Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.627
Cevap
66
Favori
437.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Millet sizde kullanılan RAM miktarı ne kadar gösteriyor?

2,20 ile 2,60 arasında değişiyor RAM.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geliştirici seçenekleri anca açtım :)

• BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Bende 2 olarak gözüküyor.

• BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    2,40 civarı

• 35.5KsK35.5 kullanıcısına yanıt
    1,9 ila 2,6 arasında zikzak çiziyor bende de normal mi onu anlamaya çalışıyordum, sağolun ;)

• Bence 10 numara cihaz.

• mga93 M kullanıcısına yanıt
    Oreo şöyle bi stabil hale gelse harbi 10 numara cihaz olur bu donanım ve özelliklerle ;)

Bu arada kamerası 19mp çözünürlükte manuelde (düşük ISO: optimal shutter ayarlarda, hdr kapalı) fena sonuçlar vermiyor. Fakat manzara çekimleri çok kötü, şu sorunu da çözseler kamera canavar olacak.

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

• Sony'nin yeni telefonu çerçevesiz olacakmış, 'sızıntı' bir haber ve telefon ebatları var.
    Fiyat yine xz1 gibi uygun tutulursa ve çerçevesiz ekran isteyenler yeni modele yönelirse satışları yükselebilir.

• slyman_b kullanıcısına yanıt
    Böyle bir model çıkarsa o kadar uygun girmez piyasaya yalnız, benden demesi.

• bu fiyata boyle telefon ha harika para olsa keşke gidip alırdım şuanda da xperia x kullanıyorum :d
  • Sa beyler teli yarın öbürgün almayı düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz 😅 sorunu sıkıntısı nedir birde en ucuz nerde olur

• Mousasow76 kullanıcısına yanıt
    Sorunu sıkıntısı şuan için Oreo, onun dışında öyle kullanıcısını kanser edecek bir kronik sorunu yok.

• Herkese kamera lensini satıp çok iyi sonuçlar verdiren sony kendisi bir türlü tam oturtamadı. Aslında mükemmel çekiyor gibi ama bana göre lensten ötürü değil (f 2.0 lenslerden vazgeçip 1.7 1.8 görsek) yazılımsal. En çok özlenenlerden biri stamina modu marshmallow'dan önce gayet güzeldi. Google kendi doze modu koyduğu için sony'nin eli kolu bağlanmış gerçi ama yinede harikuladeydi
  • @nike91 kamerası eski xperia modeller kadar geride mi

• Video performansı çok önemli benim için beğendiniz mi güncelleme ile değişecek birşeyler var mı kamerada

• Tasarım konusunda Sony Ericsson moduna geçiş yapsalar şahane olur. Şu yeni çıkacak çerçevesiz olacağı iddia edilen telefonun xperia ray gibi bir tasarım olursa şahane olur

• Mousasow76 kullanıcısına yanıt
    Video performansında zaten bir sıkıntı yok ki, sadece tek beklentimiz 5 yönlü stabilizasyonun FHD 60 fps ve 4k ya da gelmesi, ama 3 yönlü de bir o kadar başarılı. Fotoğraf konusunda sıkıntılar mevcut, onun için de güncelleme yayınlandı da bizi es geçti şerefsizler, aralık oldu halan Ekim yamasındayız (bu saatten sonra direkt Aralık versinler bize).

Alın size birkaç foto örneği. (Manuel ayarlarda 19 mp ile çekildi, HDR kapalı, düşük ISO)

• Eyvallah aga ben hep otomatik modda çekiyorum full hd videolar çekmem gerekiyor onun için sordum içim rahatladı güncelleme kaç güne gelir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mousasow76 -- 2 Aralık 2017; 23:26:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Abi şaka değil di mi bu? Umarım yaza bu cihazı stoklarda bulabilirim :))

bulursun takma.. parayı kolay kazanmıyoruz.. ben çıktıktan 1.5 yıl sonra ZR aldım, 3 yıl kullanıp oğlana verdim. dahili hafızası 16 olmasa tepe tepe kullanırdım..geçtiğimiz temmuzda da Z5 dual aldım 1600 e şimdi 1450 tl.. alın tepe tepe kullanın..
    ilk çıktığında bir telefona 3000 tl vermek zengin değilseniz akıl karı değil.. bekleyin 1-2 sene alın kullanın. zaten sony en az 1 sürüm yeni android güncellemesi veriyor..
    z5 i 7.1.1 le kullanıyorum, ilk çıktığında 6 vardı.. normalde 8 i vermeleri gerekirdi ama vermeyeceklerini söylediler açık kapı da bıraktılar.. resmi forumda baskı var bakalım ne olacak

balkon kenarına sabitledim gece çekim modunda 1sn değeri ile çekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 3 Aralık 2017; 10:58:4 >

• mdmrx M kullanıcısına yanıt
    Hocam aldık kenara koyduk bile indirim zamanı da sağolun gene de :)))
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.