Şimdi Ara

Sorun Çözüldü !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cqkn61 -- 30 Haziran 2017; 23:30:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en son yapılan windows updateleri kaldırın hocam.Ondan sonra windows update devre dışı bırakın.
  • moonquad kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl yapabilirim onu ?

Sistemi hiçbir şekilde çalıştıramıyorum

• up

• Sorun ssd/hdd her neyse onda olabilir. Öncelikle windowsunuz uçmuşa benziyor. Kurulumu uefi olarak farklı bir yere kurmaya çalışın.

• deathness666 kullanıcısına yanıt
    Windows ssd de hocam ama yazdığım gibi SSD yi laptopa taktım sorunsuz bir şekilde çalıştı hocam

• cqkn61 kullanıcısına yanıt
    Siz farklı sürücüde deneyin dediğim gibi. Denemekten zarar gelmez. Sorununuz ya ssd/hdd yada sürücü çakışması.

Denemeye çalışıyorum hocam ama Windows 10 USB hazırladım onda bile mavi ekran veriyor kurulum yapamıyorum

Dostum elinde fazladan hdd yada ssd varsa sadece onu tak. Sistemi komple sıfırdan kurmanız gerek. Ama doğal olarak kuramıyorsunuz tabi mavi ekran yediğiniz için. Sisteminiz maalesef çökmüş durumda. Windowsu komple sıfırlayın. İlk haline döndürün. Daha sonra flash belleğe kurulum yapmaya çalışın.

Yok hocam olmadı yine ya işlemci de sıkıntı var yada anakartta başka bütün seçenekleri elemiş oldum hemen yarın arkadaşdan işlemci alıp denicem bakalım onda da problem olursa anakartı servise göndericem hocam

Bana mavi ekran gelince hangi kodu yazıyor onu bana yazarsanız daha net cevap verebilirim.
  • moonquad kullanıcısına yanıt
    Kod gelmiyor hocam işin garip tarafı mavi ekran da sadece " :( " bu işaret çıkıp reset atıyor sistem

İlk hata verdiğinde

irql not less or equal not start hatası veriyor du bazen de

system thread exception not handled hataları aldım fakat sonrasında sadece mavi ekran ve mutsuz surat simgesi gözüküyor

mavi ekran verince alt taraflarda bir kodlama olur. 0x0000?? gibi veya xxx.exe gibi hatalar yazar ne yazdığnı söylerseniz iyi olur.
  • sorunu çözdüm hocam işlemci bozulmuş başka bir işlemci taktım sorunsuz çalışıyor sistem yardımlarınız için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.