Şimdi Ara

ŞOOOOK FİYAT Vestel Venüs V3 5580 (Vestel Garantili) 200 lira (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
2.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sertancay

(MEZARCI ÖLÜCÜ KAM EMİCİLERE MESAJINA ALINTI OLARAK KOYUYORUM)

Arkadaşın Dün Akşam siteye koyduğu ilanı ?

Gelin Amerika'ya darbeyi hep beraber indirelim. İblisin oyununu bozalım.

Boykot icin satmayı düşündüğünüz iphonelarınıza talibim

Size fırsat işte satmakla uğraşmayın iphone larınızı vestel venüs v4 ile takaslayalım

iphonelarınız kutulu ve sorunsuz olursa takas yaparız

fiyat 600 altı üstü konuşulur

cihaz yenidir alındığı günden beri 55 liralık koruyucu ile kullanılmıştır

turkcellden peşin alınmıştır faturalıdır

23 ay daha garantisi vardır

Alıntıları Göster
    linkini de verebilirsin ilanımın ama bu forumda ilan falan vermicem uğraşamam artık sizin gibi vampirlerle

bu telefonu bedavaya verseydim üste kargo parası da isterdiniz siz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 16 Ağustos 2018; 11:44:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

linkini de verebilirsin ilanımın ama bu forumda ilan falan vermicem uğraşamam artık sizin gibi vampirlerle

bu telefonu bedavaya verseydim üste kargo parası da isterdiniz siz

Alıntıları Göster
    Zeytinyağı
  • adam hala ekran saglam diyor kardes ne ictiysen aynisindan istiyorum

bunca yildir telefon alir satarim ama ekrani kirik olan bi cihaz icin ilkkez saglam diyenini gordum.niye cunku calisiyormus niye cunku lcd nin tam ustunde degilmis ya bi yuru git isine boyle.kiytirik bahaneler uydurma ekran bal gibide catlak ve kirik daha ne yirtiniyorsun... toz duman oluncami kirilmis sayiliyor ekran

dogru kelime.su olmali

ekranda kullanima engel olmayacak bi kirik ve catlak mevcuttur dersen kimse ses etmezdi hatta bende az bi pazarlik ederek almaya calisirdim baktim resimler ve mesajlar ortusmuyor hic yanasmadim bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_s64 -- 16 Ağustos 2018; 12:21:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/avea-in-touch-4-dokunmatik-kirik--121355009#121555876

bak.kardes bu ilan sana ornek olsun simdi sana kalsa bu cihaz sapa saglam calisiyor degilmi ekranda islemde yapabiliyordun ki zaten cihazi sifirlayip verdim ama.ben ekran calismiyor dedim. cunku oyle demem gerekiyordu nedenlerine girmicem. ben 100 liraya sattim bunu bu sekilde.ederi okadar.cunku.ekran takilicak ve alan arkadas emek harcicakti bu sekilde uygun fiyata verdim ugrasmamak adina.

bu cihazin ekrani senin saglam diye sattigin ekrandan daha saglamdi sen var gel aradaki farki anla:)

cihaz oyle satilmaz bu sekilde satilir sende guzelce arkadastan cihazi geri iade al konu kapansin birdahada.boyle.durumlar.yasamamak adina daha ne ilanlar.ac ve daha net cumleler ile konus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_s64 -- 16 Ağustos 2018; 12:29:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: s_s64

https://forum.donanimhaber.com/avea-in-touch-4-dokunmatik-kirik--121355009#121555876

bak.kardes bu ilan sana ornek olsun simdi sana kalsa bu cihaz sapa saglam calisiyor degilmi ekranda islemde yapabiliyordun ki zaten cihazi sifirlayip verdim ama.ben ekran calismiyor dedim. cunku oyle demem gerekiyordu nedenlerine girmicem. ben 100 liraya sattim bunu bu sekilde.ederi okadar.cunku.ekran takilicak ve alan arkadas emek harcicakti bu sekilde uygun fiyata verdim ugrasmamak adina.

bu cihazin ekrani senin saglam diye sattigin ekrandan daha saglamdi sen var gel aradaki farki anla:)

cihaz oyle satilmaz bu sekilde satilir sende guzelce arkadastan cihazi geri iade al konu kapansin birdahada.boyle.durumlar.yasamamak adina daha ne ilanlar.ac ve daha net cumleler ile konus
    2 yıla yakın garantisi kutusu varmıydı sıfırı 650 liramıydı peki

eğer öyle değilse senin telefonun da bence 50 lira bile etmez...

ben fotolarını koymuşum ilana herşey ortada net belli oluyor...

• quote:

adam hala ekran saglam diyor kardes ne ictiysen aynisindan istiyorum

bunca yildir telefon alir satarim ama ekrani kirik olan bi cihaz icin ilkkez saglam diyenini gordum.niye cunku calisiyormus niye cunku lcd nin tam ustunde degilmis ya bi yuru git isine boyle.kiytirik bahaneler uydurma ekran bal gibide catlak ve kirik daha ne yirtiniyorsun... toz duman oluncami kirilmis sayiliyor ekran

dogru kelime.su olmali

ekranda kullanima engel olmayacak bi kirik ve catlak mevcuttur dersen kimse ses etmezdi hatta bende az bi pazarlik ederek almaya calisirdim baktim resimler ve mesajlar ortusmuyor hic yanasmadim bile
    sizi sayıyla mı gönderiyorlar ekran çizik kırık çatlak farklı şeyler kırık olsa dokunmatik çalışmaz bunu kafanıza sokun ilk önce...

ekran dokunmatik çalışır şekilde sattım çok uygun fiyata ki ekranı bu şekilde 2 ay kullandım sorunsuz olarak ekran koruyucu ile...

yine de kullanırdım başka telefon almasaydım...

fotolarda herşey belli oluyor...

• tartisma yok arkadas iddia ediyorda bos bos konusuyor

yukaridada yazmis senin mesajlarindan sonra artik iade almayacagim.diye bizde ona kiziyoruz yok sen almazsa almasin dersen ayri mesele...

simdi bos konusan vatandas sana gelelim.senin cihazin oncelikle bes para etmez kisiligin yuzunden alinmaz bu birincisi

ikincisi evet benim cihazimjn sifiri ozaman 899 liraydi 649 tl degil yani yukarida sana yazdim bilmedigin konularda bi halt biliyirmussun gibi konusma diye ama yok senin gibi cahild.laf yetistirilmez burada cunku laf anlatamazsin

• adam hala mesajda ekran kirik olsa calismaz diyor yok boyle bi cehalet... umarim baska nick ile satis yapmaya gelmezsin bu foruma... senin gibi birisinden cihaz almak icin bosu bosuna zaman harcamak istemiyorum cunku...

direk engel

• Ekranın sol üstü kırık ilanda sol üst kısımda küçük çatlak veya kırık var deseydin bu kadar uzamazdı konu.
  • quote:

adam hala mesajda ekran kirik olsa calismaz diyor yok boyle bi cehalet... umarim baska nick ile satis yapmaya gelmezsin bu foruma... senin gibi birisinden cihaz almak icin bosu bosuna zaman harcamak istemiyorum cunku...

direk engel
    asıl ben seni engelledim boşuna zamanımı harcamıştın watsap da telefonda senin gibi kaç kişi ile konuştum al sat yapacak vampirlersiniz

ölücüler sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lPaTRoNl

Ekranın sol üstü kırık ilanda sol üst kısımda küçük çatlak veya kırık var deseydin bu kadar uzamazdı konu.
    fotolarda belli oluyor ama dokunmatik çalışıyor ekran koruyucu ekran filmi ile belli olmuyordu o bölüm onun için ekran koruyucuyu çıkarıp da foto çektim ilanda var
  • quote:

tartisma yok arkadas iddia ediyorda bos bos konusuyor

yukaridada yazmis senin mesajlarindan sonra artik iade almayacagim.diye bizde ona kiziyoruz yok sen almazsa almasin dersen ayri mesele...

simdi bos konusan vatandas sana gelelim.senin cihazin oncelikle bes para etmez kisiligin yuzunden alinmaz bu birincisi

ikincisi evet benim cihazimjn sifiri ozaman 899 liraydi 649 tl degil yani yukarida sana yazdim bilmedigin konularda bi halt biliyirmussun gibi konusma diye ama yok senin gibi cahild.laf yetistirilmez burada cunku laf anlatamazsin
    cevap veremeyince cahil diye laf soktuğunu sanıyorsun

işte anlama zorluğu olunca böyle oluyor

sana satmadım diyemi bu kadar kin bürüdün bana

seni tanıdığım iyi oldu bu arada tipine falan bakdım da bırak senden alışveriş yapmayı yolda görsem başımı çeviririm muhatap bile olmam

bir daha benim konularıma gelme bu bir seni engelledim heryerden bu iki

alışveriş yaptığım kişi ile aramda karşılıklı normal bir şekilde mesajlaşıyorduk sen geldin kaba saba karşımda konuşamayacağın şekilde kelimelerine dikkat etmeden burada yazıp çizdin

bundan sonra ki hayatında internet de olsa yazıp çizd,iklerine kelimelerine dikkat etmeni tavsiye ediyorum sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 16 Ağustos 2018; 13:45:54 >

• ister al sat yaparim ister kullanirim bu seni alakadar etmez

sen saticisin ben aliciyim sen adam gibi ilanda her detayi bildirirsen basin ahrimaz kimsseyide magdur etmezsin...

ki ben cihazi kardesime alacagimi soyledim ki neden alacagimida soyledim cihazin ekrani kirik kardesime aliyordum senin ekranindaki kiriklari kabul etmem dedim almadim vampir senin gibi yalan dolanla cihaz satanlara denir.

milletin kanini emme hakkin yok bu forumda.

adam gibi dogrulari soyleyerek.cihaz saticaksin burda yukarida konusmalarimiz mevcut sana kac kere ekranda kirim varmi diye sormusum her seferinde lafi baska baska turlu kivirtan sensin ekran kirik bole.diyemiyorsun ki halende inkar ediyorsun ekranin kirik ve catlak oldugunu forum.yoneticulerinin seni direk ikinci elden uzaklastirmasi gerekiyor bu zihniyet ile kimsenin basini agritma hakkin yok.

cihazi sattigin kisiyi tanimam etmem ama adamdan once cihazi alip sonrada ozur dilersin yasattigin magduriyet icin sonra gelir burda ben durustum.naralari atarsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_s64 -- 16 Ağustos 2018; 13:47:39 >

• quote:

fotolarda belli oluyor ama dokunmatik çalışıyor ekran koruyucu ekran filmi ile belli olmuyordu o bölüm onun için ekran koruyucuyu çıkarıp da foto çektim ilanda var

Alıntıları Göster
    İşte tam olarak belli olmuyor alıcı arkadaş çekmiş atmış burada çok bariz görülüyor mesele zaten dokunmatiğin çalışması değil o zaman çizik ve çatlaklarla dolu telefonları rahatça alalım dokunmatik çalışıyor diye.

https://i.hizliresim.com/yqpk9y.jpg

• quote:

ister al sat yaparim ister kullanirim bu seni alakadar etmez

sen saticisin ben aliciyim sen adam gibi ilanda her detayi bildirirsen basin ahrimaz kimsseyide magdur etmezsin...

ki ben cihazi kardesime alacagimi soyledim ki neden alacagimida soyledim cihazin ekrani kirik kardesime aliyordum senin ekranindaki kiriklari kabul etmem dedim almadim vampir senin gibi yalan dolanla cihaz satanlara denir.

milletin kanini emme hakkin yok bu forumda.

adam gibi dogrulari soyleyerek.cihaz saticaksin burda yukarida konusmalarimiz mevcut sana kac kere ekranda kirim varmi diye sormusum her seferinde lafi baska baska turlu kivirtan sensin ekran kirik bole.diyemiyorsun ki halende inkar ediyorsun ekranin kirik ve catlak oldugunu forum.yoneticulerinin seni direk ikinci elden uzaklastirmasi gerekiyor bu zihniyet ile kimsenin basini agritma hakkin yok.

cihazi sattigin kisiyi tanimam etmem ama adamdan once cihazi alip sonrada ozur dilersin yasattigin magduriyet icin sonra gelir burda ben durustum.naralari atarsin
    fotolarda her detay belli oluyor 16 megapiksel kamera ile çektim daha detaylı nasıl çekicektim telefon süper sıfır ekranı çiziksiz mi yazmışım ben iyi ki sizin gibilerle gerçek hayatta karşılaşmıyorum...

• quote:

İşte tam olarak belli olmuyor alıcı arkadaş çekmiş atmış burada çok bariz görülüyor mesele zaten dokunmatiğin çalışması değil o zaman çizik ve çatlaklarla dolu telefonları rahatça alalım dokunmatik çalışıyor diye.

https://i.hizliresim.com/yqpk9y.jpg

Alıntıları Göster
    yahu ben de ona göre fiyat yazdım zaten fotolarını da çektim nasıl belli olmuyor

sanki sıfır fiyatının 3 de birinden az bir fiyata ilana koydum çok ağır saçmalıyorsunuz daha varmı saçmalamak isteyen

• ayrıca ben ekran koruyucu takılı yolladım ekran koruyucuyu çıkarmış arkadaş o da benim sorunum değil ekran koruyucu olmadan kullanma demişti bana telefoncu o yuzden de iade almıyorum ekran koruyucu ile gayet 2 ay ben kullandım telefonu
  • quote:

yahu ben de ona göre fiyat yazdım zaten fotolarını da çektim nasıl belli olmuyor

sanki sıfır fiyatının 3 de birinden az bir fiyata ilana koydum çok ağır saçmalıyorsunuz daha varmı saçmalamak isteyen

Alıntıları Göster
    Satış olmuş bitmiş saçmalamak istesem daha önce gelirdim.
  • quote:

Satış olmuş bitmiş saçmalamak istesem daha önce gelirdim.

Alıntıları Göster
    evet block listeme hoşgeldiniz o zaman alıp almaman beni ilgilendirmiyor kafasına silah dayamadık kimsenin bu telefonu alın diye...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.