Şimdi Ara

SONY Xperia™ Z3 Compact Bilgilendirme | Root | TR FTF ROM (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.174
Cevap
23
Favori
57.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bana en son çıkan sürüm lazım 6.0.1 sürümünün elinizde mevcutsa paylaşır mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldiersOfAtaturk

Bana en son çıkan sürüm lazım 6.0.1 sürümünün elinizde mevcutsa paylaşır mısınız?

maalesef hocam....
    5.1.1 var.

Onu bu hafta yüklemek istiyorum....
  • Hocam çok çok teşekkür ederim.
  • quote:

Hocam çok çok teşekkür ederim.

Rica ederim nedemek görevimiz. Flash atabildinizmi telefonunuza.?
  • Evet Flashtool ile hallettim. Daha önce Flashtool deneyimlerim oldu. İlginiz için tekrar teşekkür ederim.
  • Peki sevindim.

Bende bunun slimm 3.8 custom romunu beğeniyorum onu kullaniyorum. Batarya inanilmaz seviyede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slim romları çok övüyorlardı duymuştum evet. O nasıl yükleniyor. Flashtool ile mi, yoksa farklı şekilde mi?
  • quote:

Slim romları çok övüyorlardı duymuştum evet. O nasıl yükleniyor. Flashtool ile mi, yoksa farklı şekilde mi?

Anlatmasi uzun sürer.
    twrp recovery yükleyebiliyorsaniz hersey kolay olur.
    isterseniz skype ile görüsebiliriz. ekleyebilirsiniz> murti-e-38
  • slim 5.0 yükledim çok zor değilmiş sadece root atarken biraz zorlandım. Şu kadarını söyleyeyim; 5.1.1 de kalmak sizin için sorun olmayacak ise slim rom çok güzel gereksiz her şeyden arındırmışlar.
    Orjinal romda olan ve slim romda olmayan sadece haritalar, crome ve benim beğendiğim moviecreator u yükledim. Şarjı gayet iyi face, whatup, instagram v.b. biçok şey yükledim. Bir kaçta küçük oyun var. Şarjı gayet iyi gidiyor. Kasma donma yok
  • Arkadaşlar bana slim rom kurmamda yardımcı olacak birisi var mı? stok romdan bıktım.
  • Arkadaslar,
    bu cihaz icin yeni oreo rom yaptilar ismi > Resurrection Remix-OS 6.2.0 [A8.1.0]
    Son update linkide >https://mega.nz/#!jaRxVSII!CaA9IjmCWrr4NL80ACc5rr-kE_v1Iqa06cawT4fpu6o GAPPS opengapps arm 8.1.0 nano.
    Twrp ile full format yapip kurabilirsiniz.TWRP >https://www.mediafire.com/folder/9h0yizph8269h/TWRP

Ben kurdum inanilmaz iyilestirme yaptilar 4 senelik telefon olmasina ragmen Oreo muthis.

• selam arkadaşlar .bende telefonun orjinal romundan sıkıldım.oreo falan denemek istiyorum.stabil vee sorunsuz çalışan oreo romu varmı.varsa link atıp bide size zahmet nasıl yükleneceğini anlatabilecek arkadaş varmı.telefon iyiyce sapıttı.takılma donma şarj çok az gidiyor
  • merter2006 kullanıcısına yanıt
    Mesajının bir üsttünde arkadaş zaten paylaşmış hocam. Hadi bulamadın xda ya bakabilrisin.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.