Şimdi Ara

Sony Xperia Z & Xperia ZL { 1.5 GHz QC | 5'1080p HD | 13MP -HDR | 2GB RAM | Adreno 320 GPU- NFC ] (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.848
Cevap
72
Favori
599.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • :) farli bir rom yuklemek icin bootloaderin acik olmasi gerekli ya hocam. Bende kapali farkli bir rom atamiyorum olani kullanabiliyorum ancak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • supernoova S kullanıcısına yanıt
    Olayı tamamen yanlış anlamışsın kardeşim. Rom açık ve kapalı kilitli cihazlara da yüklenebilir. Ayrıca flashtolla sıfırdan bir rom flashlamak için Bootloader kilidinin açık veya kapalı olması farketmez. Flashtol ile Sony PC companion mantığı aynıdır. Fakat flashtol Sony PC companiondan daha etkili bir yazılım yükleme aracıdır...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Olayı tamamen yanlış anlamışsın kardeşim. Rom açık ve kapalı kilitli cihazlara da yüklenebilir. Ayrıca flashtolla sıfırdan bir rom flashlamak için Bootloader kilidinin açık veya kapalı olması farketmez. Flashtol ile Sony PC companion mantığı aynıdır. Fakat flashtol Sony PC companiondan daha etkili bir yazılım yükleme aracıdır...

Hadi. Yani ben simdi bu alete cyangemod yükleyebilirmiyim hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernoova

quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Hadi. Yani ben simdi bu alete cyangemod yükleyebilirmiyim hocam?

Hayır yükleyemezsin ...Benim dediğim original Sony romu..
  • Bi an heycanlandim :) tesekkurler yardimlarin icin hocam simdi android os %12 olmus bakalim kalir insallah böyle.

• supernoova S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• Biraz hort ama

2017 de

Xperia z yi kitkat kullanan bi ben değilim heralde demi?

• 4 yıllık Xperia Z telefonumu 1 ay önce kullanmayı bıraktım. OnePlus 3T kullanmaya başladım. Herkese iyi günler. Tüm Sony kullanıcılarına da öneriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 6 Şubat 2017; 10:6:33 >
  • 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.