Şimdi Ara

Sony Xperia XZ1 ve XZ1 Compact hakkında herşey (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu hafta gelen guncellemem ile donma sorunu bitmis gorunuyor. Cihaz tasarim olarak rakiplerinden farkli tasarim konusu kisisel bir algi oldugundan birsey diyemem ama stereo hoperlorlerin on yuzde olmasi gece netflix ixlerken benim icin iyi oluyor.
    isinma sorunu yok denemek icin benchmark ve oyun yukledim ( normalde oyuncu degilim telefonumda oyun olmaz) isinma sorunu olmadi hatta islemcinin isindigini bile fark etmedim. 835 oldukca hizli bir islmeci.
    Ekran goruntu kalitesi gayet iyi full hd bana yetiyor ..

isletim sistemi cok cafcafli bir sey degil duz androide oldukca yakin dilaer filan google dialler zaten.

Fotograf kalitesi ust seviyede. her ortamda gayet iyi fotograf cekebiliyorsunuz. normal video cekip denemedim ama super slowmotion manyak bir olay zaten olay orada kopuyor dunya uzerinde sony disinde 960 fps ye cikan bir alet yok... Bu mod surekli olarak acilip kullanilan bir mod degil super slow modda videoyu normal geciyorsunuz ekrana tikladiginiz anda yaklasik 0.5 sn boyunca cekim yapiyor normal hizdaki video birden super slo ya geciyor sonra video devam ediyor.. bir video da birden fazla defa bu modu aktive etmeniz mumkun.

telefonda parmak izi sensoru yanda slikon kiliflarda biraz sikinti olabiliyor ama parmagi tanima hizi normal sartlarda oldukca yuksek. telefonun sarji normal kullanimda 24 saat rahat goturuyor.
    telefon oldukca ince. elinizde kaliteli bir izlenim birakiyor.

Spesifik olarak ogrenmek istedigin bir sey varsa sorarsan anlatirim simdilik aklima gelenler bunlar...

• Bu cihaz çok iyi dün siyahını elime aldım sanal tuş hariç manysk bir hissi var küçük birde 2500tl çok iyi fiyat

Alanlara hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan arkadaşlar video ya da müzik dinlerken alttaki hoparlör de cızırtı varmı yoksa bana mı denk geldi? Telefonu alalı 3 gün oldu daha...

• Kamera RAW çekemiyor ve uzun pozlaması 1 saniye en fazla (iso'yu da kitliyor o arada)
    Bunları aşmanın yolu yordamı var mıdır ?
  • Hantallığı bir türlü aşamadılar. Obezlikten kurtulup fit bir telefon olsa çok iş yapar da hala yıllardır aynı terane.

• bu telefonu almak mantıklımı arkadaşlar 1457 tl ye geliyor. mediamarkt te işlemcisi cezbediyor. f/p olarak.

• fatihcaliskan71 F kullanıcısına yanıt
    O fiyata bedava gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR HTC ONE A9 TELEFON VAR ELİMİZDE 1 YILDAN FAZLADIR KULLANIYORUZ
    DÜN RESİMLERİ BİLGİSAYARA ATMAK İSTEDİM.
    TELEFON SADECE KENDİ HAFIZASINDAKİ RESİMLERİ GÖRÜYOR MİNİK HALLERİNİ MİKRO SD Yİ GÖRMÜYÜR.
    TELEFON DEPOLAMA KISMINDA SORMASI LAZIM RESİMLERİ MİKRO SD YE ATALIM MI DİYE ÖYLE BİR SORU GELMEDİ. CASPER SORARDI BU SORMUYOR.
    ne yapmak lazım büyük halleriyle bilgisayara atmak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcaliskan71

bu telefonu almak mantıklımı arkadaşlar 1457 tl ye geliyor. mediamarkt te işlemcisi cezbediyor. f/p olarak.
    ARKADAŞLAR HTC ONE A9 TELEFON VAR ELİMİZDE 1 YILDAN FAZLADIR KULLANIYORUZ
    DÜN RESİMLERİ BİLGİSAYARA ATMAK İSTEDİM.
    TELEFON SADECE KENDİ HAFIZASINDAKİ RESİMLERİ GÖRÜYOR MİNİK HALLERİNİ MİKRO SD Yİ GÖRMÜYÜR.
    TELEFON DEPOLAMA KISMINDA SORMASI LAZIM RESİMLERİ MİKRO SD YE ATALIM MI DİYE ÖYLE BİR SORU GELMEDİ. CASPER SORARDI BU SORMUYOR.
    ne yapmak lazım büyük halleriyle bilgisayara atmak için.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.