Şimdi Ara

soru net

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar aynı odaya hava aynı sıcaklıktayken odada ve dışarıda bir gün daikin ururu 9000 ertesi gün mitsubishi 9000krimerine 3.günde toshiba daiselei skvp serisi taksak hangi gün en az elektrik yakarız sorun açık ve net

• Hiç boşa uğraşma pratiğe göre mitsubishi ama bu hesabı öyle bi günde yapamazsın ben olsam hangisi ucuzsa onu alırım ama gönlüm daikin ve mitsubishide olurdu dahi zekai de süper en iyisi kullananlar yazsın ama 3 üde süper bir kaç puan fark var aralarında incelenince .

quote:

Orjinalden alıntı: blueshine

arkadaşlar aynı odaya hava aynı sıcaklıktayken odada ve dışarıda bir gün daikin ururu 9000 ertesi gün mitsubishi 9000krimerine 3.günde toshiba daiselei skvp serisi taksak hangi gün en az elektrik yakarız sorun açık ve net

• 3 marka arasinda da oyle farkedilecek bir fark olacagini sanmiyorum hepside ust duzey cihazlar. Siralamam mitsibushi kullanmama ragmen daikin mitsibushi toshiba olurdu.

quote:

Orjinalden alıntı: hilmi-c

Hiç boşa uğraşma pratiğe göre mitsubishi ama bu hesabı öyle bi günde yapamazsın ben olsam hangisi ucuzsa onu alırım ama gönlüm daikin ve mitsubishide olurdu dahi zekai de süper en iyisi kullananlar yazsın ama 3 üde süper bir kaç puan fark var aralarında incelenince .

quote:

Orjinalden alıntı: blueshine

arkadaşlar aynı odaya hava aynı sıcaklıktayken odada ve dışarıda bir gün daikin ururu 9000 ertesi gün mitsubishi 9000krimerine 3.günde toshiba daiselei skvp serisi taksak hangi gün en az elektrik yakarız sorun açık ve net

• Dünyada herşeyin bir lideri var bu işin lideride DAIKIN
  • Fujitsu inverter...
  • Bence de Fujitsu.
  • Sharb ı unutmayın
  • En iyi sonucu tabiki kaliteli ürünle alırsınız.Burdada Daikin açık ara önde bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.