • memoli010101 M kullanıcısına yanıt
    İlk dediğini yaptım olmadı. Oyun orijinal hacı, farklı sürümlerini yüklemeyi de denedim sonuç başarısız

• Muco kullanıcısına yanıt
    Fifa için bi şey diyemeyeceğim sildim oyunu ama kapandığında bir hata almadım direk kapanıyordu ama ilk önceliğim Euro truck ın düzelmesi zaten o düzeltirse fifa da düzelecek büyük ihtimal ya da tam tersi

• quote:

Orijinalden alıntı: Zibidiparro

Fifa için bi şey diyemeyeceğim sildim oyunu ama kapandığında bir hata almadım direk kapanıyordu ama ilk önceliğim Euro truck ın düzelmesi zaten o düzeltirse fifa da düzelecek büyük ihtimal ya da tam tersi
    Hatayı ekrana vermeyebilir Olay Görüntüleyicisi'nde kapandığı andaki saat ve dakikada olan olaylara bakman lazım

Sorunumu çözene helalinden 50₺ yolluyorum!
  • Anladım mantıklı ama fifa yüklü değil şu an yav maalesef bu veriye erişemem

• Sorunumu çözene helalinden 50₺ yolluyorum!

Beyler Euro truck'ı torrentten indirdim sorun çözüldü. Bütün amd sürümlerinde kasmadan çalışıyor. Ve sözümde durup kendime 50 lira yolladım. Teşekkürler 😁

hayırlı olsun geçmiş olsun ilginç çözüm ama sorun yoksa devam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.