Şimdi Ara

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü (475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.795
Cevap
77
Favori
593.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erdem2602

Allah'ını seven şu açıklık nasıl bir şey fotoğrafını yükleyebilir mi? Iphone 5'imi satıp Z1c almak istiyorum ama durmadan açıklık mevzusunun geçmesi şüphelendiriyor beni.

Sayfa 157'de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

biliyorum dostum root başka nerelerde işe yaradığınıda ben sadece kitkatta bu engellendi dendiği için vurgu yapmak istedim,
    sadece orada "root ile amaç arasına "bir" eksik kelime olunca sanki tek işe yarıyormuş gibi algılanmış doğal olarak.kusura bakma.
    eğer uygulamalar taşınabiliyorsa iyi gelişme demektir.

foldermount önce bir yama yapıyor o yamadan sonra mounting yapılabiliyor, mesela gl2sd de mounting mantığıyla çalışır ama kitkatta çalışamaz foldermount ile o yapayı yaptıktan sonra artık gl2sd de kullanılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

quote:

Orijinalden alıntı: samet4291

resimler pek kaliteli değil önceki telefonumla çektim ama yinede işinizi görür.Fakat herkese gelen telefonda bu kadar açıklık var mı? Tek taraf deniyordu bendeki iki tarafındada var.:(
     Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü

daha yeni eline ulaşmış belli ki, cayma hakkını kullan

Bu fotoğraftaki açıklık nerde? Ben algılayamadım.

• Daha büyük ekran kullanıp bu telefona geçenler veya daha küçük ekran kullanıp bu telefona geçenlerin izlenimleri nasıl, ekran tatmin ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Daha büyük ekran kullanıp bu telefona geçenler veya daha küçük ekran kullanıp bu telefona geçenlerin izlenimleri nasıl, ekran tatmin ediyor mu?

4.7 inch kullanıyordum, bana çok da küçük gelmedi ekranı, oyunlarda soft tuşları gizleyince ekran tatmin ediyor.
  • Ya açıklığı çok abartıyorsunuz oraya kağıt bile zor girer takılmayın bu kadar çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Ya açıklığı çok abartıyorsunuz oraya kağıt bile zor girer takılmayın bu kadar çok

o açıklık denilen ki ben pek takmıyorum ve tüm telefonlarda mutlaka böyle bir sorun vardır.ama bu firmanın haklılığını göstermez.ama o kadar para veriyoruz bu tür şeyler olmamalı.
  • Bu arada listeyi kim düzenliyor ekleyin beni de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assault79

quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Ya açıklığı çok abartıyorsunuz oraya kağıt bile zor girer takılmayın bu kadar çok

o açıklık denilen ki ben pek takmıyorum ve tüm telefonlarda mutlaka böyle bir sorun vardır.ama bu firmanın haklılığını göstermez.ama o kadar para veriyoruz bu tür şeyler olmamalı.

Haklısın ama kendinde diyorsun diğer telefonlarada iyice baksak mutlaka onlardada vardır bir şey. Plastikte becerememiş adamlar. Z1f de belki böyle sorun yoktur.
  • bende açıklık falan yok.. kullanıcı arkadaşlardan güzel uygulama ve oyun tavsiyeleri bekliyoruz
  • bende siyah z1c var ve açıklık falan yok ya da belli olmuyor resimde de bariz bi açıklık olduğu söylenemez çok takmayın dicem de beyaz renkte daha bi belli oluyormuş galiba olmadı siyah alın siz de benimkinde sorun yok zaten muhtemelen bir kılıf da alacaksınız tele açıklık falan görmez gözünüz
  • bir de umarım telefonu rootlamak için daha basit yöntemler ortaya çıkar ya da en azından uygulamaları hafıza kartına taşıyacak bir program çıksa yeter bana
  • fotografı ilk gördüğümde bende bu soruyu sordum,sorun bende mi acaba diye ama sizdende aynı soru geldi,
    elle yada herhangi bir şey ile oraya kuvvet uygulandığında mı acaba açıklık meydana çıkıyor.bunuda sordum.

geçen bir video verdiler telefonu söktükleri,,
    arka kapağın hemen altında ince bir çita var
    yani aliminyum kısım ile arka kapak arasında bir çita var,sorun bu çitadan kaynaklı tahminimce.
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Batırınca hafif esneme yapıyor kapanıyor açıklık.Çok önemli değil ama sinek mide bulandırır işte.Geri gönderiyim diyorum bu sefer yazılımsal hata falan çıkar başka yerinde sıkıntı çıkar hiç uğraşamam.imdilik memnunum .
     Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü

• yurtdışı forumları takip eden arkadaşlar oralarda durum nedir acaba?bu açıklık konusu oradada işlenmişmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet4291

Batırınca hafif esneme yapıyor kapanıyor açıklık.Çok önemli değil ama sinek mide bulandırır işte.Geri gönderiyim diyorum bu sefer yazılımsal hata falan çıkar başka yerinde sıkıntı çıkar hiç uğraşamam.imdilik memnunum .

Bu telefonun içini açmak için arka kapağı ısıtıp, vantuz gibi bir aletle çekveriyorlar. Peki bu alet işlemcisi kapağın hemen altında. Isınıp kapağın çıkmasına sebeb olmaz mı ? O kapak oraya yapıştırma çünkü. Isıtılıp çıkartıldığına göre, kendi ısınmasından dolayı zamanla kapak açılır gibime geliyor.

• KingdeviL kullanıcısına yanıt
    yok artık . Adam vakumla çekiyor.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Kağıdın girdiği yere su girmez mi acaba çok merak ediyorum ??

Yada bir açıklık oluştuysa bunun zamanla artma ihtimali hiç mi yoktur ??

Sadece size cevap veriyormuşum gibi şahsi algılamayın ama sizin yaptığınız gibi yorumlar mantıklı hiçbir insanı rahatlatmıyor emin olabilirsiniz

Ayrıca buradaki mesele de görüntünün verdiği rahatsızlık değil bir çok kullanıcı için.
    Eğer bu telefon su geçirmez iddiasıyla çıkmış bir telefon olmasaydı sizin bu düşünceniz o zaman gerçekten göz ardı edilebilir olurdu ama şimdi kesinlikle değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

quote:

Orijinalden alıntı: esadbal

Arkadaşlar sony'ye türkiye üzerinde ki gecikmeler ve fiyatların pahalılığı hakkında bir imza kampanyası başlatılmış, destek vermeliyiz

http://www.xperiaplatform.com/sony-turkiye-gecikmeleri-icin-imza-kampanyamiz-basladi-haydi-destek-lazim

Attm lütfen herkes katılsn hatta başlık aç hocam

Tamamdır hocam, konu açıldı http://forum.donanimhaber.com/m_91129425/f_//tm.htm#91129425

bu arada yeni tema çıkmış nuclearhttp://www.xperiaplatform.com/yeni-temamiz-hazir-nuclear-tema-play-storeda/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIAlparslan -- 27 Nisan 2014; 20:48:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ertsss

Kağıdın girdiği yere su girmez mi acaba çok merak ediyorum ??

Yada bir açıklık oluştuysa bunun zamanla artma ihtimali hiç mi yoktur ??

Sadece size cevap veriyormuşum gibi şahsi algılamayın ama sizin yaptığınız gibi yorumlar mantıklı hiçbir insanı rahatlatmıyor emin olabilirsiniz

Ayrıca buradaki mesele de görüntünün verdiği rahatsızlık değil bir çok kullanıcı için.
    Eğer bu telefon su geçirmez iddiasıyla çıkmış bir telefon olmasaydı sizin bu düşünceniz o zaman gerçekten göz ardı edilebilir olurdu ama şimdi kesinlikle değil..

Bu açıklık varken suya giren olmadı mı? Bir de yabancı forumlarda bu konu hakkında hiç konu bulan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.