Şimdi Ara

Sorun Yeni Aldığım Monitörde mi? Ekran kartında mı? (Monitör Servisten Geldi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ayarlarda oyun modu seçili
    Servisi aradım yolladığım cdye hiç bakmamışlar
    Arkadalın cdsi sandık dedi dondum kaldım monitör 2 hafta durdu serviste cd istediler toplam 3hafta durdu bi daha yollayın diyorlar bide Çıldırcam.

Aksama hdmiden displaya çeviren ve sadece display port kablosu alcam inş noktalaeın sebebi kablodur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boomer347 -- 19 Ocak 2016; 16:23:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boomer347 kullanıcısına yanıt
    Bizi tekrar bilgilendir lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeRologize

Bizi tekrar bilgilendir lütfen

Dün Laptopumu bağladım ekrana vga ile sonuç alttaki noktalardan kurtuldum. ama ghostingten kurtulamadım.
    Çok iz bırakıyor şimdi ekran kartının son güncel versiyonu crimson 16,1 i indiriyorum.Sorunun kabloda olma ihtimali yükseldi şu ghostingten kurtlumak lazım. 200 Liralık monitör böyle birşey yapmıyor.
    Dün format attığım bilgisayara crimson driver indirdim ama kurulamadı. Sürücü yükleme hatası dedi. Bi garip anlamadım gitti. Sonra gittim Auto Detecd indirdim, ordan kendisi buldu indirdi driveri sorunsuz yükledim. Eğer crimson çalışmazsa o şekilde bir dene. Daha sonra catalystten bütün ayarları performansa getirip dene. Yatay aliasing gibi bir şey var onu kapat.

Diğer sorunun çözüldüğüne sevindim
  • NeRologize N kullanıcısına yanıt
    crimson kurulurken hata ile karşılaşmadım fifa ayarlarına girdim yatay yok dikey ayar var ?
     Sorun Yeni Aldığım Monitörde mi? Ekran kartında mı? (Monitör Servisten Geldi)

Sorun Yeni Aldığım Monitörde mi? Ekran kartında mı? (Monitör Servisten Geldi)

Örtüşlü önleme seviyesini ve yön bağımlıyı filtreleme seviyesini genel bir ayar yeri varsa orda en düşük yapıp yada oluyorsa kapatıp denermisin bi. Ben o şekilde çözdüm diye hatırlıyorum bu ghosting olayını.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.