Şimdi Ara

☯ Sony Xperia XZ1 Compact ☯ [Meteor] 4.6inç/19-8Mp/720p/snap835/2700mAh [Ana konu] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
9
Favori
20.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S821 gelirse bile alınası bir cihaz olur. S650li x compact kullanıyorum gayet yeterli. Tabi şu kamera yazılımını adam etmesi gerekiyor sony nin. Fotoğrafı çektikten sonra bekletmesi dışında bir sıkıntısı yok. Gayet akıcı ve hızlı çalışıyor x compact.

Evet amiral gemisi özelliğiyle çıkardı compact lar. Neden böyle bir şey yaptı sony anlam veremiyorum. İşlemci X, arka kamera XZ, ön kamera başka!

Twitter işini bırakalı yıllar oldu hocam. Zamanımı tükettiği için kapattım ;)

Eğer dediğiniz gibi s821 ya da s835 ile gelirse güzel bir cihaz olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    İnşallah çıkar hocam, sony akıllılık edip çıkârtması lazım

• Meteor değilde belki Zoomsuz AWP olabilir
    Ah SONY bir de şu SAR değerini adam etsen 10luk şirketsin.
  • kty28 kullanıcısına yanıt
    Telefonların Sar değerleri bazı kurumlarca col fazla abartilıyor hocam.

Bu güne kadar sar degerinden dolayı hayati bir zarar görmüş insan haberi duymadim.

Sar dan öldü, sardan sakat kaldı, sardan kısır kaldı vb haberler olsaydi bu gün telefon satışları konusunda sar değerleri felaket önem taşırdi ve sar gercek bi tehdit olmuş olurdu. Ama ôyle bisey yok.

Bütün kablosuz bağlantiları acicaksin ve aktif kullanacaksın kafa ve vucuda 2w/kg oranından aşagıda bir değer nufus edecek o zaman güvenli oluyomuşmuş. Avrupa böyle diyo.

• Hocam insanlar birden bire rahatsıklar geçiriyor sebebi bilinmeyen hastalıklar vs.

Bize açıklaması yapılmıyor belki de.

• kty28 kullanıcısına yanıt
    Bilemiyoruz hocam. Tam anlamıyla doğrusu nedir bilemiyoruz. Avrupa birliği diyor diye doğrudur demekte yanlış, yalan söylüyorlar demekte yanlış.

Genelde hep erkeklerin üreme organına bir saldırı varmış gibi bakılıyor olaya ama %100 kısır ediyor demekde yanlış.

Bu konu ile ilgili erdi abi video yayinlamişti. Bi bayan doktorla söyleşi yapmiştı. Doktor bazı örneklerde(sperm) yavaşlama olduğunu söylüyor. Ama bazı örnekler(sperm) tam gaz devam. Bu yavaşlama ya da yavaşlamama neyden kaynaklı bilmiyoruz. konu nereye gitti ya

• z5 compact kullanıyorum xz compact bu özelliklerle çıkabilir,compact serisinin haberlerini takip ediyorum , xz compact bu özelliklerle çıkarsa xz premiumu 2ye katlar (4 gb ram+s835+720p ekran ile de iphone 8 kadar iyi bir telefon olacağını düşünüyorum(düzenledim yazımı)

Z5 Compacttan XZ Compact'a geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow19 -- 17 Mart 2017; 15:29:43 >
  • iphone 7yi çoğu telefon ikiye katlıyor hocam. Neden bu kadar büyütüluyor ki bu iphonelar ?

• 1 yıldan fazladır Z5 compact kullanıyorum,
    telefonun başına bişey gelmezse en az 1 yıl daha kullanırım,
    ancak Compact serisi sona ererse, cihaz bozulana kadar kullanırım.
    Çünkü tam istediğim ebatta bir telefon, piyasada muadili yok.
    Bugün satayım desem yerine koyacağım cihaz yok.

İnşallah Sony, Compact serisini devam ettirir de,
    gelecekte kafamız rahat değişim yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZZ RAT -- 20 Mart 2017; 11:25:22 >
  • Kalk mezarından Xz Compact

• doğmamış çocuğu mezara mı gömdün?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonyz10c S kullanıcısına yanıt
    Konu olarak mezar, telefon olarak meteor.

Sony yapmazsa uzaylılar el atacak bu işe, Uzaydan düşecek bu telefon

• 2017 Aralık ayında çıkacak Sony xperia x compact özelliklerini yazıyorum=sp660 3gb ram 32gb hafıza 2700mah pil ile çıkar.. 2000tl... Kimse üst seviyede bir çihaz beklemesin

• koreli41 kullanıcısına yanıt
    Çok iddalısın kaynak nerden

Bizim beklentimiz snap820 li bir compact modeli.

katılıyorum ama eylülde çıkacak bence. Ram de 4 olabilir. Fiyatı da 2000i geçer. X ultranin küçüğü diyebilirız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Kvnç -- 6 Mayıs 2017; 13:8:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İrakda X compact fiyatları kac tl ye denk gelir ? Galiba x compact alıcam o kadar bekle bekle sonra x compact a karar kıl

• Sizce cvp ne olur ?

☯ Sony Xperia XZ1 Compact ☯ [Meteor] 4.6inç/19-8Mp/720p/snap835/2700mAh [Ana konu]

• Sp821 in ne kadar çok pil yiyor anlaşıldı,, sp835 işlemcili bir model beklemiyorum, yine f 2.0 lens diyafram ilehttp://m.gsmarena.com/sony_xperia_x_ultra-8668.php sp 660 kullanacaksın,,, yani Sony bu işlemciye abanacak,,,, küçük ekranlı-güçlü telefon da Apple Sony den başka alternatif yok,,, Huawei nova çıkardı ama 5'', sadece arayüzü iyi,,

sende snap660 takmışsın bi gidiyor

Bide Çok iddalı konuşuyorsun. Sony her an Premium'um compact modeli ile gelip alt üst etmesim sizi

Ben zaten büyük ihtimal geç X compactı alıcam snap650 de yeterli benim için o yüzden kasmiyorum kendimi senkn gibi.

Snap660lı model gelirse de üzülmem valla. Ama nexen bu kadar ısrarcı olduğunu anlamadım.

Sadece eleştirmek icin mi eleştiriyorsun. Yoksa gercekten bi kaynak mı var

• 3 senedir z3c kullanıyorum, telde kasa açıklığı oldu yapıştırdım, ekranda dokunmatik algılayıcı noktalar görünüyor aldırmadım, üretim kalitesi zayıf önemli değil.
    ekran sarardı değiştirdim.

bu telefonun emsali yok malesef, şarjı 1 günü geçecek, küçük olacak bluetooth u aptx olacak ucuz olacak falan.

x compact ı geçmeme sebebim kamerasıdır, s4 ün kamerası bile daha iyi, sony henüz çözemedi o işi
    bir de net olarak z3c den üstün olduğu bir nokta yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.