Şimdi Ara

[Soru] [PC için 2 adet] Xbox One S (Siyah?) 4N6-00002 Controller

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir yakınım için kablosuz gamepad bakıyorum piyasada düzgün bişey yok mecburen parayı verip Xbox kontrolcüsü alınacak gibi..
    2 adet alınacak. Kablosuz olmalı. Pc için.

Biraz daha uygun fiyata bulabildik ancak bulduğumuz ürün;
    Xbox One S Wireless Controlller 4N6-00002 kodlu ürün. Siyah renkte beyaz değil bu. Nedir ne değildir?
    Yanında usb kablo ile birlikte geliyormuş bu. One S orj. kontrolcü oluyor değil mi? Tek farklı siyah olması ve kablo ile gelmesi? Bluetooth ile Pc bağlantısı olan sadece One S için olması lazım zaten?

Ürün açıklaması şu şekilde;
    EMSALLERİNDEN FARKLI
    YENİ ORİJİNAL MICROSOFT ONE S OYUN KOLU
    KABLOSUZ ve PC'de BLUETOOTH - EXTRA USB BAĞLANTILI
    (PC'de bluetooth bağlantı için Windows 10 yüklü olmalıdır.)
    SIFIR,
    24 AY MICROSOFT GARANTİLİ,
    ADINIZA/FİRMANIZA FATURALI

Kol bu;
    https://www.microsoft.com/accessories/nl-nl/products/gaming/xbox-controller-cable-for-windows

https://www.microsoft.com/accessories/tr-tr/products/gaming/xbox-controller-cable-for-windows

http://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-one-s-wless-pc-bt-w10-controller-4n6-00002-pm-HB0000095XT7

Ayrıca sorularım bilenler cevaplasın lütfen;
    -Bluetooth bağlantısı ile stabil ve oyunlarda direkt tanıma ile ilgili problem çıkıyor mu?
    -2 adet kolu bilgisayara bağlayıp (bluetooth ile) sorunsuz kullanabilir miyiz, sıkıtılar oluyor mu?
    Microsoft 2 adet önerilmez demiş daha sonra gelen güncelleme ile çözüldü denmiş vs... Windows güncellemesi ile bozmuşlar, sonra güncellenme beklenmiş, ayrıca firmware güncellemesi çıkmış vs.. Son durum nedir anlamadım arstechnica.com ve 106 yorumu okumaktan beynim sulandı son durum nedir? İlla kablosuz adaptör mü alacağız?
    Kulaklık girişi vs önemli değil.

Kaynak;
    https://arstechnica.com/gaming/2016/08/xbox-one-controllers-and-windows-10-pcs-its-all-a-mess-right-now/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 19 Aralık 2017; 11:26:3 >

• Satıcıya 2 kere sordum kendisi de çok bilgili değil sanıyorum. Şu şekilde;

Soru: Smerhaba. xbox one s için kollar beyaz renk olması gerekmiyor mu? resimde siyah görünüyor doğru mudur siyahı mı çıktı? elinizde beyaz model var mıdır? 2 adet alacağız.

Cevap: Merhaba, Bu ürün Microsoft'un normal Xbox One S kollarından farklıdır. 4N6-00002 kodlu bir üründür. XBOX için wireless, PC için Bluetooth ve USB bağlantı kablosu ile gelmektedir. Ayrıca bu kodun siyah versiyonundan başka renkte bir üretimi yoktur.

Soru 2: Sfarklıdır derken anlamadıkm tam? Xbox one S kolunun beyaz olanı ile aynı değil mi, tek farklı siyah olması ve yanında kablo gelmesi değil mi? bildiğim One S kolunda var sadece bluetooth teknolojisi.

Cevap 2: Tekrar Merhaba, 4N6-00002 kodu ile üretilmiş bu ürünün sadece siyah versiyonu bulunmaktadır. Beyaz versiyonu bu üründen farklı bir üründür ve muhtemelen farklı bir kod ile satılmaktadır. Xbox One S kolarında bluetooth beraber geliyor diye biliyorum. Beyaz versiyonunu hiç satmadım. Bizim sunduğumuz ürün de dediğiniz gibi xbox a wi-fi, pc ye bluetooth ve usb olarak bağlayabiliyorsunuz. Tek fark usb 2.74m lik kablosu ve renginin siyah olması gibi görünüyor.

• benim bakış açıma göre mecbur değil ilk tercihte alınabilecek bir cihaz.

önerim ise xbox one kontrolcüsü kullanmadım almadım ama xbox 360 kolunuda düşünebilirsin.
    1 tanesini pc verisyonu alıp (tek farkı yanında wireless cihazı veriyor) pc bağlantı aparatını temin ettinmi diğerilerini xbox360 kolu alarak tamamlayabilirsin

xbox360 kolunda hiçbir şekilde uyumsuzluk yaşamadım. 4 senedir kullanıyorum

xbox one kolu bluetooth ile bağlanıyorsa çekim alanı az olmaz mı? ben xbox 360 ı neredeyse diğer odadan kullanabiliyorum ve pc ile çok uyumlular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 19 Aralık 2017; 14:56:24 >
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    One S kontrolcüsü hoşuma gitti bluetooth olması özellikle. Çekim gücünü bilmem de 3 metreden fazlasına gerek yok zaten sıkıntı olacağını sanmıyorum.
    X360 koluna göre daha modern tasarım ve güzel özellikleri var. usb alıcı falan da son çare, laptop pc olduğu için kablo kalabalığı vs gereksiz.. Bluetooth sorun çıkarırsa kablosuz alıcı alınıp takılır gerekirse.
    Sonra uğraş dur x360 alıcısı ikinci alınacak diyelim one veya One S koluyla uyumlu mudur vesaire..

Merak ettiğim bu model One S doğru mudur ve bluetooth ile (Windows 10) sorun yaratır mı yazılımsal veya donanımsal, 2 kol aynı bilgisayara bluetooth üzerinden bağlanıp sorunsuz kullanılabilir mi aynı anda çift kişilik oyunlar için?
  • Kendi sorumu cevapladım. 2 adet One S kolu aldık biri yukarıda bahsettiğim siyah kol, diğeri standart beyaz kol. İkisi de sorunsuz bağlantı laptop'a bluetooh ile, aynı anda kullanılabiliyor sorunsuz. Lag (gecikme) sorunu yok. Laptop dahili intel wifi 8260 çipi içerisindeki bluetooh ile bağlanıyor, ayrıca bluetooth adaptör almadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 26 Aralık 2017; 12:43:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.