Şimdi Ara

Sorento 2 ayda satıldı, sanki arabasız da olmayacak. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
3
Favori
41.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tergener

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ocak MTV senden mi gerçekten?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

Ocak MTV senden mi gerçekten?

Alıntıları Göster
    Hocam her türlü bu ayda satılacak aracın borcunu satıcı ödüyor galiba ama ben yine de yazayım dedim.

http://www.vergimaliye.com/arac-satisinda-mtv-borcunu-kim-oder.html

https://www.otomobilblog.com/makale/ocak-ayinda-satilan-aracin-vergisini-kim-oder-vergi-kanunen-aliciya-mi-saticiya-mi-aittir_869

• Tergener kullanıcısına yanıt
    Normal şartlarda aracı satan kişi satışını vermekle sorumludur ve satışını verebilmesi için aracın borcunun olmaması lazımdır hatta eskiden notere giderken maliyeden borcu yok kağıdı alır gelirdi aracı satan şahıs ama alıcı alırken fiyat kırar satıcıda derki o halde mtv yi öde böyle istisna bi durum olursa alıcı öder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 290k mı araç nedir hocam allah daha çok versin
  • jasua85 J kullanıcısına yanıt
    Audi a3 1.0tfsi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konu başlığı değişmiş galiba :)
    ayda 3 kişi ,1 yılda 36 kişi yapar
    böyle olursa 1 yıl içinde satarsın gibi geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

konu başlığı değişmiş galiba :)
    ayda 3 kişi ,1 yılda 36 kişi yapar
    böyle olursa 1 yıl içinde satarsın gibi geliyor :)
    Aynen Hocam 4-5-6 diye de gider, en sonunda satamadım vazgeçtim olarak bırakırım bu gidişle
  • quote:

Aynen Hocam 4-5-6 diye de gider, en sonunda satamadım vazgeçtim olarak bırakırım bu gidişle

Alıntıları Göster
    fiyat da indirim yapmazsanız son sahibi oldum şekline doğru gidiyor bence.
  • TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Aynen

Şu an ülke çok zor bi dönemden geçiyor insanların araba değiştirecek durumu olsa zaten vergi indirimi olmazdı ki vergi indirimine rağmen insanlar yeni bi araba almıyorlar ve araba piyasası gittikçe tıkanıyor ve daha da kötü olacak şu an tek araba alanlar ölücüler daha önce de yazmıştım bi galerici arkadaşım var diyorki hergün siteye araba bozmaya geliyorlar adamlar borçlu çekleri senetleri var öseyemiyorlar ve 200.000 değerinde ki aracına 170 e alıcı bulamıyor evet bunu bu işin içindeki adam söylüyor hal böyle iken sorento gibi piyasası olmayan bi arabayı nasıl gerçek değerinde satacak. Üstelik yakıt değerleri de yüksek bi araba.

Benim 2016 model xc60 cam tavan yok 2 parça lokal bayalı ve ortalama piyasası 230 bin. 210 verseler verecektim ama veren olmadı 190 lardan bahsettiler bende acil bi ihtiyacım yok diye satmadım ve biniyorum arabadanda çokta memnunum

• Yılbaşından sonra arayanlar artmaya başladı. Bakmaya gelen veya gelmek isteyip de gelemeyen bile var Arayanların tamamı bu linkteki ilandan bakanlar olunca başka sitelerdeki ilanları kaldırdım.
  • sorento'nun piyasası nedir bilmiyorum ama 2007 model sorento'ya bana hiç bir güç 61 bin 500 lira verdirtemez...61.500'e 98 model mitsubishi pajero alırım yine sorento almam
  • Fiyat pahalı hocam 3 4 bin tl aşağıya çekerseniz arayan olacaktır büyük ihtimalle

• quote:

Yılbaşından sonra arayanlar artmaya başladı. Bakmaya gelen veya gelmek isteyip de gelemeyen bile var Arayanların tamamı bu linkteki ilandan bakanlar olunca başka sitelerdeki ilanları kaldırdım.
    Bence sizin satma niyetiniz yok.

Gerci ara sira fiyati degistirip bildirim gitsin diye ugrasiyorsunuz ama nafile :)

• HardLoveBaby H kullanıcısına yanıt
    Yok Hocam, 11bin inceleme, 105 favori var ama 2-3 kişi dışında alıcı çıkmadı. Belki seçimlerden sonra piyasa açılır.

• Aynı sorun bendede var , aracımı ilana koydum fiyatıda makul yazdum ama ne arayan ne soran var
    657179560 sahibinden.com

• Araba pazarı %59 daralmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 10 Şubat 2019; 21:43:46 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.