Şimdi Ara

Sony Xperia XZ2 Compact 5.0'/18:9 Ekran/SD845/2870mAh [Ana konu] İlk inceleme videoları geldi !! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
3
Favori
2.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Baktım ama ya 2. El yada kırık çizik olanları satışa koymuşlar hocam sıfır bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenturdiot

Baktım ama ya 2. El yada kırık çizik olanları satışa koymuşlar hocam sıfır bulamadım.
    Türkiye ye pasaportla kayıtda bile 2-3 cihasz anca girmiştir hocam maalesef alınabilecek cihazlar onlar eğer sıfır istiyorsan mecbur kendin gidip alacaksın.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Pasaport kayıtlı sıfır bi cihaz buldum ve bugün takas ettim lg g7 cihazım ile. Hakkaten çok özlemişim küçük telefonu. Tasarım hakkındaki eleştiriler boşunaymış cidden harika telefon.

• quote:

Pasaport kayıtlı sıfır bi cihaz buldum ve bugün takas ettim lg g7 cihazım ile. Hakkaten çok özlemişim küçük telefonu. Tasarım hakkındaki eleştiriler boşunaymış cidden harika telefon.
    Ben şimdiye kadar ilanlarda bir adet yeşil gördüm bir adet de siyah vardı. Hayırlı olsun hocam.
  • Geçen gün yeni bi ilan koyuldu Kocaeli ilinden. Atladım hemen 😊 belki hala duruyodur ilan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenturdiot -- 28 Ocak 2019; 18:20:26 >
  • tenturdiot kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam
  • Xz2 compact telefonumu satmak istiyorum arkadaşlar almak isteyen olur mu acaba?

• quote:

Xz2 compact telefonumu satmak istiyorum arkadaşlar almak isteyen olur mu acaba?
    fiyat nedir
  • 3500 lira ankara içi elden teslim. Pazarlık payı vardır duruma göre.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.