Şimdi Ara

Soraka'yla daha fazla can doldurmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • W skiliyle takımdakilere can dolduruyorum fakat bu genelde 120-130 arası falan oluyor. Ama skillde 200küsür yazıyor.
    Kabiliyetlerden %10 iyileştirmeyi seçiyorum, buhurdanlık ta alıyorum. Ama hiç 200 olduğunu görmedim. Başka ne item almam lazım ?

• Takımdaki herkese söyle ruh gömleği alsınlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mikael+buhurdanlık veya kefaret alabilirsin.
  • Bunun yanında ek olarak Athene nin Kadehi ile çok daha fazla can basabilirsin.
  • Asıl noktaya değinmemişsiniz, adam 200 yazıyor 100 kusur basıyor diyor. Bi yanlışlık vardır hep öyle basıyorsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %100 emin olmamakla birlikte can basılan hedefin eksik canıyla doğru orantılı olarak artıyordu basılan can miktarı. yani canı ne kadar azsa ( sanırım %40 ın altındakiler için max) o kadar çok can basıyordu. sen fazla canlı birisine bastığın için öyle olmuş olabilir.
    olmayadabilir tam bilemiyorum.
  • Q tutturursan rakibe, sana gelen can yenileme can basarsan takım arkadaşına da geliyoe. Belki o dur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xellym kullanıcısına yanıt
    O olay ultisinde var. Canı %40'ın altında olanlar için %50 artıyor.

• -Bastığınız kişide ağır yara (morello pasifi, tutuştur, celladın çağrısı pasifi) olabilir.

-Sonsuz Uçurumda oynuyor olabilirsiniz.

Aklıma sadece bunlar geldi. Sihirdar vadisinde normal şartlarda orada yazan kadar can basmanız gerekiyor.

• Ah evet şimdi hatırladım teşekkürler süpermen

• Paul Scholes kullanıcısına yanıt
    Evet dün sihirdar vadisinde oynarken farkettim, aramda oynadığım için açıklamada yazan değer kadar basmıyor. Bide son güncellemede aramda uluların tılsımını kaldırmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roxcyx -- 20 Nisan 2017; 22:15:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.