Şimdi Ara

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü (610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.795
Cevap
77
Favori
593.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsunnn
  • Biri şu stock rom flaşlama olayını anlatabilir mi lütfen. Tüm telefonlarda standart bir yöntem mi kullanılıyor? Bu iş nasıl yapılır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goro1982 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: tenturdiot

Bu arada bu 0.2mm kılıf çok güzelmiş :) kararsız kaldım hem siyah hem renksiz aldım. Orjinal docka da tam oturuyo engel olmuyo şarja.

Ürünün linlerini koyar misin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Augias

quote:

Bu arada bu 0.2mm kılıf çok güzelmiş :) kararsız kaldım hem siyah hem renksiz aldım. Orjinal docka da tam oturuyo engel olmuyo şarja.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z1-compact-ultra-thin-0-2mm-kilif-116065194 burdan aldım hocam

• Telefona az evvel kavuştum,manyetik port kısmında açıklık var ama değiştirmek için gürcistana gidemem,zaten suya sokmayacağım..kutunun üstünde 16.02.2014 yazıyor sanırım imal tarihi

• quote:

quote:

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z1-compact-ultra-thin-0-2mm-kilif-116065194 burdan aldım hocam

İçinde ekran koruyucu film çıktı mı? Birde bu filmler hem ön hem arka için değil mi?

• bende yarım saat önce bizdeuygun.com dan siparişimi vermiş bulunmaktayım,kullanacağım ilk android telefon olacak o yüzden biraz heyecanlıyım :D umarım gün içinde kargoya verebilirler.15.ci hafta üretimi isteyen arkadaşlar bunu telefonda mı belirttiler? Ben sipariş notumda belirttim
  • quote:

Orijinalden alıntı: evanescence1907

quote:

quote:

quote:

İçinde ekran koruyucu film çıktı mı? Birde bu filmler hem ön hem arka için değil mi?

Ben de öyle zannetmiştim ama sadece ön için gönderiyolar, 2 rengini de aldım ve 4 tane şeffaf ön jelatin geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gelawej88

İyi de bootloader kilidi midir nedir, o açılınca garanti kapsamından çıkıyormuş. Bu sürümü yükleyince garanti dışına çıkmıyor mu? Kesin bir bilgi var mı?

Bootloader kilidini açarsan cihaz garanti dışı kalır. Bilmeyenler yorum yapmasın. Root ise garanti dışı bırakır. Ancak unroot yapıp yazılımı yeniden güncel yaparsanız garanti dışı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Elyaesin

bende yarım saat önce bizdeuygun.com dan siparişimi vermiş bulunmaktayım,kullanacağım ilk android telefon olacak o yüzden biraz heyecanlıyım :D umarım gün içinde kargoya verebilirler.15.ci hafta üretimi isteyen arkadaşlar bunu telefonda mı belirttiler? Ben sipariş notumda belirttim

hocam ben arayıp sordum 15.hafta kalmamış 13.hafta varmış oda iyi yani..
  • Ekranım jdi çıktı oh be

• bende kibarlığından dolayı cihazı alarak aranıza katıldım z ultradan flan sonra baya kibar gegldi valla :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evanescence1907

quote:

quote:

quote:

Ben de öyle zannetmiştim ama sadece ön için gönderiyolar, 2 rengini de aldım ve 4 tane şeffaf ön jelatin geldi.

Arka taraf ıcınde olsa ıyıydı tek tek alınmazkı pahalıya gelıyor cunku birde arka kapak cabuk cızılıyomus başka yerde hem ön hem arka veren site varsa ben bı aratırayım.

• Merhaba arkadaşlar bütün sayfaları okudum uzun zamandır konuyu takip ediyorum sessizce artık telefonu alma vakti geldiği için bizde
    uygun sitesi ile irtibata geçtim . Müsteri mesajlarından böyle yanıtlar aldım sizce ne kadar dogrudur ?
    Bir diğer konu ise maildende irtibata geçtim onlarda altta mailde yazdıkları ile sitenin icerisindeki müsteri mesajları kısmında yazdıkları arasında biraz tutarsızlıklar gördüm bu konuda ne düşünüyorsunuz..

Müsteri mesajları kısmı..
    [Siz] - Merhaba, Ben z1 compact modelini almayı düşünüyorum suan stoklarda mevcut mu ? Telefon kacıncı hafta üretimi 15.hafta üretimi mi ? Ve alırsam eger delta garantili olarak mı gelecek kolay gelsin ...
    19 Haz 2014 15:15
    [Siz] - Ben alırsam eger ürünün 15.hafta üretimli olanı almak istiyorum ve faturasına ime numarısının yazılmasını ve delta garantili olarak gönderilmesini istiyorum. Bu konularda da yardımcı olursanız kesin alacağım.
    19 Haz 2014 19:19
    [Yönetim] - Değerli Müşterimiz; ürün stoklarımızda mevcuttur. Xperia Z1 Compactlarla ilgili üretim haftası diye birşey yoktur. Ürünler yıllık veya aylık olarak üretilmektedir. Ve üretildiği gibi ülkelere ithalat yapılmaktadır. Xperia Z1 Compact 24 Ay Delta Servis garantilidir.
    20 Haz 2014 13:31
    [Siz] - ilginiz için teşekkür ederim ama benim duydugum kadarıyla sim kartın icerisindeki ufak bir kagıtta kacıncı hafta üretimi oldugu hakkında bilgi veren ufak bir kagıtın oldugunu söylüyorlar. Orda 14w15 olması yada 14w11 olması kacıncı hafta oldugunu göstermekte oldugunu duydum. Herkes buna dikkat ederek alım gerceklestiriyor. Bu yüzden size sordum . Aylık olarak üretimde ise nisan ayına tekabul ettiğini öğrendim eger beyaz renk olan ve nisan ayı üretimine sahip telefon yani 14w15 olan ürün stogunuzda mevcut mu bu cok onemli yardımcı olursanız cok memnun olacagım ve ürünü bir an önce siparisini vereceğim.
    20 Haz 2014 14:13
    [Yönetim] - Değerli Müşterimiz; tarafınıza yapılan bilgilendirmelerde de Sony üretimlerde hafta üretimi yoktur. Ürünler aylık veya yıllık olarak üretilmektedir. Forumlarda internet sitelerinde söylenen w15 w14 hafta anlamına gelmemektedir. İyi günler.
    20 Haz 2014 14:16
    [Siz] - anladım peki sizdeki w15 mi ? beyaz olanı soruyorum yardımcı olursanız cok sevinirim
    20 Haz 2014 15:48
    [Yönetim] - Değerli Müşterimiz; üretim haftası belli değildir. Ürünlerimizin tamamı kapalı kutu ambalajındadır.

Mail ...

Merhaba, Ben z1 compact modelini almayı düşünüyorum suan stoklarda mevcut mu ? Telefon kacıncı hafta üretimi 15.hafta üretimi mi ? Ve alırsam eger delta garantili olarak mı gelecek kolay gelsin ...

BU-Değerli Müşterimiz, talep etmiş olduğunuz ürün stoklarımızda mevcuttur. Üretimlerle ilgili sizi bilgilendirmek isterim; Z1 Compactlarla ilgili üretim haftası yoktur. Ürünler Aylık veya Yıllık stok adedine göre üretilir. 13, 14 veya 15. Hafta üretimi vs. hafta üretimleri yoktur. Sipariş verdiğiniz takdirde bugün kargoya verilir.
    İyi günler.

ilginiz için teşekkür ederim ama benim duydugum kadarıyla sim kartın icerisindeki ufak bir kagıtta kacıncı hafta üretimi oldugu hakkında bilgi veren ufak bir kagıtın oldugunu söylüyorlar. Orda 14w15 olması yada 14w11 olması kacıncı hafta oldugunu göstermekte oldugunu duydum. Herkes buna dikkat ederek alım gerceklestiriyor. Bu yüzden size sordum . Aylık olarak üretimde ise nisan ayına tekabul ettiğini öğrendim eger beyaz renk olan ve nisan ayı üretimine sahip telefon yani 14w15 olan ürün stogunuzda mevcut mu bu cok onemli yardımcı olursanız cok memnun olacagım ve ürünü bir an önce siparisini vereceğim.

BU-14w15 stoklarımızda ürünlerdir.

• esC# kullanıcısına yanıt
    Sallamışlar 14w15 bal gibi 2014 week 15 yani hafta 15 anlanına geliyor ben bunu xperia çağrı merkezinden teyit ettim ayrıca bu hafta muhabbeti çıktığında konuyu takip etmiyordum 14w15 olunca ne oluyor?

• Nerden Nereye

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü

Bendede 14w12 yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi james53 -- 20 Haziran 2014; 19:46:59 >
  • Selamlar....Telefonum 14w07...Panelin jdi mi auo mu olduğunu öğrenemiyorum.... '' Root > sys > devices > mdss_dsi_panel > panel_id'' komutu ile ''permission denied'' cevabı alıyorum...es file manager la deneyince de panel_id dosyası açılmıyor...panelin aou mu jdi mi olduğunu nasıl öğrenebilirim?...kolay gelsin...
  • 1.mesajda var aşağıda yazıyor.

Ekranın panel üreticisine bakmak için şu kodları android terminal emulator programı aracılığıyla girin.

cd /sys/devices/mdss_dsi_panel enter
    cat panel_id enter
  • çok teşekkür ederim hatırlattığın için dostum... terminal emulator cd /sys/devices/mdss_dsi_panel enter
    cat panel_id enter komutuna '' permision denied '' cevabı veriyor...yani panelim aou mu jdi mi göremiyorum..
  • 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.