Şimdi Ara

Sony Xperia ZR { 1.5 GHz QC | 4.6' 720p HD | 13MP -HDR | 2GB RAM | Adreno 320 GPU- NFC ] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.053
Cevap
17
Favori
38.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar, batarya alan var mı aranızda? Var ise Ne aldınız(orjinal Vs) ve memnun musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 02an1907

Arkadaşlar, batarya alan var mı aranızda? Var ise Ne aldınız(orjinal Vs) ve memnun musunuz?

1 sene öncesine kadar çift bararya kullanıyordum, garantiden z3c ile değiştirildi, 2. Batarya kaldı öyle. Yurtdışından aldım, orjinal deniyordu ama hiç alakası yok.

Orjinal bataryamın %60-70 performansı ancak veriyordu. Günü kurtartıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ironblood19

quote:

Arkadaşlar, batarya alan var mı aranızda? Var ise Ne aldınız(orjinal Vs) ve memnun musunuz?

1 sene öncesine kadar çift bararya kullanıyordum, garantiden z3c ile değiştirildi, 2. Batarya kaldı öyle. Yurtdışından aldım, orjinal deniyordu ama hiç alakası yok.

İnternette satılanlara hiç güvenmiyorum, orjinal diyor ama sanmıyorum orjinal olduğunu. Piyasada zor bulunuyor zaten, nerden alsam bilemedim

• quote:

quote:

quote:

İnternette satılanlara hiç güvenmiyorum, orjinal diyor ama sanmıyorum orjinal olduğunu. Piyasada zor bulunuyor zaten, nerden alsam bilemedim

Orjinal bataryanızın performansı iyiyse, acil durumlarda kullanmak için yan sanayi ürün alınır.

Ama orjinal bataryanızın performansı düştüyse ve 2. Orjinali alıp-bunu ana batarya yapacaksanız, kvk-genpa gibi servislere fiyat sorun.

Veya Nohon ba950 veya Mugen power Ba950 bakın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orjinal bataryanızın performansı iyiyse, acil durumlarda kullanmak için yan sanayi ürün alınır.

Ama orjinal bataryanızın performansı düştüyse ve 2. Orjinali alıp-bunu ana batarya yapacaksanız, kvk-genpa gibi servislere fiyat sorun.

Veya Nohon ba950 veya Mugen power Ba950 bakın.

Orjinal de şu an tek sıkıntı % 8-9 da bazen tak diye kapanıyor. Onu idare edecek yan sanayi alsam yeter o zaman, dediğiniz gibi

• Telefonun depolaması ciddi ciddi sıkıntı olmaya başladı. Root atacağım galiba garantisi de bitti zaten. Tabi bu telefonu kullanan tek ben kalmış da olabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sefil_Arbaletçi kullanıcısına yanıt
    Var hocam hala, batarya performansı çok iyi 2014 ağustosunda almıştım
    Hocam depolama benimde sıkıntıda , kamera bi süredir çok kötü çekiyor bi tavsiyeniz var mı?

• Önceki telefonumdu bu zamanının fiyat performans cihazlarındandır. Sony güzel sağlam telefon yapıyor kaç kere düşürmüşümdür hiç birşey olmadı telefona hala da çalışıyor tek sıkıntısı depolama dediğiniz gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Stormed

Var hocam hala, batarya performansı çok iyi 2014 ağustosunda almıştım
    Hocam depolama benimde sıkıntıda , kamera bi süredir çok kötü çekiyor bi tavsiyeniz var mı?

Hocam root attım da sistem uygulamalarını silince yer açılmıyor o kısmı komple sisteme ayırmış sanırım ya da ben yanlış yaptım. Deneme amaçlı bir iki uygulama sildim baktım olmuyo unroot yaptım şimdi habire maalesef... Çalışmayı durdurdu hatasını kapatıyorum art arda 3 4 tane

• %15 e düşünce çabuk bitip kapanıyordu, yeni pil aldım sorun yok.. sıkıntı hafıza..herhalde z5 dual alıp zr yi küçük oğlana vereceğim.
  • mdmrx M kullanıcısına yanıt
    hocam pili nerden aldınız ? orjinal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stormed

hocam pili nerden aldınız ? orjinal mi?

n11 di sanırım ve orjinal hiç sıkıntısı yok.. mobilcadde ye de bakılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Adamlar alfabede harf bırakmadı şimdide 2 harfli serileri çıkarttılar, 2014'de SLX GTX gibi tanıdık modeller çıkarsa şaşırmam.

Apple'dan x geldi, sırada ki modelleri şöyle alalım bakalım
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.